Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Nie Pod ZaporĄ (25-27 Września 2009)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

o paradzie cisza...no i wjazd jak na wybory miss Swiata,,,
bez przesady. Za to bys jakies 30 razy wiecej zaplacil... Na zlocie w Rudzie rok temu tez tyle wstep kosztowal i przychodzily ludzinki. Niestety cala organizacja takiej imprezy jest droga a pewnie sponsorow sa nieliczne ilosci i malo daja. Poza tym caly majatek pochłoną "super nagrody" w konkursach. Hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł to drogo? Piszecie, że na Vendryni było zajebiście... Policzcie ile tam wlot kosztował i co za to dostaliście... A jak dla kogoś jest drogo to mam 3 rozwiązania:a ) nie musi przyjeżdżaćb ) niech się ze mną skontaktuje przed wjazdem - ja mu zapłacę tak jak na wiosnę panu z bandita 600 (pozdrawiam - ciekawe czy się przyznasz czy może Ci wstyd)c ) niech startuje we wszystkich konkursach a potem posprzedaje nagrody na allegro...Czasem Wasze wypowiedzi to Żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie w Rudzie rok temu tez tyle wstep kosztowal i przychodzily ludzinki. Niestety cala organizacja takiej imprezy jest droga a pewnie sponsorow sa nieliczne ilosci i malo daja. Poza tym caly majatek pochłoną "super nagrody" w konkursach. Hahah
Ale za te 35 zł były dwa piwa i bodajże 2 posiłki jeżli mnie pamięć nie myli i dodatkowo koszulka złotowa i znaczek. i to była cena za kierowcę. 25 było za pasażera. w tym koszt za kapele. Nie oszukujmy się: w tym roku po prostu organizatorzy chcą zarobić. zresztą dojazd na ten "koniec świata" by mi rozwalił zawieszenie więc mnie tam nie zobaczycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą dojazd na ten "koniec świata" by mi rozwalił zawieszenie więc mnie tam nie zobaczycie
Dobre haha 60km to dla niekorych z Was koniec swiata haha Prawdziwi motocyklisci A tak z innej beczki, szanowni motocyklisci, przyslowia sa madroscia narodow, warto znac co niektore a nie biadolic ze drogo.Jak mowi jedno z nich - "kto nie ma miedzi to na dupie w domu siedzi" ;)Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.