Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot "mamut" Żywiec - Iron Elephants Mc Poland 14-16 Sierpień 2009


Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze jedno..podczas parady jechałem za miłym sympaycznym kolegą,który od poczatku pierdział z tłumika..z 500 wystrzałów przyjalem na klate ..ło matko..myślałem,że mi szyba wytargo z motorka..a nogawkami to mi szarpało jakby wicher wiał...hahahaaa...
Zgadzam sie z Kolegą - tez miałam "okazje" tego doswiaczyc... byc moze nie z tego motocykla, ale akurat chyba "kaskadersko" robilam jakies zdjecia i... na szczescie przeżyłam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, także byłem na tym zlocie, widzę po postach, że raczej chwalicie. hmm... wstęp 50zł ok. , ale że warunki sanitarne tragiczne to już nikt nie napisze. Może się nie znam bo to mój pierwszy zlot.3 toytoye i 2 umywalki to trochę mało na 500(?) maszyn. Nagłośnienie też kiepskie (małej sceny), rozumiem cięcie kosztów. Podpięcie się pod piknik miejski dobry pomysł, tylko czemu od ludzi kasowali za wstęp?(od ludzi z miasta, nie zlotu).Ogólnie było fajnie, ale nie we wszystkim profesjonalnie jak dla mnie. Liczę na poprawę.pozdrwaiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: toytoy jak na miejsca namiotowe było w sam raz, z reszty można było skorzystać po stronie kwaśnicy. A po to była rzeka, żeby można było się wykąpać w świeżej czystej wodzie. Co do oznaczeń, najlepiej było zapytać się przechodni jak dojechać na kwaśnicę to by pokierowali.Co do wejściówek, to liczcie też to, że ktoś mógł niby na chwilę wejść na zlot popatrzeć itd (nawet cywile) a wiadomo ile by tam przebywali? Sami powinniście wiedzieć jak to jest teraz liczyć na słowo ludzkie. Pamiętajcie jednak, że wejście jako cywil kosztowało zdecydowanie mniej i w tym był kupon , który brał udział w losowaniu głównych nagród. Konkursów było zdecydowanie dużo, trzeba tylko było śledzić uważnie cały tok zlotu, a każdy uczestnik nie odchodził z pustymi rękami, co jest rzadkością na zlotach (pisze z własnego doświadczenia).Mam nadzieję, że zdecydowana większość motocyklistów jak i cywilów była zadowolona i zawita za rok i weźmie ze sobą więcej znajomych. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, także byłem na tym zlocie, widzę po postach, że raczej chwalicie. hmm... wstęp 50zł ok. , ale że warunki sanitarne tragiczne to już nikt nie napisze. Może się nie znam bo to mój pierwszy zlot.3 toytoye i 2 umywalki to trochę mało na 500(?) maszyn. Nagłośnienie też kiepskie (małej sceny), rozumiem cięcie kosztów. Podpięcie się pod piknik miejski dobry pomysł, tylko czemu od ludzi kasowali za wstęp?(od ludzi z miasta, nie zlotu).Ogólnie było fajnie, ale nie we wszystkim profesjonalnie jak dla mnie. Liczę na poprawę.pozdrwaiam wszystkich.
no więc mówię, że się nie znam. choć znajomi także narzekali. Co mam sobie hotel wynająć żeby się umyć? bez przesady... a może za mało wypiłem, kto wie.
Widać że byłeś pierwszy raz bo pokaż mi hotel w którym zapłacisz 50 zł. za 3 dni w tym parking strzeżony monitorowany całodobowo kamerami, 4 koncerty gwiazd , striptiz, konkursy z cennymi nagrodami itd. Nie pamiętam żebym był na zlocie na którym były prysznice (no u Troopersów była rynna z kranem - u nas była umywalka w budynku).Ale pomijając to:Chciałem podziękować wszystkim za odwiedziny, mamy nadzieję że bawiliście się dobrze, bo dokładaliśmy do tego wszelkich starań. Jeszcze raz gratulacje dla tych co wygrali w konkursach.Fotki będą wkrótce.No i oczywiście zapraszamy za rok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że byłeś pierwszy raz bo pokaż mi hotel w którym zapłacisz 50 zł. za 3 dni w tym parking strzeżony monitorowany całodobowo kamerami, 4 koncerty gwiazd , striptiz, konkursy z cennymi nagrodami itd. Nie pamiętam żebym był na zlocie na którym były prysznice (no u Troopersów była rynna z kranem - u nas była umywalka w budynku).Ale pomijając to:Chciałem podziękować wszystkim za odwiedziny, mamy nadzieję że bawiliście się dobrze, bo dokładaliśmy do tego wszelkich starań. Jeszcze raz gratulacje dla tych co wygrali w konkursach.Fotki będą wkrótce.No i oczywiście zapraszamy za rok!!
