Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

"

Jeśli Twoje pragnienie nie jest związane z popełnieniem przez właściciela
przestępstwa, to pozostaje Ci złożyć wniosek o udzielenie danych na
odpowiednim formularzu we właściwym dla danej tablicy Wydziale Komunikacji.
Jeśli wykażesz, że informacja ta jest Ci potrzebna, to dostaniesz te dane.
Możesz na przykład napisać, że gość ten ochlapał Cię i masz zamiar pozwać go
do sądu cywilnego o odszkodowanie.

"

Inne metody: znajomosci w Wk, lub policji. 
Tylko glupiec mysli ze dobrze zorganizowana banda złodzieji
nie ma wtyków i dojścia.. jakim cudem gina "nóweczki"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie poznam sposób jak po tablicy rejestracyjnej wszystkie dane osobowe zdobyć.

złożyć wniosek o udzielenie danych na

odpowiednim formularzu we właściwym dla danej tablicy Wydziale Komunikacji podać banalny powód porysowanie auta albo ochlapanie...

albo znajomy policjant/ktoś w wydziale komunikacji... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nedzy ... 
Jadac na moto tez nas widac i ZŁODZEJE  czy to w kominiarkach czy mundurkach  moga do nas dotrzec.

 

Bojisz sie ujawniac na drodze - sprzedaj moto  :ph34r:

 

Mowa tu też o policyjnej bazie danych, przeciez i tak jestem w niej od momentu uzyskania uprawnień do kierowania pojazdami moto  czy puszka po zarejestrowaniu tez na niej figuruja.

 

Wprowadzana jest tu paranoja strach przed inwigilacja itp itd.  W takim razie wchodzac do maketu  bedziemy zakłądać kominiarki czy maski bo tam sa kamery nas filmujace  bez naszej zgody?

 

Dotrzec do takich nagrań z pewnoscia też przez "znajomych" mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w Polsce i jak to się mówi zicher jest zicher. Swego czasu słyszałem nawet o odciskach kluczyków i udostępnianych danych od dealerów samochodowych złodziejom. Niektóre ze zdjęć ze zlotów rzeczywiście wyglądają jak folder reklamowy dla złodziei. Ale z drugiej strony rzecz biorąc warto mieć jakąś pamiątkę, a złodziej który szuka konkretnego moto może go wypatrzyć na ulicy i podjechać za właścicielem na miejsce postoju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne metody: znajomosci w Wk, lub policji. 

 

 

 

Z tą policją to i tak i nie. Funkcjonariusz nie pyta się systemu anonimowo. Powinien mieć powód na wypadek gdyby jego ktoś zapytał dlaczego się pytał. Wejście i temat który zgłębiał jest zapisywany. Jeżeli nie miał powodu który wynikał z wykonywanych czynności to może mieć wcześniej czy później Zonka. Ale zgadzam się że to nie wyklucza że ktoś może tak zrobić. Ponadto dostęp mają też np. kuratorzy sądowi i wiele innych osób. Ale czy warto popadać w obsesję ? Chyba nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie obsesja poprostu uwazam że to nieodpowiedzialne z naszej strony 
aby robic fotki tablic rejestracyjnych przy naszych motocyklach, reszta na zdjęciach jest jak najbardziej ok.
Nie ułatwiajmy nikomu roboty a Pani fotograf mogłaby zamazywac rejestracje:)
Wkoncu to my sami dla siebie wiemy kto jest kto a inni nie musza;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie obsesja poprostu uwazam że to nieodpowiedzialne z naszej strony 

aby robic fotki tablic rejestracyjnych przy naszych motocyklach, reszta na zdjęciach jest jak najbardziej ok.

Nie ułatwiajmy nikomu roboty a Pani fotograf mogłaby zamazywac rejestracje:)

Wkoncu to my sami dla siebie wiemy kto jest kto a inni nie musza;)

 

 

Ok, jest to ważny głos w dyskusji i trzeba to uszanować. Niech każdy sam decyduje.

Iwona i Dragonita, moje foty z rejestracją, bez zamazywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się podepnę pod ten temat :) w obsesje nie ma co popadać, ale jak macie chwilę to "pospacerujcie ulicami google maps czy przypadkiem w momencie cykania fotkek przez googlwóz nie mieliscie moto/ samochodu na placu hehe bo moj akurat był ;).. to jest dopiero inwigiliacja.. ...a co do tablic to mogly by byc zamazywane :) ale znow to tylko "trochę" więcej roboty dla naszych cudownych"paparazzi" :) także dobrze jest jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był miała co któryś motocykl osoby zamazywać tablice to już wolę nie robić zdjęć bo praktycznie na prawie każdym jest jakiś motocykl z pokazaną tablicą ..... dziwne że dopiero po 3 latach niektórym to zaczyna przeszkadzać..... a jak ktoś nie chce pokazywać tablicy to może ją sobie zasłonić, proste . Takie moje zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka; mało pisze za to duzo czytam,myśle że najlepszym rozwiazaniem tego problemu jest wystawienie kilku "jezdzców"w waszych strojach i na waszych maszynach do Chudowa,a wy w tym czasie opierdzielcie kilka banków .

Alibi murowane a system inwigilacji padnie z powodów naturalnych ,zostanie tylko robienie zdjęc pamiątkowych do albumu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonita  
Jestem wdzieczny za FOTY  bo to kawał dobrej roboty i samozaparcia zeby to robić przez tak długi czas :)

 

 

Czy tu aby chodzi o tablice napewno? 
Słyszałem ostatnio na Chudowie ze ktoś sobie fot nie zyczył w ogole ( Nie był sam na moto )

Wiec moze problem zdjec tkwi w tym iż nie wszyscy chca byc widoczni na zdjeciach z kimś na plecach, zeby dowodow w domu nie było :P

Bo przeciez wziać kogos do chudowa to +10 do lansu na miescie . Buehehehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka; mało pisze za to duzo czytam,myśle że najlepszym rozwiazaniem tego problemu jest wystawienie kilku "jezdzców"w waszych strojach i na waszych maszynach do Chudowa,a wy w tym czasie opierdzielcie kilka banków .

Alibi murowane a system inwigilacji padnie z powodów naturalnych ,zostanie tylko robienie zdjęc pamiątkowych do albumu :D

Chyba ktos w "ich" strojach opierdzieli bank:P

mysle ze sa inne sposoby, np zatankowanie na cudza (podrobioną)tablice podobnym sprzetem i odjechanie bez płacenia  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonita  

Jestem wdzieczny za FOTY  bo to kawał dobrej roboty i samozaparcia zeby to robić przez tak długi czas :)

 

 

Czy tu aby chodzi o tablice napewno? 

Słyszałem ostatnio na Chudowie ze ktoś sobie fot nie zyczył w ogole ( Nie był sam na moto )

Wiec moze problem zdjec tkwi w tym iż nie wszyscy chca byc widoczni na zdjeciach z kimś na plecach, zeby dowodow w domu nie było :P

Bo przeciez wziać kogos do chudowa to +10 do lansu na miescie . Buehehehe 

+10 do lansu, Arczi tego nie widzialam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie widziałaś jak stringi na uszach zawieszone szpileczki i torebeczka pod pacha i dosiaść motonga za plecami kolegi to lans odrazu do gory leci wśród panien typu "show by nigch"

 

 

Ok kazdy zrobi z tablica i fota jak uwaza.

Kazdy ma swoje zdanie.

 

Chcecie robić foty ok ciesze sie  - NIe chcecie tez ok bedzie mi trochce przykro bo miło poogladac.

 

Jednak na chudow Jezdzi sie z innych powodow niz foto tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.