Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerek :)


pootietang

Rekomendowane odpowiedzi

po gs'ie nadszedł czas na coś bardziej turystycznego i wygodnego. '99 rok, gdy kupowałem to przebieg był 46kkm, po odpięciu zegarów zmieniło sie na 72kkm (możliwe że był cofany i licznik wrócił do prawdziwego przebiegu?? ) wymieniłem juz wszystkie płyny, filtry, oponki, zamontowałem ksenony, zamówiłem gmole i umówiłem się na gaźniki i zawory.klikklik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po gs'ie nadszedł czas na coś bardziej turystycznego i wygodnego. '99 rok, gdy kupowałem to przebieg był 46kkm, po odpięciu zegarów zmieniło sie na 72kkm (możliwe że był cofany i licznik wrócił do prawdziwego przebiegu?? ) wymieniłem juz wszystkie płyny, filtry, oponki, zamontowałem ksenony, zamówiłem gmole i umówiłem się na gaźniki i zawory.klikklik
droga podobna do mojej. tylko że ja z Er5 skoczyłem na FZSa obadaj se króćce ssące. bo te gumy pękają co 20-30 tysiaków. A co do przebiegu. Trochę dziwne. Z tego co wiem to jak wbijesz mu nowy przebieg to koniec. Może jakiś błąd. Pytanie. Skąd masz motor? Zza granicy?Bo 46 tys mil to jest ok 72 tys km. Więc to się zgadza. Ale problem jest taki że z tego co wiem nie da się przełączyć w starym fazerze między milami a kilometrami. Z tego co wiem to trzeba całą pamięć przeprogramować. Ale 72 kkm w fazerach to nie masakra. Moj mial z 50 i było ok. W Anglii można dużo znaleźć FZSów bo służyły kurierom. Tak samo z FZ6. Widziałem już takie FZ6 co były z rocznika 2005 i miały 120 tysięcy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A flaszke wygrałeś czy nie bardzo?
do 6 marca trzeba klikać ( http://www.przesylaj.net/?c2=pootietang )moto sprowadzone z włoch więc mile odpadają. gdybym kupował sam to bym pomyślał że się pomyliłem ale kumpel jest pewien że było 46kkm a teraz...licznikkróćce igła, wyglądają jak nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 6 marca trzeba klikać ( http://www.przesylaj.net/?c2=pootietang )moto sprowadzone z włoch więc mile odpadają. gdybym kupował sam to bym pomyślał że się pomyliłem ale kumpel jest pewien że było 46kkm a teraz...licznikkróćce igła, wyglądają jak nowe.
no dziwne. może się w pamięci jakiś error wyskoczył. zresetuj to jeszcze raz. a moto wygląda na 72kkm? to juz raczej widać troszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moto wygląda na 72kkm? to juz raczej widać troszkę
jak na 10letnigo fazerka to wygląda bardzo ładnie (nie licząc baku który pomalował jakiś amator) zazwyczaj w tych rocznikach farba strasznie schodzi z silnika a tu wygląda to ładnie, lagi były zalepione robalami i chyba dawno nie były czyszczone bo jak zacząłem je myć to robale z lakierem schodziły wypolerowałem je i zobaczę jak to będzie wyglądać jak nie zda egzaminu to je pomaluję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po gs'ie nadszedł czas na coś bardziej turystycznego i wygodnego. '99 rok, gdy kupowałem to przebieg był 46kkm, po odpięciu zegarów zmieniło sie na 72kkm (możliwe że był cofany i licznik wrócił do prawdziwego przebiegu?? ) wymieniłem juz wszystkie płyny, filtry, oponki, zamontowałem ksenony, zamówiłem gmole i umówiłem się na gaźniki i zawory.klikklik
Gratuluje ! mam Fazerka 98 -czarny jak skumam w jaki sposób wkleja się zdięcia to się pochwalę .Do zobaczenia na asfalcie .PS.A może jakiś zlocik Fazerków ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.