Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza Dla Twardzieli Nastepno Edycjo


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi zasik zaprosić w imieniu Dzieci oraz Grona Pedagogicznego na Impreze która jest organizowana już że tak powia cyklicznie w Szkole Specjalnej w Sosnowcu !!!Jak zwykle mamy zaproszenie na występy Dzieci oraz pyszne ciacha oraz kawe w zamian my jak zwykle wozimy dzieciaki Spotykamy sie też jak zwykle pod Carefurem w Katowicach na przeciw Ikei ul. Rozdzieńskiego około godziny 9:45 i z tamtąd punkt 10:00 kolumną ruszamy do dzieci !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu tak malo wpisow ?? !! dopisywac sie !! monster jam masz wieczorem zdarzysz do hanysowa zajechac zreszta jak znam zycie to tak szybka jak zajedziesz tak szybko wrocisz bedzie kicha totalan to nie hej hej "juesej" tylko gowniana polska i bedzie gowniane show no ale zycze zeby bylo inaczej! a ze dzieci nie mam ale fure mam to bedzie ich czym powozic trzeba sie przyuczac do ojcostwa narazie nie planuje ale kto wie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elemeledudek jak nie masz czasu 30 to ja sie podepne pod Bogasa temat i zapraszam Cie na podobne ciasto ;) i kawke tudzież zurek i inne zimne napoje w najbliższy piatek tj 22 do przedszkola w Bedzinie niedaleko zamku.Jedzie kilka motocykli cos tak ok 17 30 pod carrefourem na jakas godzinke lub dwie.Pozdrawiam. Bogasa szczególnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elemeledudek jak nie masz czasu 30 to ja sie podepne pod Bogasa temat i zapraszam Cie na podobne ciasto ;) i kawke tudzież zurek i inne zimne napoje w najbliższy piatek tj 22 do przedszkola w Bedzinie niedaleko zamku.Jedzie kilka motocykli cos tak ok 17 30 pod carrefourem na jakas godzinke lub dwie.Pozdrawiam. Bogasa szczególnie
A to tam gdzie byliśmy w zeszłym roku sympatycznie było zwłasza na koniec No i wyżerka też była wyśmienita !!!Pozdrów grono odemnie Dzieki Chamsin za pozdrowienia !!!No i dzieki że umiesz zostawić info dla siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisalem info w temacie -Moto Chorzow i okolice.Ale cos mi sie zdaje ze beda z tego wyjazdu nici bo jutro ma byc jakis armagedon z pogoda ma lac i jakies burze z gradobiciem.wrrr no zobaczymy
Wiesz że pogoda zmienną jest trza byc dobrej myśli !!!Może być tak że rano będzie do duszy ale popołedniu sie pogoda wyklaruje !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to d...pa.Pogada niepewna.Po za tym nikt mi nie potwierdzil przybycia no to i ja odpuszczam.SORKI ,ZE NIE INFORMUJE BEZPOSREDNIO ALE NIE MAM DO WSZYSTKICH NUMEROW TELEFONOW. ZE WZGLEDU NA MALA FREKWENCJE I ZZBLIZAJACA SIE BURZE DZISIEJSZA(PIATKOWA 22 MAJA) IMPREZKA ZOSTAJE ODWOLANA.PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIEpOZDRAWIAM CHAMSIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.