Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Nie cygań- nie było widac podniecenia na twarzy:P

przyjemność psychiczna :P a nie koniecznie fizyczna :P ..... choć czasami zdarzy mi się usiąść na czymś dużym więc wtedy jest i fizyczna :D

 

https://plus.google.com/u/0/photos/113247278132954032019/albums/5894270181883022721/5894276262611591714?pid=5894276262611591714&oid=113247278132954032019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba :D jak Yvonna dojdzie do wprawy z ilością zdjęć (jak u mnie) to będzie można śmiało powiedzieć że uczeń pokonał "mistrza" (choć za takiego się nie uważam)

 

 

Stani0L jakbyś jechał o 1 km/h szybciej możliwe że już bym ciebie nie złapała :P

 

Cykanie dla Was zdjęć jest dla mnie czystą przyjemnością :)

nie chce wcinać swoich 3 groszy ale jeżeli chcesz publikować zdjęcia to zgodnie z prawem jeżeli nie masz zgody osób widniejących na zdjęciach nie możesz publikować ich wizerunku m.in. numerów tablic rejestracyjnych... dlatego daje Ci dobrą rade zadbaj o to bo mozesz mieć potem problemy.

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wcinać swoich 3 groszy ale jeżeli chcesz publikować zdjęcia to zgodnie z prawem jeżeli nie masz zgody osób widniejących na zdjęciach nie możesz publikować ich wizerunku m.in. numerów tablic rejestracyjnych... dlatego daje Ci dobrą rade zadbaj o to bo mozesz mieć potem problemy.

LwG

Dragonita robi zdjęcia nie od wczoraj i gdy ktoś nie chce zdjęć, to po prostu mówi, żeby mu/jej nie robić. Oprócz tego ludzie raczej cieszą się, że ktoś ich uwiecznił na spotkaniu motocyklowym, a nie narzekają.

Ale miło, że martwisz się o nasze nadworne panie fotograf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonita robi zdjęcia nie od wczoraj i gdy ktoś nie chce zdjęć, to po prostu mówi, żeby mu/jej nie robić. Oprócz tego ludzie raczej cieszą się, że ktoś ich uwiecznił na spotkaniu motocyklowym, a nie narzekają.

Ale miło, że martwisz się o nasze nadworne panie fotograf :)

Dokładnie...... jak się komuś nie podoba to po prostu mi piszę i usuwam zdjęcie, nie ma w tym żadnego problemu, a jak Tobie to sprawia kłopot to nie oglądaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonita robi zdjęcia nie od wczoraj i gdy ktoś nie chce zdjęć, to po prostu mówi, żeby mu/jej nie robić. Oprócz tego ludzie raczej cieszą się, że ktoś ich uwiecznił na spotkaniu motocyklowym, a nie narzekają.

Ale miło, że martwisz się o nasze nadworne panie fotograf :)

tak masz racje niektórzy lubią jak sie ich uwiecznia niektórzy nie... a jak byś czytał mi bardziej chodzi o tablice rejestracyjne... 

i skoro mnie nie znasz to nie musisz być uszczypliwy Panie "cięta riposta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje niektórzy lubią jak sie ich uwiecznia niektórzy nie... a jak byś czytał mi bardziej chodzi o tablice rejestracyjne... 

i skoro mnie nie znasz to nie musisz być uszczypliwy Panie "cięta riposta"

specjalnie dopisałem drugą linijkę komentarza, bo sam uznałem, że pierwsza jest zbyt "szorstka"

nie czuj się zaatakowany, nie chciałem być uszczypliwy i przykro mi, jeśli tak to odebrałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze coś dzwoni ale nie wie w którym kościele. Chodzi o Ustawę z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim.

 

 

 

Rozdział 10: Ochrona wizerunku, adresata korespondencji i tajemnicy źródeł informacji 

 

 

1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

 

 

2. Zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku:

1) osoby powszechnie znanej, jeżeli wizerunek wykonano w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznych, w szczególności politycznych, społecznych, zawodowych,

2) osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza.

 

Ogólnie te przepisy raczej działają głównie w sytuacji jeżeli ktoś chce wykorzystać w celach zarobkowych zdjęcie na którym jest dana osoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...... jak się komuś nie podoba to po prostu mi piszę i usuwam zdjęcie, nie ma w tym żadnego problemu, a jak Tobie to sprawia kłopot to nie oglądaj. 

 

Nikt mi nie zrobił ostatnio tyle zdjęć co Ty. Większość publikuję dalej i jak dla mnie to robisz good job :) thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze nie dzwoni tylko kolega ma racje, robicie sobie zdjęcia i do czasu (a jaja beda potem)
Powstaje policyjna baza danych zdjęc motocyklistów wraz z tablicami rejestracyjnymi i ich ubiorem,
świta wam coś?
Własnie, sami robicie sobie takie zdjęcia i nawet złodziejowi ułatwiacie robote jak do was dotrzeć!
p.s. nie będe pokazywał palcem ale juz jeden kapus był co robił zdjęcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze nie dzwoni tylko kolega ma racje, robicie sobie zdjęcia i do czasu (a jaja beda potem)

Powstaje policyjna baza danych zdjęc motocyklistów wraz z tablicami rejestracyjnymi i ich ubiorem, świta wam coś?

p.s. nie będe pokazywał palcem ale juz jeden kapus był co robił zdjęcia.

 

Spoko. Ja tam jeżdzę przepisowo. Wariaci na sportach niech się boją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja tam jeżdzę przepisowo. Wariaci na sportach niech się boją.

ale jak Danvield napisał nie chodzi tylko o życie zgodnie z przepisami ale także o nasz dobytek bo zapraszać złodziei do naszych garaży chyba nikt nie chce a po blachach są wstanie dojść od danych osobowych po numer buta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.