No właśnie - co do fotek - prosze jeszcze o "dłuższą chwilkę" cierpliwości - mam ich ponad 1500 do przejrzenia, selekcji itd... pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej imprezy,która by się wszystkim podobała.Jeśli chodzi o sanitariaty to daliście ciała.Byłem na waszym zlocie dwa lata temu i teraz i nic w tym temacie się nie poprawiło.A postawić kontener sanitarny to żaden problem.Taki właśnie był na naszym zlocie w Prudniku;w nim jest kilka umywalek i kilka pryszniców;a to dopiero był nasz czwarty zlot.Inną sprawą jest to,że gdyby nie impreza miejska to zlot by się nie udał.A szkoda bo miejsce fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajebiaszczo. też dokładnie nie wiedziałem gdzie to jest ale miejscowy mnie pokierował i nie było problemu z dotarciem. Organizacja jak na tak dużą imprezę całkiem niezła. Warunki takie jak na zlocie 3 dni można wytrzymać, no chyba że ktoś potrzebuje luksusów. 50 zeta nie jest to taka ogromna suma, ludzie więcej wydają na pierdoły. Poza tym można było wylosować niezłe nagrody. Mnie tam się te 50 zeta zwróciło z ogromną nawiązką.Podziękowania dla Iron Elephants.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło piter1600, co by to było jakbym był po raz pierwszy w Prudniku na zlocie (miałem być, ale praca wyskoczyła). Wszystko co mówię nie jest złośliwe tylko oceniam to co widziałem. Jakbym coś takiego organizował, zwróciłbym po prostu na to większą uwagę. Ile było maszyn? jeśli macie takie dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo..ja tak nieśmiało bom nowa. też jezdze w tym roku na zloty. czekam z niecierpliwością na fotki z żywca. bo ja później te Wasze maszynki rysuje....<stres> i robie z nich koszulinki albo inne gadżety. dałam pare jako nagrody z konkursach, zeby sie "wkupic". moze kto widzial? moze komu sie spodobalo? dzięki ironom za super impreze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo..ja tak nieśmiało bom nowa. też jezdze w tym roku na zloty. czekam z niecierpliwością na fotki z żywca. bo ja później te Wasze maszynki rysuje....<stres> i robie z nich koszulinki albo inne gadżety. dałam pare jako nagrody z konkursach, zeby sie "wkupic". moze kto widzial? moze komu sie spodobalo? dzięki ironom za super impreze
Hejka!! trochę zdjątek masz na 6 stronie Pavlo zapodał więc miłego oglądania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty - wielu naszych zlotowiczów skorzystało z odświeżającej kąpieli w rzece gdyby nie fakt, że musiałem "walczyć" na bramie sam bym się popluskał
aaaaaaaaaaa...Snajperku,tos Ty tam z brygada bramkował dzielnie..fucha zaszczytna ale męćząca..kilkakrotnie wyjeżdzalismy z chłopakami na Korbielów kawałek,i na Zwardon,ale zawsze jak wracaliśmy, twardo żadałes okazania opaski w kolorze yeloł citrone ..a niż jo ten rekaw z kurtki podwinąłemm.ło matko...ciasne rekawki mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaa...Snajperku,tos Ty tam z brygada bramkował dzielnie..fucha zaszczytna ale męćząca..kilkakrotnie wyjeżdzalismy z chłopakami na Korbielów kawałek,i na Zwardon,ale zawsze jak wracaliśmy, twardo żadałes okazania opaski w kolorze yeloł citrone ..a niż jo ten rekaw z kurtki podwinąłemm.ło matko...ciasne rekawki mam....
No praca na bramie jest specyficzna - bo motocykliści zjeżdżają się stadami Chwilę się nudzisz a potem nagle na bramie zjawia się 10 maszyn i się blokuje. A co do opasek to trza było kontrolować bo kilka przekrętów mieliśmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wszystko się dobrze kręciło, dopóki nie zacząłem wracać do domu,,, w Bielsku miałem olej w silniku na minimum...Uszczelka przy filtrze paliwa chyba puściła... w paradzie się przegrzała czy coś Mnie ten zlot kosztował więcej niż 50 zł, ale chyba było warto Pozdrawiam i wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wszystko się dobrze kręciło, dopóki nie zacząłem wracać do domu,,, w Bielsku miałem olej w silniku na minimum...Uszczelka przy filtrze paliwa chyba puściła... w paradzie się przegrzała czy coś Mnie ten zlot kosztował więcej niż 50 zł, ale chyba było warto Pozdrawiam i wielkie dzięki
Kowal!!!zapominałes lub chcesz zapominiec o naszyjniku ze strusich jajek,ktory rowniez zostawiłes na zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ciebie cos kosztowal zlot?A odliczyles fanty z nagrody za slizgi po plandece :-)Jestes i tak lekko ze 100 zł do przodu!PANOWIE I PANIE NIE ZAŁUJCIE GO, MA DUZO KASY PO TYM ZLOCIE !!!!pozdro Olo

W moim przypadku wszystko się dobrze kręciło, dopóki nie zacząłem wracać do domu,,, w Bielsku miałem olej w silniku na minimum...Uszczelka przy filtrze paliwa chyba puściła... w paradzie się przegrzała czy coś Mnie ten zlot kosztował więcej niż 50 zł, ale chyba było warto Pozdrawiam i wielkie dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.