Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Austria Zlot


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jest dosc sporo czasu ale mysle ze taka wyprawe nalezy zaplanowac troszke wczesniej(jakies wolne w pracy jakas kasa dla posiadajacych domowe "derekcje" poinformowanie ich no i takie tam)Czy ktos juz tam byl?Czytalem opinie i wszyscy ktorzy tam byli sa zachwyceni moze warto pomyslec i wybrac sie tam www.europeanbikeweek.com/Jak wam bedzie malo to Youtubie jest jest tego wiecej wystarczy wpisac faaker seeNo to czekam na opiniePozdrawiam chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszłym roku, piękna impreza, opowiadania o niej na kilka flaszek. Na stronie schp.pl jest w galerii "kilka fotek".estem zdania że tam trzeba być.W tym roku też nie odpuszczę.Pozdrawiamedit. w zeszłym roku organizatorzy mówili że było 75 000 maszyn, z tego 85 % H-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dwa razy w 2006 i 2007Jak się uda to w tym roku też będe.Zajebista impreza !!75.000 motocykli !! 200.000 ludzi !! (statystyki wg organizatorów)I nic !!Nikt się nie napierdala i nie patrzy na drugiego bykiem !!Od rana impreza, warto mieć przy sobie zdrową wątrobe albo zabrać zapasową !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w hotelu 3-gwiazdkowym płaciłem około 160 zł od osoby bez żarcia za dobe, położony jakieś 4km od samego zlotu, na zlocie tylko namioty, wrażenia z serdeczności przyjezdnych niezapomniane. jedyny minus to mus picia kilka litrów łiski dziennie, bo nikt ci nie popuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w hotelu 3-gwiazdkowym płaciłem około 160 zł od osoby bez żarcia za dobe, położony jakieś 4km od samego zlotu, na zlocie tylko namioty, wrażenia z serdeczności przyjezdnych niezapomniane. jedyny minus to mus picia kilka litrów łiski dziennie, bo nikt ci nie popuści
Hi hi hi Ja mysle ze jak jedziemy na taki zajebisty zlot to spimy w namiotach (jak przystalo na prawdziwych easy riders)lub wprost pod motocyklami.I wtedy poczujemy prawdziwy smak przygody(kurde ale mnie ponosi )i prawdziwy wiatr we wlosach i zapach dymu z ogniska.Bilek minus???Przeciez mamy zapasowe watroby staniemy gdzies na poboczu wymienimy i juz jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.