Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot Vendrynia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie tylko ciebie wku...ał facet z trąbką- aż wstyd starsi ludzie na porządnych maszynach w dodatku ozdobione naszą flagą a tu takie e buractwo .....oj wstyd za rodaków
a kto Wam mówil ze na tym zlocie jest latwo ? ;)ja swego czasu bywalam co roku i działy się różne, dziwne, ciężkie do zniesienia rzeczy :)no i oczywiście teraz najlepiej się je wspomina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko ciebie wku...ał facet z trąbką- aż wstyd starsi ludzie na porządnych maszynach w dodatku ozdobione naszą flagą a tu takie e buractwo .....oj wstyd za rodaków
Za tych starych z tymi flagami co tam i z powrotem się przeciskali pod sceną to na serio mi wstyd. Dupna mi demonstracja narodowości. Odwala niektórym na starość strasznie.A facet z trąbka był owszem wkurzający ale nie tak bardzo jak ta muzyka techno z tego świecącego namiotu.Po za tym same plusy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko ciebie wku...ał facet z trąbką- aż wstyd starsi ludzie na porządnych maszynach w dodatku ozdobione naszą flagą a tu takie e buractwo .....oj wstyd za rodaków
Co to znaczy na porzadnych maszynach? Bo tego nie rozumiem?Co do buractwa, to oni sami do siebie tak wolali hehe, wiec tu sie nie pomyliles Motocyklistami to z pewnoscia oni nie byli, mimo, iz na motocyklach przyjechali Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tych starych z tymi flagami co tam i z powrotem się przeciskali pod sceną to na serio mi wstyd. Dupna mi demonstracja narodowości. Odwala niektórym na starość strasznie.A facet z trąbka był owszem wkurzający ale nie tak bardzo jak ta muzyka techno z tego świecącego namiotu.Po za tym same plusy ;)
Pod scena tej techniawy nie bylo slychac, tak wiec luzik. Przynajmniej byl jakis wybor dla tych, ktorzy lubia tego typu muze.A ci goscie z flagami, coz, kazdy robi to co lubi. Moim zdaniem tez niepotrzebna demonstracja i proba tworzenia narodowosciowych podzialow. Nie rozumiem tylko po jakiego grzyba wieszaja polska flage obok amerykanskiej.A slyszac ich rozmowe dzis rano, mysle, ze w przyszlym roku sie nie pojawia, bo stwierdzili, ze bylo do dupy.Taka moja prosba, jak ktos ma zdjecia to prosze o linka na priv.To pisalem ja, pseudo motocyklista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro a jak tam kolano? na trzeźwo chyba troche gorzej co? ale nie ma to jak polskie dębowe a Agacie powiedz ze nasze piwo to jest piwo, a nie te wasze piwo z wodą i bez gazu
Oj kurde kolano na trzezwo boli.... heh my wiemy ze tak dobre piwka jakie sa w Czechach to wy nam tylko zazdroscicie.................DEBOWE MOCNE bleeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś w ogóle filmik z tego trika? bo nawet nie wiem jak to wygladalo...a poobijany to ja też jestem, bo w końcu to polacy jako pierwsi chyba wyskoczyli pod scene
jakis filmik i nawet pare fotek mam...bylo juz pozno wiec najlepszej klasy nie sa ;) jak dojde do porzadku to wrzuce to gdzies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sliwowice moze rufus, mowil, ze z piwa se nie moze narabac to se kupila flacha sliwki ...
