Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zwykły Ale Jednak Niezwykły-przelot Sportowy Kominek Horneciątka


bye

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie kłóćcie się o takie pierdoły !Fakt na zdjęciach nie widać czy kolega użył czy nie tą nieszczęsną rurkę i przyznam szczerze że też myślałem że dał zwykłąNo i trochę zmyliły zdjęcia zwłaszcza te ósme na którym nie widać tych otworów i wygląda jak zwykła rurka która jest pokazana dodatkowo na 1 zdjęciu . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kłóćcie się o takie pierdoły !
Ale ja nie mam zamiaru sie z nikim klocic, kolega troche sie uniosl bo myslal, ze "kozacze" ja odpowiedzialem i jak narazie koniec.Osobiscie to wole takie rozmowy live przy piwku przeprowadzac bo wtedy nie ma niedomowien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam zamiaru sie z nikim klocic, kolega troche sie uniosl bo myslal, ze "kozacze" ja odpowiedzialem i jak narazie koniec.Osobiscie to wole takie rozmowy live przy piwku przeprowadzac bo wtedy nie ma niedomowien.
Też bym wolał przy piwku wymienić spostrzeżenia.Ale wymienić a nie stwierdzać...uuuhhh !Odebrałem to jak oczywisty atak.Krytykę zastosowałeś troche za ostro.Wszystkie Zdjęcia są na mojej stronie.Pisze jak byk.Jak Zapodałeś zdanie- trzeba wiedzieć to i to i stwierdziłeś że nie wystarczy pospawać kilka rurek .....Jeju- i tu mnie zgieło w pół .... i sie najeżyłem..... za kogo mnie masz?? ....Tego nie zrozumię... Ale ok.Wyjaśnienia padły.Ostre i mniej .Ja nie chcę sie wykłucać..A jak będzie okazja te piwo chlasnąć to sie dogadamy (jakoś )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

świetna robota na wosne podjade z bliska go obejrzec . a oto mój komin

tz .mam taki sam jak na filmiku
Wooho i ja Cie jeszcze nie słyszłaem?A powinieniem.Ładnie daje czadu.Chciałem wpaść looknąć na zeta ale nie umiem sie zebrać.Nadarte:)Tak to sie zwie:)Jak Ty znajdziesz chwile to zapraszam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.