Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A Może Tak Forumowy Zlocik ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

co do daty to lepjej by było w tygodniu (mniejszy ruch mniej ludzi wszedzie) no ale biorąc pod uwagę ze pewnie większa większość pracuje lepszy byłby weekend, więc teraz pytanie czy sobota czy niedziela ? rzucam propozycję 6 lub 7 czerwiec ? ? ?
Proponuje niedziele - wlasnie 7go czerwca. W soboty zazwyczaj są glowne dni zlotow...F.A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do daty to lepjej by było w tygodniu (mniejszy ruch mniej ludzi wszedzie) no ale biorąc pod uwagę ze pewnie większa większość pracuje lepszy byłby weekend, więc teraz pytanie czy sobota czy niedziela ? rzucam propozycję 6 lub 7 czerwiec ? ? ?
jak sie w googlu wpisze 6 czerwiec 2009 to wyskakuje "tylko" 433 tysiące wyników. na pierwszej stronie niema nic związanego z motocyklami, tylko pielgrzymki i inne takie wiec jako sobota ten dzień nadaje sie na zlot jak najbardziej..pozatym zawsze co słabsze kondycyjnie jednostki (jak np ja ;) ) mają jeszcze niedziele na regenerację wątroby.nie śmiem się wymądrzac...ale lepiej sobota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogniska jescze za starych czasow byly robione w srody w rudzie slaskiej nad stawem (nie pamietam dokladnie jak to sie nazywa).co do samego zlotu to mozna zrobic nad jeziorkiem zywieckim bo domki tam sa za smieszne pieniadze a i miejscowka fajna
To miejsce w Rudzie Śląskiej to sie nazywa "Przystań" i jest w Kochłowicach dokładnie.Również jestem za pomysłem spotkania sie opcja Wisła mi odpowiada tylko termin i bedzie git. No i moto też musze zalatwić do tego czasu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedzie się ekipa i najpierw każdy po ryju dostanie, w końcu trzeba będzie rozstrzygnąć te wszystkie internetowe napinki Ja tam jestem chętny również
No to konkursy siłowe momy z gowy .A co do środka , to może w batorym .Obok garażu mom knajpa ,spożywczy, na pogotowie blisko , tudzież na cug , abo bana .I na dodatek możecie pokozać bubu moim gorolskim(nic nie mom do goroli ) sąsiadom, co kopiom mi dołki w administracji .Wisła ok , ale moja bydzie marudzić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tak ankieta z 2-3 terminami? miejsce jedno powiedzmy mozna wyznaczyćJak już cos organizujecie to niehc to ma ręce i nogi, czyli ankieta i rzucić to Adminowi, co zamieści ogłoszenie na samej górze na czerwono i bedzie to widoczne dla wszystkich.Z tym, ze to jest roboty na 3-4 tygodnie minimum, cyzli zlot sierpien-wrzesien wychodzi.Taka moja drobna sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze tak ankieta z 2-3 terminami? miejsce jedno powiedzmy mozna wyznaczyćJak już cos organizujecie to niehc to ma ręce i nogi, czyli ankieta i rzucić to Adminowi, co zamieści ogłoszenie na samej górze na czerwono i bedzie to widoczne dla wszystkich.Z tym, ze to jest roboty na 3-4 tygodnie minimum, cyzli zlot sierpien-wrzesien wychodzi.Taka moja drobna sugestia.
Manka!bardzo dobre rozwiazanie - mozna rowniez dodac 2-3 miejsca do wyboru...aby to wszsytko jakos "zgrabnie" ustalic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.