taak , Bols Dejwa i Sliwowica zrobily to co robic potrafia najlepiej mi najbardziej utkwil w pamieci "taniec "pod scena ,zwlaszcza w wykonaniu Daroxxx7,mialem z tego niezly ubaw , ale sam nie odwazylem sie wziasc w tym udzialu, niezly hardkor ,hiszpanska corrida to przy tym dziecinna zabawa Oczywiscie milo bylo poznac sporo ludzi z forum , dzieki zamile towarzystwo !!!!!Pralinka , dzieki za przygarniecie " bezdomnego" do swojego namiotu pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......a poobijany to ja też jestem, bo w końcu to polacy jako pierwsi chyba wyskoczyli pod scene  
Zaliczyłem dwie gleby pod sceną... Jedną po zebraniu z barku od Antonia, a drugą nawet nie wiem od kogo. Było ostro, nieźle mam skopane piszczele. Czesi grają niezły hardkor . Polacy też ładnie grali, ale trochę za miętko.Trąbka była irytująca, ale o dziwo nawet się dało pospać. Tylu rodzajów napojów procentowych jeszcze nigdy nie próbowałem w ciągu jednej nocy (a i śliwowica była-Pralinka nie zawiodła, a Rufus dzielnie polewał ). Nawet strzelanie z wydechów (a raczej z samych kolektorów) mnie nie obudziło. Tradycyjne były już problemy z rozpaleniem grila w niedzielę, ale wspólnymi siłami i trzema rodzajami węgla i podpałki daliśmy radę. Naprawdę sporego posta by trzeba było strzelić, by opisać ten zlot.Dziękuję wszystkim za świetną zabawę, mam nadzieję spotkać się jeszcze nie raz w tym sezonie . Zdjęcia wciepnę na dniach. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zlot ogólnie fajny mocne dobre kapele fajny show jedynie niestety jak zwykle koledzy z polski musieli zwracać na siebie uwagę na polu namiotowym zdejmując tłumiki ze swych pierdzidełek mężnie pokazując siłę swoich kosiarek ,przykre że to nie Czech czy Słowak tylko oczywiście polak musi pokazywać szczyt swojej głupoty ,nie wiedząc do czego służy motocykl.Zapraszam kolegów na zlot do Żywca niech tam spróbują takich głupot:) chyba że się boją Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Wam zazdroszczę kochani jak to czytam.Żałuję że nie mogliśmy być Daroxxx , Dejw , Pralina .... moglibyście cos napisać lub rzucić jakieś foty dla starej Cioci Sylwii ach żal tyłek ściska Pozdrawiam,Syla
Syla zapomniałaś o strone dejwa http://www.dejw2006.republika.pl/index55.htmlDzięki za miłe towarzystwo dla grupy z kończyc małych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zlot ogólnie fajny mocne dobre kapele fajny show jedynie niestety jak zwykle koledzy z polski musieli zwracać na siebie uwagę na polu namiotowym zdejmując tłumiki ze swych pierdzidełek mężnie pokazując siłę swoich kosiarek ,przykre że to nie Czech czy Słowak tylko oczywiście polak musi pokazywać szczyt swojej głupoty ,nie wiedząc do czego służy motocykl.Zapraszam kolegów na zlot do Żywca niech tam spróbują takich głupot:) chyba że się boją Pozdrawiam
to byl zlot a nie zjazd emerytow...halas musial byc w zywcu co raku tez sie wyglupiamy i jakos nikt wielkich problemow z tym nie mialszkoda ze w tym roku zywiec nie wypali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż Wam zazdroszczę kochani jak to czytam.Żałuję że nie mogliśmy być Daroxxx , Dejw , Pralina .... moglibyście cos napisać lub rzucić jakieś foty dla starej Cioci Sylwii ach żal tyłek ściska Pozdrawiam,Syla
Sylus, ja nie mam zadnych fotek ...Dejw juz dal cos na swoja strone i jakies los fotos ma jeszcze paczus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik uwazam za udany :-))Poznalismy znow mase nowych fantastycznych ludzi, pobawilismy sie ze starymi znajomymi :-))))Coniektorzy niezle sie nadmuchali na tym zlociku dzieki uprzejmosci Czeskiej Policji Wszystko mam uwiecznione.Momentami impreza byla lepsza na gorze ( przy namiotach ) niz na dole.Pogoda byla fantastyczna, schody wszyscy pokonywali dzielnie,szkoda tylko, ze zadnej parady po okolicach nie bylo. Juz teraz wiem dlaczego mowi sie ze " Czeski Metal" - to byl Hardcore a nie muza !!!To byl Polski zlot w Czechach:-) ale uwazam ze Czesi maja sie jeszcze czego uczyc od nas-jesli chodzi o organizacje zlotow ! :-)Fotki wrzuce moze jutro na fotosika- troche ich jest i troche dlugo sie laduja , wiec prosze o cierpliwosc :-)Accord motor juz sprawny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.