Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki Ze Zlotow, Imprez Moto !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witojcie. Po długim czasie oczekiwania, wrzuciłem fotki z imprezy motocyklowej na torze wyścigowym Zandvoort w Holandii. Impreza ściągnęła tłumy motonitów i fanów 2 a nawet 3 kółek. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Stunt, Supermoto, Show & Shine, Race na torze, Próbne jazdy H-D i nne atrakcje. Wszystko zorganizowane doskonale. Mały bajzelek, żarcie i oczywiście piwo! Jako, że na obczyźnie jest nas wielu nie zabrakło oczywiście naszych rodaków. Kosztowało to wiele poświeceń ale opłaciło się. Członek polskiego klubu pojawił się na czarnym customie, na którym miałem przyjemność usiąść i zrobić sobie zdjęcie. (bluza fila). Jak powiedział kolega z ROADRUNNERS MC.... cytuję " Po przejechaniu 200km czułem się jakbym prze_pierd#$%^ wagon węgla ale było warto". Zapraszam do oglądania...http://travel.webshots.com/album/572957637AcaEdU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Klubowej foto-sesji:KLUBOWA foto-sesjapozdrawiam!FotoAparatka

Wszystkie te fotki są tak zaj...e że chciałbym je wszystkie mieć na płytce w oryginalnych rozdzielczościach, żeby nie klikać po stronkach.Czy dało by się to załatwić ??Naprawdę gratuluję talentu !!Pozdrawiam
Czesc...prosze wybierz kilka, ktore cie interesuja, postaram sie przeslac w wolnym czasie ma maila.pozdrawiam,FotA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie tylko fotki z imprez tutaj są, to wrzucę też swoje :-) Co prawda to dopiero absolutne początki fotografii (niecały miesiąc), ale już jakieś fotki się uzbierałFOTEK
Kolego no zachwycilo mnie to srodkowe zdjecie, gdyby bylo w wiekszej rozdzielczosci, to napewno by ladowalo na moj pulpit Oby tak dalej pozdrawaim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego no zachwycilo mnie to srodkowe zdjecie, gdyby bylo w wiekszej rozdzielczosci, to napewno by ladowalo na moj pulpit Oby tak dalej pozdrawaim
Dzięki. 3544 x 2204 pikseli wystarczy?http://fc06.deviantart.com/fs42/f/2009/152...iqueProject.jpg///EDIT///Wczoraj fociłem sobie firka, kiedy podjechał koleś na motocyklu i powstało spontaniczne foto:http://th05.deviantart.net/fs44/300W/i/2009/162/e/c/sv650_2007_black_by_uniqueProject.jpgOstatecznie okazało się, że to zajomy i powstało więcej fotek, o które pewnie wkrótce zostanie uzupełniona galeria.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://fc06.deviantart.com/fs42/f/2009/152...iqueProject.jpgOstatecznie okazało się, że to zajomy i powstało więcej fotek, o które pewnie wkrótce zostanie uzupełniona galeria.
Chyba znam tą Suzi...i to dosyć dobrze ;) Mam nadzieję, że kolega zadowolony z moto...PzdrP.S. fotki też fajne, a jakże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia nowego linka ze zdjeciami -11.07.2009 - OrtowiceTroopers of Highways Party 2009 TOH Ortowice Party 2009
Fotki rewelacyjne ! Od razu widać ,że wiesz co robisz ;) Aczkolwiek mam wrażenie że za dużo tych zdjęć kadrowanych pod kątem. We wszystkich Twoich galeriach się to powiela i bardzo dużo tego ,a wydaje mi się ,że nie do każdej foty to pasuje. Absolutnie nie jestem ekspertem i nie krytykuje. To tylko taka mała sugestia z mojej strony ale może się nie znam ;) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki rewelacyjne ! Od razu widać ,że wiesz co robisz ;) Aczkolwiek mam wrażenie że za dużo tych zdjęć kadrowanych pod kątem. We wszystkich Twoich galeriach się to powiela i bardzo dużo tego ,a wydaje mi się ,że nie do każdej foty to pasuje. Absolutnie nie jestem ekspertem i nie krytykuje. To tylko taka mała sugestia z mojej strony ale może się nie znam ;) Pozdrawiam.
Masz pelne prawo do wyrazenia swojej opinii - i jestem Ci za nia wdzieczna.Przede mna jeszcze dluga droga jezeli chodzi o fotografie - ale przeciez cale zycie sie uczymy... ;)A "krzywizny"... tak juz mam ;)pozdrawiam!FotA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pelne prawo do wyrazenia swojej opinii - i jestem Ci za nia wdzieczna.Przede mna jeszcze dluga droga jezeli chodzi o fotografie - ale przeciez cale zycie sie uczymy... ;)A "krzywizny"... tak juz mam ;)pozdrawiam!FotA.
A mnie się te "krzywizny" podobają, zresztą jestem na kilku z nich i za to jestem Ci bardzo wdzięczny, bo nie miałem swojego "cykacza". Bardzo mi się podobało, tak jak i wszystkie zdjęcia Wielkie dzięki. P.S FotA. jesteś naszym skarbem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się te "krzywizny" podobają, zresztą jestem na kilku z nich i za to jestem Ci bardzo wdzięczny, bo nie miałem swojego "cykacza". Bardzo mi się podobało, tak jak i wszystkie zdjęcia Wielkie dzięki. P.S FotA. jesteś naszym skarbem
Witaj !ogromnie dziekuje za tak mile slowa... O "cykaczu" jeszcze nie slyszalam ;-) i po to wlasnie jestem na tych naszych zlotach...Uwielbiam te moja pasje fotograficzno-motocyklowa, dlatego mam zamiar zostac w tym swiecie jak najdluzej Do zobaczenia w Prudniku za 2 tygodnie Motocyklowa FotoAparatka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.