Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem tu nowy na forum na wstepie chcialbym wszystkich pozdrowic jestem z okolic czestochowy----------szukam osub kture chcialy by mi pomuc organizujemy na wiosce impreze na kturej bedzie zbierana kasa na chlopaka ktury mial wypadek i jezdzi na wuzku inwalickim kasa bedzie na przeznaczona na dalsza rechabilitacje ileczenie za granica chodzi oto aby pojawilo sie kilka motockli aby powozic ludzi za kase ktura bedzie przeznaczona dla Dawida kasa jest wplacona na fundacje Anny Dymnej dzieki z gury za pomoc----------to sa namiary do mnie nr telefonu 693519697

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jadąc do Chudowa powtarzam sobie "nie idź do trawy" a i tak zawsze tam siedzę!!No i zaś mnie pożarły komary :P

Paweł86 @ 15.07.2010 19:58Coś nas dzisiaj mało było chyba każdy na urlop pojechał :D
ale racja chyba sezon urlopowy bo Chudów świecił pustkami!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek1984 @ 15.07.2010 21:29witam jestem tu nowy na forum na wstepie chcialbym wszystkich pozdrowic jestem z okolic czestochowy----------szukam osub kture chcialy by mi pomuc organizujemy na wiosce impreze na kturej bedzie zbierana kasa na chlopaka ktury mial wypadek i jezdzi na wuzku inwalickim kasa bedzie na przeznaczona na dalsza rechabilitacje ileczenie za granica chodzi oto aby pojawilo sie kilka motockli aby powozic ludzi za kase ktura bedzie przeznaczona dla Dawida kasa jest wplacona na fundacje Anny Dymnej dzieki z gury za pomoc----------to sa namiary do mnie nr telefonu 693519697
wszystko fajnie kolego , ale letko popieprzyłeś tematy . I B Ł A G A M - załącz sobie jakiegoś słownika bo walisz byki że gófka boli .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym73 @ 22.07.2010 12:50proszę napiszcie coś więcej na temat spotkań w chudowie. co to za spotkania, od której itd. może i ja bym się wybrał?
jest tak... (naśladując styl dragstara), to miejsce dla prawdziwych kozaków, są tam najlepsi, chcesz być najlepszym to tam jesteś. to miejsce gdzie prowadzi się wspaniałe rozmowy w różnorodnych grupach tematycznych. jest panel supersport, tourist maniac i frendzel team. każdy musi przejść egzamin z wheelie, stoppie i knee down. są pokazy frendzli, piórników i sakw. dla grupy tourist ludzie konkurują na pojemność kufrów. a tak już całkiem poważnie to ludzie zjeżdżają się po poludniu. lokalny sklepik otwarty jest chyba do 22. sa drewniane ławy, można usiąść, zjeść pociski, napić się łyku! piffka i pogawędzić ze znajomymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest panel supersport, tourist maniac i frendzel team. każdy musi przejść egzamin z wheelie, stoppie i knee down. są pokazy frendzli, piórników i sakw. dla grupy tourist ludzie konkurują na pojemność kufrów.
:):):P Jeszcze dziś się tak nie uśmiałem ,,,, dobre, dobre ...a, i moją gwiazdkę zobaczyłem na zdjęciu . Dobrze że jest ktoś kto robi fotki... :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży @ 22.07.2010 21:29jest tak... (naśladując styl dragstara), to miejsce dla prawdziwych kozaków, są tam najlepsi, chcesz być najlepszym to tam jesteś. to miejsce gdzie prowadzi się wspaniałe rozmowy w różnorodnych grupach tematycznych. jest panel supersport, tourist maniac i frendzel team. każdy musi przejść egzamin z wheelie, stoppie i knee down. są pokazy frendzli, piórników i sakw. dla grupy tourist ludzie konkurują na pojemność kufrów.
hahahahah frendzel team-dobrze napisane;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxym73 @ 22.07.2010 12:50proszę napiszcie coś więcej na temat spotkań w chudowie. co to za spotkania, od której itd. może i ja bym się wybrał?
Zwyczaj jest taki ze jak ktoś nowy przyjeżdża to przywozi kiełbasę dla wszystkich,takie wkupne.Że są upały to możemy zamienić kiełbasę na browary.No po 18-tej i zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sgregor242 @ 23.07.2010 20:43
Maxym73 @ 22.07.2010 12:50proszę napiszcie coś więcej na temat spotkań w chudowie. co to za spotkania, od której itd. może i ja bym się wybrał?
Zwyczaj jest taki ze jak ktoś nowy przyjeżdża to przywozi kiełbasę dla wszystkich,takie wkupne.Że są upały to możemy zamienić kiełbasę na browary.No po 18-tej i zimne.Prawda.... Maksym powiedz kiedy przyjedziesz... :):)dlaczego nie jestem powiadamiany o odpowiedzi w tym i innych tematach ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonita @ 22.07.2010 22:37Tak dokładnie... :) a wszystko jest udokumentowane na prawdziwych zdjęciach xD ];->----------picasaweb.google.com/113781521555500294781/Chudow0722?feat=directlink
Dragonitka powiem Ci niezły masz ten sprzęt foto 74 :)pewnie mało pali!! nie to co moja 250tka!!:)myślę że w czwartek zawitam w trawie :) stęskniłam się za Chudowskim robactwem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.