Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejny Ale Jakże Inny


Tazzman

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie od dzisiaj obok rizli stanie kolejny kon ze stajni Suzuki..Kupilem go pod wplywem piosenki błotko Gracjana Roztockiego...Jest to DRZ400 E (najmocniejsza wersja bez licznika i z elektryczym rozrusznikiem), ma 50 koników ryjących kazde pole we wsi i glosno ryczącą końcówkę Yoshimura.Jutro pierwsza jada w terenie i jak na razie banan nieznikajacy z ust post-2452-1251331216.jpgpost-2452-1251331393.jpgpost-2452-1251331482.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak "straciłem" 2 kumpli. Jeden na szczęscie wraca na drogę Jeszcze raz gratuluje
ja smigam po drodze.. czesto zamiast jechac samochodem zalatwiac sprawy zawodowe, smigam motocyklem, wiec na drodze zostane blotko fajna sprawa gdy chce sie czlowiek pomeczyc co do ceny, to motocykl stał na allegro przez tydzien.Jutro musze zawiezc do regulacji bo ciezko odpala jak jest zimny i dzida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty tazz ;)
spoko spoko.. ciuszki tez kupilem i wlasnie przymierzylem. heheh...kurcze jak czlowiek wyglada w pelnym ubranku w ochraniaczach i w kasku offroad co do blotka, to jak mnie wciagnie to juz wiem ze kolejne bedzie albo KTM albo WR450 a cos czuje ze wciagnie....DRZ to wydaje mi sie byc idealne na sam poczatek i jak opanuje sprzeta do konca next sezonu to zmieniam na cos lepsiejszego...Tylko teraz jesze musze wyregulowac bo cosik ciezko na zimnym odpala (koledzy specjalisci offroadowcy twierdza ze wystarczy wregulowac bo juz dawno nie mial regulacji i bedzie git)...ale za to jak odpali to heh..... dupsko urywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz ja też mam maszynkę do lasu, jak coś możemy poskakać
spoko.. bardzo chętnie.. w poniedziałek (niestety dopiero wtedy) zawoze do sprawdzenia (gaznik do wyregulowania i ogolny przeglad) i jak odbiore przed czwartkiem to polatam, a raczej poucze sie jezdzic na nowo ;)Jescze tylko rejestracja w srode i na dojazdy na pola, laki tez sie nada (jestem 4tym wlascicielem w kraju, 2gi i 3ci nie rejestrowali jej).Ciagnie mnie juz zeby smignac w błotko ale nie da rady.. a moto stoi i czeka , ubrania zakupione specjalnie na ta okazje tez czekaja.. ehh..Szczerze, to nawet tym motocyklem jescze nie jechalem, tylko moich dwoch znajomych (zawodnik offroad i mechanik) go objechalo ehh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.