Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

damikss @ 16.04.2010 17:51A ja mam pytanie czy BLACK KNIGHT SQUADRON SILESIAN DYVISON jest organizowana jakas zbiorka ?(gdzie i o ktorej)bo widze ze tu sami ludzie na plastikach a oni przelotowej niskiej trzymac nie bedą:)
BKS SD wylatuje z Zabrza o godzinie prawdopodobnie 9:00 ze stacji w Zabrzu Rokitnica skrzyżowanie Wieszowej - stacja ORLENu. Śledź na Forum Przejażdżki/Na Choperach... http://forum.motocykle.slask.pl/przejazdzki/16/6655/page/1lub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragstar-co jest tym końcem świata? To,ze zginął takze kapelan? Podalem ą informację,bo wczoraj ja pierwszy raz usłyszałem...cześć pewnie wiedzila,ale pewnie część nie...Tak sobie pomysąłem,ze skoro w Cz-wie ma odbyc sie msza żalobna za Tych,co zgineli, to warto tam byc, skoro zginął motocyklista...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem, rano odpalam sprzęt i wybieram się pod m1 a tu psikus, cebra odmawia posłuszeństwa, rozkręcanie świeczki i o godzinie 10 dopiero start ... muszę przyznać że byłem pierwszy raz i bardzo mi się podobało, świetna organizacja według mnie - do zobaczenia za rok ! chyba że bóg da to wcześniej na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóz...ja też byłem pierwszy raz...I niestety, potwierdziły sie te informacje,które były zamieszczane na tym forum w zeszłym roku...Z przykrością stwierdzam,ze wielu jednak nie wiedziało (i pewnie dalej nie wie)po co tam przyjechało...:(edit:Chodzenie w te i z powrotem (o którym pisze ruhh 2 posty niżej) to jeszcze "pół biedy"...Rozwalanie sie na trawie, ciągłe gadanie przez komórki,palenie papierosów, "przegazówki" sprzętów,do tego ten rozgardiasz przed końcem mszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z Tobą, wkurzyło mnie to że mimo tego iż była msza to bardzo duże grupy ludzi się ciągle przemieszczały. W kościele podczas mszy się chyba nie chodzi w te i wewtę. Moja siostra wracając zza częstochowy widziala że gdzieś po drodze w stronę katowic leżała roztrzaskana honda i ponoć chłopaka reanimowali - wiadomo coś komuś na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.