Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moj Nowy Gs 500f Z 2005r.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha dobre Mistrzu ze ścigacza jamacha, daruj sobie takie hasełka. Każdy jeździ tym na co go stać. Nie oznacza to że jest się gorszym, no chyba że Ty ludzi oceniasz po grubości portfela
Mistrzu brosik z GS-a 500 nie oceniam ludzi po grubości portfela ale skoro tak uważasz to twoja sprawa po drugie ty również daruj sobie teksty pod moim adresem a po trzecie nie będę prowadził wojny na tym forum bo nie z tego powodu tu jestem. Do motocykla SUZUKI GS 500 nic nie mam bo wiem że to maszyna nie do zdarcia. Tylko nie wiem dlaczego "ice man" prowokuje tekstem tekstem że prawdziwi motocykliści zaczynają od R6 skoro mnie nie zna i nie zna mojej przygody z motocyklami. co do mojego pierwszego tekstu pod tytułem "załóżcie se forum" miałem na myśli wyolbrzymianie GS-a ponad wszystkie inne maszyny a przecież jest na tym forum duuuużo więcej innych modeli i jakoś nikt tego nie wyolbrzymia. To tyle sprostowania z mojej strony i nie chcę prowadzić wojen w tym temacie bo kłótnie motocyklistów są niepotrzebne wystarczająco puszkarze w sezonie nas denerwują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu brosik z GS-a 500 nie oceniam ludzi po grubości portfela ale skoro tak uważasz to twoja sprawa po drugie ty również daruj sobie teksty pod moim adresem a po trzecie nie będę prowadził wojny na tym forum bo nie z tego powodu tu jestem. Do motocykla SUZUKI GS 500 nic nie mam bo wiem że to maszyna nie do zdarcia. Tylko nie wiem dlaczego "ice man" prowokuje tekstem tekstem że prawdziwi motocykliści zaczynają od R6 skoro mnie nie zna i nie zna mojej przygody z motocyklami. co do mojego pierwszego tekstu pod tytułem "załóżcie se forum" miałem na myśli wyolbrzymianie GS-a ponad wszystkie inne maszyny a przecież jest na tym forum duuuużo więcej innych modeli i jakoś nikt tego nie wyolbrzymia. To tyle sprostowania z mojej strony i nie chcę prowadzić wojen w tym temacie bo kłótnie motocyklistów są niepotrzebne wystarczająco puszkarze w sezonie nas denerwują
Jeżeli chodzilo tylko o to to sory ze zaczynalem robic dym. Jestem dosyc wyczulony na ten temat bo wielu ludzi docina ze 500 i takie tam. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak, często się można z idiotycznymi dogryzkami na temat 500 ccm spotkać no ale wszystko się wyjaśniło. Racja, nie ma się co we własnym gronie kłócić Defrasto, wybacz za ten drobny niepotrzebny offtopic w Twoim temacie. Myślę że trzeba będzie gdzieś polatać kiedyś na GSach Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też nad kupnem mocniejszej maszyny np Fazera, ale stwierdzilem ze nia ma sesu zawsze jest czas zeby sie przesiasc na cos mocniejszego, a najpierw trzeba nauczyc sie jezdzic Gs jest do tego idealny.
Gratulacje sprzęta i zdrowego podejścia do tematu co nie znaczy że na GSie nie da się przesadzić Szerokości, przyczepności i samych miłych wrażeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gratuluje nowego sprzęta, na 1 motocykl napewno bardzo będziesz zadowolony teraz juz tylko czekać do wiosny A jeśli chodzi o forum, to tak jak Hubert wspominał, że jest i bardzo dużo można się na nim dowiedzieć, doradzić -> http://www.forum.gs500.pl/Pozdrawiam!!
Dzieki za info, juz sie tam też zalogowałem, Gs'ow coraz wiecej Ciepło sie robi można by kiedys gdzieś pośmigać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.