Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Błoto Wciąga :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja Kolego!! Tez kupuje WR'ke ale na nowy sezon na stalowej ramie. Takze milo widziec taka maszyne.Zastanawia mnie uklad wydechowy. Widze ze zdjecie masz z tej aukcji http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1561184 (pozwole sobie wkleic). Z poczatku myslalem ze to wydech akry albo fmf'a bo oni stosuja taka puche w ukladzie wydechowym ale w zyciu nie szla ona pionowo w dol? Po obu stronach silnika sa jakies dziwne weze i rury. Czyzby to byl jakis przekombinowany system emisji spalin pod nowe normy euro?? bardzo mnie to zdziwilo bo pierwszy raz sie z tym spotykam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej...ehhh ręce drżą ! cena 33800 zł. Moto fabrycznie ze względu na homologacje jest zblokowane, jednak za free wytarmosiłem kicior do odblokowania Założyli w salonie od ręki:) W zestawie : tłumik, kolanko bo wywalili katalizator, jakieś graty do gażnika, zębatka przód i tył (jednak tego nie zmianiałem jeszcze) ...ze strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty.. sprzet fajny i przymierzalem sie do niego na przyszly sezon ..jednak po przejazdzce EXC450 2009 six days wybiore ktma ))) i cena ogolnie troche nizsza...W sumie WR fajny sprzecior tylko dlaczego TAKI drogi?
to napewno będzie dobry wybór tazz ;)tu masz fajny filmik o exc 450

gratki sprzęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym filmiku o EXC to koleś naprawdę wymiata wie jak jeździć zwłaszcza na piasku !Ciekawe czy ma jeszcze jakieś nagrania ?A co do sprzętu piękny kurcze aż szkoda niszczyć .Ja to bym go sobie na zimę w pokoju postawił by cieszyć nim oczy lub spał w garażu Jedynie co mi się nie podoba i bym to zmienił to cały tył (lampa i mocowanie tablicy) i mniejsze migacze ale to są pierdoły i tak sprzęcior super gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny motocykl miałem przyjemność użytkować przez dwa tygodnie w terenie niezwykle mocny i jak reaguje na gaz poezja ............nigdy wcześniej nie jeździłem na takich sprzętach i zawsze się zastanawiałem co w tym fajnego babrać się w błocie ......... ale zmieniłem zdanie zabawy było kupa...........wywrotki też się zaliczało ale zaraz wstawało i ogień było super ....... tak mi się spodobało że chodziła mi myśl kupić takie endurko ale dziewczyna wybiła mi z głowy ..................... kupiłeś świetny sprzęt życzę udanej zabawy i frajdy z jazdy ....szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena wysoka porównując do konkurencji. Jednak pewnie za sprawą homologacji. Zależało mi na tym by bez problemów zarejestrować moto. Znacznie taniej można kupić CRFke, czy RMZta. Smuci mnie też to że WRka jest na gazniku, osobiście wolałbym wtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena wysoka porównując do konkurencji. Jednak pewnie za sprawą homologacji. Zależało mi na tym by bez problemów zarejestrować moto. Znacznie taniej można kupić CRFke, czy RMZta. Smuci mnie też to że WRka jest na gazniku, osobiście wolałbym wtrysk.
Fajne sprzęcicho.Jak chciałeś na wtrysku, to trzeba było poczekać, aż do salonów wejdzie nowy Suzuki RMX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wr nie jest tańsza w utrymaniu tak samo jak inne hard enduro pokroju exc to ta sama grupa motocykliTak ogólnie i na szybko Cross - KX ,KXF ,YZ , YZF ,SX ,CR ,CRF ,RM ,RMZ ,GAS GASHard enduro EXC, WR ,DR-Z (E) ,CRM ,GAS GASEnduro DT , KMX , TE ,LC4, XT Itd ... No ale męczy mnie takie pytanie po cholere oni blokują taką WR kę od nowości przecież to nie jest motocykl na spacer tylko wiadomo do czego ma szłużyć . Ma orać i wygrywać zawody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.