Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 277
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hello. Jak zapatruje się na to Rybnik i okolice?Nigdy nie jechałem na JG więc wolę zapytać. Wiadomo w qpie raźniej.Byle do wiosny...
Hej, nic się nie martw Spotkanie pewnie będzie jak co roku, na parkingu z MC Donalds i obok Szpili.Jak bedzie już tak daleko, to wszystkie potrzebne info,pojawią sie na forum.Tak, więc obserwuj temat a wszystkiego sie dowiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem sie blokuje ?
Po złamaniu nie mam siły cofnąć manetki...w sumie przed złamaniem miałem to samo - może to wada genetyczna Domyślam się że w większej grupie nie będziemy zapitalać, ale do Gliwic będę leciał A4 z dwoma dziesiątkami, wiec będzie ciekawie ;) Jeździcie kilka lat to wiecie czy kontrole są wzmożone. I tak spłucze się na wachę i wolałbym nie zostać zabitym kawałkiem papieru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złamaniu nie mam siły cofnąć manetki...w sumie przed złamaniem miałem to samo - może to wada genetyczna Domyślam się że w większej grupie nie będziemy zapitalać, ale do Gliwic będę leciał A4 z dwoma dziesiątkami, wiec będzie ciekawie ;) Jeździcie kilka lat to wiecie czy kontrole są wzmożone. I tak spłucze się na wachę i wolałbym nie zostać zabitym kawałkiem papieru
Olej kontrole ale mam nadzieje, że nie pojedziesz za mną jak będziemy hamować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej kontrole ale mam nadzieje, że nie pojedziesz za mną jak będziemy hamować
dziś grałem rolę klocka domino, jak kumpel moto położył, więc mogę powiedzieć że hamowanie mam aż nadto dobre coby nie było OT - ćwiczę jazdę w trudnych warunkach żeby na JG mnie nic nie zaskoczyło - nawet opady śniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę w piątek, kwatera pod częstochową i cała sobota na zwiedzanie. W ubiegłym roku miła przejażdzka z koleżanką z BB na gutku, wspomnienia bezcenne zwłaszcza że przez wioskę jechałem 100, co się później okazało że licznik wyskalowany był w milach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sporo ulotek odnosnie A4 i sie tak zastanawiam... moze kazdy wezme do plecaka trochę i porozdaje?
Cześć Tazzman,odnośnie nieszczęsnego odcinka A4 między Katowicami a Krakowem mam radę, aby spróbować raz nie płacić groszami, tylko banknotami 200 złotowymi. Myślę, że po 15-30 minutach w kasach nie będą mieć już drobnych na wydawanie. W ten sposób niewielka liczba motocyklistów zablokuje im te bramki na amen. Można wtedy podjeżdżać mniejszymi grupami, co np. 1,5 godz. Kierowcy, którzy nie popierają naszych żądań, będą wkurzeni nie na nas, a na zarządce autostrady. Ulotki oczywiście mogę także porozdawać.Miłego śmigania, Zibi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie nieszczęsnego odcinka A4 między Katowicami a Krakowem mam radę, aby spróbować raz nie płacić groszami, tylko banknotami 200 złotowymi. Myślę, że po 15-30 minutach w kasach nie będą mieć już drobnych na wydawanie. W ten sposób niewielka liczba motocyklistów zablokuje im te bramki na amen. Można wtedy podjeżdżać mniejszymi grupami, co np. 1,5 godz. Kierowcy, którzy nie popierają naszych żądań, będą wkurzeni nie na nas, a na zarządce autostrady.
GENIALNY pomysł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę w piątek, kwatera pod częstochową i cała sobota na zwiedzanie. W ubiegłym roku miła przejażdzka z koleżanką z BB na gutku, wspomnienia bezcenne zwłaszcza że przez wioskę jechałem 100, co się później okazało że licznik wyskalowany był w milach
NOOOOOO, toś mistrz. Też mam licznik w milach i różnicy pomiędzy 100 a 160 km/h nie sposób nie odczuć tymbardziej jadąc przez wioskę. Chyba żeś taki "ukryty" Rossi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOOOOO, toś mistrz. Też mam licznik w milach i różnicy pomiędzy 100 a 160 km/h nie sposób nie odczuć tymbardziej jadąc przez wioskę. Chyba żeś taki "ukryty" Rossi
Mi sie bardziej podoba ta część wypowiedzi w której kolo przyznał że do tego momentu nie wiedział ze miał licznik w milach : )))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacku, koleżanka z gutka do zakrętów podchodziła bardzo ostrożnie, schodziła do 20 km/h troche upierdliwe ale "motór" nabyła niedawno, więc z tego powodu i w tych okolicach się można polansować. W czsie jazdy tym gutkiem wydawało mi się że trochę szybko no ale pomyślałem, że to taki efekt innego kąta przedniego zawieszenia (stret) ;) ale motór rewelacyjny, urodzony do zakrętów ;) Ps. a częstochowa, polecam...Ps. II kto tam patrzy na licznik, ja już nie widzę takich małych cyferek, pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.