Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W Finlandii Sie Tak Bawią


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam nadzieje ze pijąc Finlandię nie stanę się taki jak te golasy. Swoją drogą pamiętam za młodu (boże jak to brzmi ) jak był zlot u mnie w Jaworznie na sosinie (gdzie w 98 roku chyba), podjechałem wowczas na komarku i udawałem ze jestem motocyklistą... ehhh pikne czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za prymitywni nawaleni goscie i co tu podziwiac jedynie zalowac ale nie tego ze sie tam nie bylo tylko tego ze takie debile nazywaja sie motocyklistami
aaaa tam.... od razu debile... Grunt to zabawa, zwłaszcza ze to na zabezpieczonym terenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za prymitywni nawaleni goscie i co tu podziwiac jedynie zalowac ale nie tego ze sie tam nie bylo tylko tego ze takie debile nazywaja sie motocyklistami
No tak, jak juz sie ktos zaj...iscie bawi to od razu jest debil i nie ma prawa zwac sie motocyklista.To moze kto ma prawo nazywac siebie motocyklista, ludzie z kolka rozancowego?Wyluzuj troche i wiecej tolerancji, to ze ktos lubi odmienny sposob zabawy nie znaczy, ze do motocykli pala mniejsza pasja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No tak, jak juz sie ktos zaj...iscie bawi to od razu jest debil i nie ma prawa zwac sie motocyklista.To moze kto ma prawo nazywac siebie motocyklista, ludzie z kolka rozancowego?Wyluzuj troche i wiecej tolerancji, to ze ktos lubi odmienny sposob zabawy nie znaczy, ze do motocykli pala mniejsza pasja.
Bronisz debila kopiącego swój motocykl ?Podobają Ci się gołe dupy ?Alkohol + motocykl = poważne odchylenie od normy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol + motocykl = poważne odchylenie od normy
ja bym napisał inaczej :Alkohol + motocykl + brak rozumu = poważne odchylenie od normy. Wszystko jest dla ludzi . Nawet jazda po jednym piwku na zlocie , przy minimalnej dozie oleju w głowie , nie jest ( moim zdaniem) wielkim grzechem . A do filmiku , takie zlotowiska mnie już nie kręcą , bo jestem już wyszumiany , ale kiedyś owszem .I nie ma co tu dorabiać ideologii , a już wywyższanie się ,że jest się innym niż ta banda debili to po prostu żenada .
co za prymitywni nawaleni goscie i co tu podziwiac jedynie zalowac ale nie tego ze sie tam nie bylo tylko tego ze takie debile nazywaja sie motocyklistami
Nie kręci cię taki styl ? - nie jedz tam , i tyle . Zamknij się w garażu , pucuj tonę durnych chromowanych pierdół na swoim czopku , pastuj frędzle i zapodawaj czasem lans na mieście z miną kapotwardziela, jadąc nieporadnie po winklach i waląc klangiem jak zobaczysz jakieś dupencje , sąsiada albo kumpli z roboty za chodniku . Podoba ci się takie sklasyfikowanie twojej osoby ?? Chyba raczej nie . Więc nie oceniaj innych tak łatwo , kolego . Bez obrazy , napisałem o tym dla pokazania kwestii , nie żeby cię obrażać . A tak na marginesie to napiszę , że ci najporządniejsi co najbardziej machają z oburzeniem krzyżem , najczęściej na koniec końców pod tym krzyżem leżą nawaleni jak stodoła .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.