Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Chorzów I Okolice (od Nowa)


Rekomendowane odpowiedzi

Ekipa Chorzowska która zbierała się na Pudlerskiej i zahaczyła o Cantry C i zmieszała się na ul. Wieczorka na krótko z ekipą co ruszała z CC potem na Flocie jedni jechali na Katowice a inni na Bytom fajnie to wyglądało Ekipa co jechała na Bytom była liczona w Piasku na rondzie i wyszło 93 motocykle ciągnęła się na ponad kilometr bo sam miałem okazję trzy razy się przeciskać na szpic blokując skrzyżowania, wierzcie mi nie było łatwo. Najważniejsze to, że podczas jazdy nic nieprzewidzianego się nie wydarzyło nie licząc tego, że nie daliśmy rade wjechać na plac na Jasnej Górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Field!! Powróciłeś na forum? Słyszałem o twojej przygodze. Mam nadzieje, że juz powoli wracasz do zdrowia. U mnie w garażu nadal stoi twoja weselna flaszka z zeszłego sezonu.
Powoli... baaaardzo powoli.... a flaszke wypij i na zdrowie niech bedzie A na forum jeszcze w szpitalu wrocilem... jak mnie taki jeden maly, pozytywnie zakrecony "czarnuch" odwiedzil, hihihi :>Polatamy jeszcze razem w przyszlym roku, na nowym sprzecie i z nowymi doswiadczeniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na forum jeszcze w szpitalu wrocilem... jak mnie taki jeden maly, pozytywnie zakrecony "czarnuch" odwiedzil, hihihi :>
Czekaj jak się gdzieś spotkamy (p.s. mam nadzieje że już na trasie) to się odgryze za tego małego zakręconego czarnucha a tak poza tym dużo zdrowia życze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj jak się gdzieś spotkamy (p.s. mam nadzieje że już na trasie) to się odgryze za tego małego zakręconego czarnucha a tak poza tym dużo zdrowia życze
Haha, zapamietam :> Tylko sie samochodem nie odgryzaj, bo ja juz nie chce do szpitala na dluzej niz tydzien :> Ty tez tam zdrowiej i sie zrastaj bo za rok trzeba bedzie w okolicach 1 kwietnia rajze pamiatkowo-rocznicowa odbyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, zapamietam :> Tylko sie samochodem nie odgryzaj, bo ja juz nie chce do szpitala na dluzej niz tydzien :> Ty tez tam zdrowiej i sie zrastaj bo za rok trzeba bedzie w okolicach 1 kwietnia rajze pamiatkowo-rocznicowa odbyc
Hmm... jak na razie tylko autkiem jeżdże więc...Hahaha spokojna głowa nie poluje jeszcze coś innego się wymyśliJestem za rocznicą w końcu znieczulić się trzeba będzie przed wyjęciem śrub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jak na razie tylko autkiem jeżdże więc...Hahaha spokojna głowa nie poluje jeszcze coś innego się wymyśliJestem za rocznicą w końcu znieczulić się trzeba będzie przed wyjęciem śrub
Znieczulenie przed wjazdem na SOR - BEZCENNE, za wszystko inne zapłaci sprawca i NFZ :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mom dlo wos zaproszenie ci co już tam byli wiedzą o co lotto :Miło mi zasik zaprosić w imieniu Dzieci oraz Grona Pedagogicznego na Impreze która jest organizowana już że tak powia cyklicznie w Szkole Specjalnej w Sosnowcu !!!Jak zwykle mamy zaproszenie na występy Dzieci oraz pyszne ciacha oraz kawe w zamian my jak zwykle wozimy dzieciaki Spotykamy sie też jak zwykle pod Carefurem w Katowicach na przeciw Ikei ul. Rozdzieńskiego około godziny 9:45 i z tamtąd punkt 10:00 kolumną ruszamy do dzieci !!!A no i Impreza jest 30 Maja 2009 !!!Może nasze Amazonki się skuszą ??Pora fotek z poprzednich edycji imprezy :http://bogasjunak.pl.tl/Galeria/kat-8.htmhttp://www.dzikijunak.riders.pl/gallery/Bogas-album1004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chetny pojechac w piatek 22 do przedszkola w Bedzinie na kawke ciastko i cos tam jeszcze.Bylismy tam w zeszlym roku i bylo calkiem milo.W tym roku znow dostalem zaproszenie,wiec pisze i informuje.Jak by co to czekam w piatek o 17 30 na parkingu carreefoura w Katowicach(ten na przeciwko Ikea)Acha moge sie troszke spoznic Pozdrawiam Chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chetny pojechac w piatek 22 do przedszkola w Bedzinie na kawke ciastko i cos tam jeszcze.Bylismy tam w zeszlym roku i bylo calkiem milo.W tym roku znow dostalem zaproszenie,wiec pisze i informuje.Jak by co to czekam w piatek o 17 30 na parkingu carreefoura w Katowicach(ten na przeciwko Ikea)Acha moge sie troszke spoznic Pozdrawiam Chamsin
Jeśli uda mi sie "normalnie" wyjśc z roboty, co ostatnio nie czest osie zdarza, to będe, ale nic obiecać nie mogę. W każdym razie spróbuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej ! Witom wszystkich!Trocha tyn tymat slecioł na doł ale myśla że to skuli tego że wszyscy śmigajom i niy chce sie pisać.Jo niystety z pewnych powodów niy moga być fest "aktywny" i skuli tego niy wszyscy mnie znają.Ale przi nojblizszyj okazji przijada do Country .Zoboczymy jak bydzie.Pozdrowiyna do wszyskich i prosza piszcie coś bo w Chorzowie jest nos dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.