Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejna Honda


diobol

Rekomendowane odpowiedzi

Po długich poszukiwaniach znalazłem sprzęta. Co prawda chciałem wypróbować konkurencję ale po przejechaniu 300km na 1000rr jestem w pełni zadowolony. Niestety poprzednik to jakiś lanser był bo wydech wybebeszony a w oponie z tyłu druty widać (podczas gdy boki mają jeszcze dzyndzle). Silnik idealny, przebieg niewielki stan wizualny dobry. Generalnie jak na sezon i cenę to lepiej nie mogłem trafić. Wymaga dopieszczenia więc muszę jeszcze poczekać z jazdą. Jak go zrobię to wracam do gry!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Przeglądam właśnie neta w poszukiwaniu ciekawostek na temat tego modelu i znalazłem bardzo fajnie zrobione moto z tego samego malowania. Gość spokojnie mógłby sobie kupić drugi sprzęt zamiast przerabiać tego ;)http://www.macbiker.de/Motorrad/Blades/images/SC57-2.jpghttp://www.macbiker.de/Motorrad/Blades/images/SC57-1.jpgMoże w przyszłości też sobie zapodam lusterka z sc59, te diody na krawędziach są obłędne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plataliśmy dzisiaj trochę z Diobolkiem i muszę powiedzieć, że może i ładnie wygląda ale jeździ kiepściutko.Po pierwsze, powyżej 200 to już bida, a niby liter.Po drugie od 6000 obrotów kopci jak stary diesel.Przy 90 łapie łapie permanentną shimmę.Ogólnie padlina, ale pogratulować trza. A tak serio to zaje***ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Diobol, w końcu się doczekałeś ładny ten sprzęcik, gratulacje. Za kilka dni ściągam gips z łapy to polatamy na RRach
Tylko poczekaj (jak i inni) z telefonami z ustawkami na latanie bo ja się spłukałem doszczętnie ;). Nie mam na wache!! . Jestem przykładem osoby która DOSŁOWNIE wszystko wydaje na moto ;). Narazie czyszczę, przerejestrowuje, zmieniam klocki itd. Jakieś konkretne śmiganko dopiero w czerwcu panowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.