Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotki Ze Zlotow, Imprez Moto !


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM ! Jestem fotografką - amatorką ;) ...moja przygoda z fotografią zaczęła sie 2 lata temu, natomiast przygoda ze zlotami w ubiegłym roku. Wasza PASJA i piękne MASZYNY sa fantastycznym tematem fotograficznym, jest to jeden z moich ulubionych tematów foto... Z tego miejsca chcę podziękować KLUBOWI "WRM MC Poland" za "przyjęcie" mnie pod swoje skrzydła Wasze zasady, wyznawane wartości, szacunek do innych, honor i oddanie pasji są godne naśladowania ! Serdecznie zapraszam do mojej prv "galerii" ze zdjęciami z IMPREZ MOTOCYKLOWYCH .-> ostatnio odwiedzilam "Zlot w Koszecinie" -> zdjecia znajdują sie pod linkiem ->R.o.R Koszecin 2009pozdrawiam !FotoAparatka ;)P.S. Utworzyłam ten temat na FSM, aby pokazać jak ja widzę Wasz Motocyklowy Świat poprzez mój obiektyw, moje spojrzenie, moją obserwację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fotki są zrobione PROFESJONALNIE i zajefajne. Czujesz atmosferę zlotów motocyklowych.Masz wielkie szanse robić foty do czasopism motocyklowych bo to co widzimy w naszych miesięcznikach motocyklowych nie jest warte oglądania nawet w wychodku (MOTOCYKL lub Świat Motocykli).Chętni do zamieszczania fotek w konkursie motocykla miesiąca powinni brać z Ciebie przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki są zrobione PROFESJONALNIE i zajefajne. Czujesz atmosferę zlotów motocyklowych.Masz wielkie szanse robić foty do czasopism motocyklowych bo to co widzimy w naszych miesięcznikach motocyklowych nie jest warte oglądania nawet w wychodku (MOTOCYKL lub Świat Motocykli).Chętni do zamieszczania fotek w konkursie motocykla miesiąca powinni brać z Ciebie przykład.
Witaj Piotr!Twoje słowa to wielkie uznanie dla mnie ! Bardzo dziekuje... Dzieki TAKIM slowom umacniam sie w przekonaniu ze WARTO ->dla siebie, dla innych... jednak mysle, ze do profesjonalizmu mi jeszcze bardzoooo daleko... Póki co - uwielbiam tę moja pasje, a gdy mogę ja połaczyc z Waszą Pasją to jest to dla mnie podwójna RADOSC ! pozdrawiam i do zobaczenia na zlotach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoaparatka a powiedz mi czy to nie Ty robiłaś zdjęcia naszym kolegą jak byli na torze (już nie pamiętam w brnie albo na poznaniu) Pamiętam jakaś pani fotograf ;) umieszczała tutaj zdjęcia crazyforfuna, wojtkaa4 i kilku innych. Pamiętam że byłem pod ogromnym wrażaeniem jakości i ostrości zdjęć przy takiej prędkości i złożeniu motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak róznież zgadzam sie z przedmówcami .Miałem już okazje znaleśc sie na Twoich fotkach.Jest taki kwartalnik Choppermagazin.Może czytałaś lub słyszałaś o nim ja uważam że godny polecenia .(cena +brak natłoku wszechobecnych reklam)Moja znajoma napisała tam już sporo artykułów.Prześlij im Swoje foto reportarze: [email protected] Na jednym z forów zapraszali do opisu swoich wypraw itd. i przesyłania materiałów na powyższy adres .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoaparatka a powiedz mi czy to nie Ty robiłaś zdjęcia naszym kolegą jak byli na torze (już nie pamiętam w brnie albo na poznaniu) Pamiętam jakaś pani fotograf ;) umieszczała tutaj zdjęcia crazyforfuna, wojtkaa4 i kilku innych. Pamiętam że byłem pod ogromnym wrażaeniem jakości i ostrości zdjęć przy takiej prędkości i złożeniu motocykli.
Niestety - to nie bylam ja... Nie bylam ani w Brnie ani w Poznaniu (jeszcze)... tak wiec to nie moje zdjecia ;(Ale nic straconego - jak tylko spotkacie mnie na jakims zlocie to dajcie znac -> sesja zdjeciowa GRATIS ;);) pozdrawiam!
szok cudowne fotki pozdrowionka
Dziekuje serdecznie ! Do zobaczenia na ZLOTACH - najfajniejszy, z super organizacją juz pod koniec maja 29-31.05.2009 -> WRM MOTO Party w Dzierżnie
Jak róznież zgadzam sie z przedmówcami .Miałem już okazje znaleśc sie na Twoich fotkach.Jest taki kwartalnik Choppermagazin.Może czytałaś lub słyszałaś o nim ja uważam że godny polecenia .(cena +brak natłoku wszechobecnych reklam)Moja znajoma napisała tam już sporo artykułów.Prześlij im Swoje foto reportarze: [email protected] Na jednym z forów zapraszali do opisu swoich wypraw itd. i przesyłania materiałów na powyższy adres .Pozdrawiam
Witaj!dziekuje za informacje - skorzystam i zobaczymy czy uznają, ze warto cos pokazac pozdrawiam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!przyznaje sie "bez bicia" - automat ;( Tak jak wspomnialam jestem amatorką, sprzet ktorego uzywam mam od niecalego roku - i jeszcze nie zdązylam go opanowac - nie ma czasu... ;)Ale zrobie to ! pozdrawiam serdecznie !
No automat ma te zalety, że każde zdjęcie wychodzi conajmniej przyzwoicie, więc nie będziesz sie złościć, ze chciałas coś sfotografować ale robiłaś to na trybie manualnym i zdjęcie przypadkiem nie wyszło, a drugi raz na sfotografowanie szansy juz nie ma (bo np to była przebiegająca sarna). Ja też uczę się korzystać częsciej z manuala i nieraz sobie w brode plulem bo zdjecie nie wyszło, było nie ostre albo prześwietlone:D heh, ale czasem się coś fajnego uda i sie człowiek cieszy:)Życzę powodzenia w szukaniu ciekawych miejsc, obiektów i ludzi do fotografowania. Bo to najtrudniejsze, uwiecznić coś niepowtarzalnego, albo z tego zwyczajnego zrobić nieprzeciętnym:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dużo straciłem bo mojej Hondy na tych fotkach nie na.Ale będą jeszcze inne zloty.
Piotr!Zaluje...chcialabym Wszystkim zrobic zdjecia i pieknym motocyklom, ale brakuje czasu - pomimo, ze srednio na zlotach "biegam" z aparatem ile sie da ;) od 5 do 10h w ciagu dnia...Zapraszam na ZLOT WRMu w Dzierżnie 29-31.05.2009 - prosze tylko daj znać, ze TY to TY - sesje masz zapewnioną na 100%. Jezeli bedziesz wiedział o jakis miejscach w ktorych warto sie pojawic - prosze o informacje....pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoaparatko a ja chyba- jak sie nie myle zrobilam Tobie kilka zdjec :-))))A w Lewinie Brzeskim 16-17 maj bedziesz moze ???Zlot organizuje Keleris Riders.Pozdrawiam :-)
Czesc Asiu!czy mozesz podeslac mi te zdjecia ?Moj e-mail: [email protected] gory dziekuje PS. Co do Lewina B. to chetnie, ale dam Ci jeszcze znac... w zaleznosci od czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.