Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WitkaMi w ten czwartek nie pasuje - ale w sobotę - następną - przed świętami można wpaść gdzieś - na kawę do chodowa na przykład bo w tygodniu jest rozpierducha i tyle będzie moto że nikogo nie poznam - a w sobotę będzie fajny klimat przedświąteczny - będziemy mogli podzielić się opłatkiem i zjeść jakiegoś karpia Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis uskutecznilismy z kumplem pierwsze smiganko w tym sezonie! NAAARRREEESSSZZZCCIIEEE! gdyby nie wieczorny spadek temp. pewnie jeszcze bym brykal! lonerr na ten chudow jutro nie mam szans - robotka! ale na nastepne fazerowanie postaram sie zameldowac bankowo! POZDRO
Zobaczymy Macio jak jutro Twoje plecki bo ja już czuje, ale może przejdzie po kąpieli, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odbiegając od tematu, aczkolwiek w temacie ....Zbliża się Majowy weekend , niewielu Fazerowców ............ znam osobiście .....,tematem wstępu weekend majowy i I dniowa wycieczka na zamek w Mosznej .... Nie byłem, nie widziałem, ale ponoć warto ... Zorganizowanie wycieczki ( przykłady niżej ), daleko nie jest ..., a moja Panna chciała by zobaczyć, co do konkretnego dnia nie ustalone, plan trasy również nie ustalony, jeżeli ktoś zainteresowany to postaram się przedstawić wiecej szczegółów w terminie wyprzedzającym 7 dni od wyjazdu http://www.moszna-zamek.pl/http://www.zamek-moszna.yoyo.pl/http://www.adamski.pl/wycieczki/zamek-moszna/Daleko nie jest, a miejsce atrakcyjne, może kolejnych znajomych się pozna, a w ekipie zawsze raźniej ....POZDRO i do konkretnych planów powrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę się Ps. Ostatnio złapałem gwoździa w tylnej gumie. Siedział dziad w środku, oponke oddałem do wulkanizacji, wstrzymałem się z kupnem nowej (Dunlop Sportmax 252 - ok 1000zł.) Aktualna Dunlop Sportmax 252, przejechane 5 tys. Ciśnienie nie schodzi tył 2.5 (przód 2.2).To pierwsza wulkanizacja w moto, wchodząc w zakręty czuje moment w którym tak jakby opona sie lekko uginała (i teraz pytanie czy to moja autosugestia) za mało ciśnienia czy z opona coś nie tak:)thx za odp.Psss - kto będzie jutro z Fazerowców na JG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę ale później wyjeżdżam i nie będę w śląskiej kohorcie Co do opony, rozumiem że da się wyczuć moment zerwania przyczepności, ale chyba przesadza twoja psychika z tymi odczuciami Co do opony, to Rafal_akros też jeździ na zwulkanizowanej i nie narzeka ( zależy jeszcze jaki duży ten gwóźdź ) .... , jak dobrze zrobione to wytrzyma do końca. oponę na tył da się za 500 - 600 wyrwać Pirelli Road,Metzeler Z6, Dunlopa readsmart za 1000 masz komper nówek, Bridgestone, ale trzeba poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.