Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

17 Czerwca Wybija Godzina


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Ponieważ ŁukaszXJ i ja postradalismy zmysły ;) i pobieramy się , chcielibyśmy zachęcić, zaprosić wszystkich znajomych i życzliwych ludzików by odprowadzili nas obojga " na motocyklowo" do ołtarza.Ślub odbędzie sie 17 czerwca w środę o godzinie 11:00 w Kościele( Św. Marii Magdaleny w Wodzisławiu - RadlinII , natomiast wcześniej na pewno bedzie wyjazd spod domu Łukasza po mnie i do Kościoła.Szczegóły dopiszemy wkrótce ( tzn kto organizuje zbiórkę gdzie i o której)Wiemy ze to dzien pracujący , dlatego tym bardziej bedziemy wdzieczni za uwieńczenie tego dnia motocyklowym akcentem Pozdrowienia :Syla i ŁukaszXJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde bele... coraz mniej tych bez kajdanek.... Gratuluję Zastanawia mnie czy pojedziesz w kiecce ślubnej na moto do ślubu Byś była chyba pierwsza na forum
Miało tak być ale , potem bym pomysł zeby jechac quadem , ale rodzice zawału dostali i ku świętemu spokojowi jedziemy "hitlerwagenem" tzn Pt Cruiserem - tyż moze być.Ale za to kierowca tegoz pojazdu to motocyklista, szef zespołu który bedzie nam grał na weselu - tez motocyklista , ksiądz - równiez motocyklista Fotki na moto i próba jazdy w suknie , na pewno tez bedzie ale to po Kościele Pozdrowionka ,Syla i Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to "szczęscie" spotkało 20 lat temu Ale dlaczego ktoś ma mieć lepiej odemnie Dołączam się do życzeń i jak się wyrobie z moto to narobie "butlu" w drodze do kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało tak być ale , potem bym pomysł zeby jechac quadem , ale rodzice zawału dostali i ku świętemu spokojowi jedziemy "hitlerwagenem" tzn Pt Cruiserem - tyż moze być.
A ja jeszcze mylse czym pojedziemy do slubu Jesli czas i moja wtedy juz zona pozwola to sie zjawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla, czy Ty oby na pewno jesteś świadoma, że dobrze robisz ???
Hehehe, żartowałam, mnie tez to czeka 09-09-2009r. haha Czym śmigacie do tego Waszego ślubu ?? Bo my z moim chłopem na naszej starej i poczciwej M-72.A jakby ktoś chciał to mam znajomego, co ma trajkę i chętnie zawiezie młoda parę albo znajomych co maja ruskie weterany z koszami bocznymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.