Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Następna Edycja "mikołajów Na Moto -Śląsk "


Kinga

Rekomendowane odpowiedzi

no to panowie i panie róbmy albo 05.12 albo 06.12.. proponuję zbiórkę pod Silesią o 12:00 i jedziemy do dwóch domów dziecka w Katowicach.....Domy dziecka do ustalenia.. mogę ogarnąć temat z poinformowaniem domów dziecka i trasą przejazdu, tylko podajcie przykładowe domy dziecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,bierzemy wasze zdanie pod uwagę, bo to od was zależy powodzenie Akcji.Informuję że w pon. tj .5 października odbedzię się spotkanie organizatorów i jeszcze raz przedyskutujemy termin.Wasze zdanie się też liczy...Rozmawiałam z już z niektórymi dyrektorkami DD.Pasuje im 5 oraz 6 grudnia,lecz nie bedzię konpletu dzieciaków:(Wszytskich zainteresowanych pomocą (tj. transport prezentów,pomoc w szukaniu sponsorów ect.) Proszę o kontakt z Organizatorami...W moim imieniu przepraszam za zamieszanie,myślę że w sprawie teraminu możemy iść na kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy,bierzemy wasze zdanie pod uwagę, bo to od was zależy powodzenie Akcji.Informuję że w pon. tj .7 grudnia odbedzię się spotkanie organizatorów i jeszcze raz przedyskutujemy termin.Wasze zdanie się też liczy...
Jeśli to nie pomyłka w druku, to po co dyskutować o terminie - PO TERMINIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MałaMi wiesz jak teraz się spotkacie to napiszcie jakieś pisemko do komendanta głównego policji w katowicach - bo ta sprawa jest najważniejsza (by później nie powiedzieli że za późno i nic nie da się zrobić) - ja pisałem jojkowi że jak co to mogę pomóc i po 15.10 by się tam pojechało, a i prezentacja musiała by być też dana im,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsyłam Was ciągle do Postu 7-ego -tam podaję wszelkie uaktualnienia http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...t=0#entry470325 Tak jak napisałam - czekam na konkrety na PW , e-maila lub telefonicznie - a tym co się już obecnie dołączyli do działania - dziękuję oczywiście też w imieniu pozostałych organizatorów Płytki dla sponsorów są do odebrania u mnie. fon 513 676 199 No i do dzieła Kochani Na pewno jak ja ledwo tamujecie łzy wzruszenia - oglądając fotki i filmiki z zeszłego roku...Szczególnie z piosenką "Mój dom"... Zresztą jak się ogląda fotki i filmy od innych organizatorów - tak samo czuje się wzruszenie... Szczególnie Trójmiasto Oby i w tym roku się wszystko udało - nam wszystkim- czy w grupie czy osobno - którzy dawać będą tę niesamowitą radość dzieciom... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za namową Gregora zgodziłam się w imieniu pozostałych organizatorów na przeniesienie tematu akcji "Mikołajów na Moto -Śląsk " do działu Zlotówhttp://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=34749 W tym miejscu przed chwileczką prosiłam moderatorów o usuniecie tego tematu ze względu na przerzucenie go na dział Zloty .... ale... z powodu postów w temacie Dąbrowa Górnicza ... w dziale Zloty - Przejażdżki - usunęłam swoją wcześniejszą prośbę... Kochani poczytajcie uważnie całość ( omińcie posty o terminie Akcji bo to już nie aktualne ) i wejdźcie na temat Mikołajów w Zagłębiu... i znowu miłego czytania... a jakby było mało to wejdźcie jeszcze na temat "Dzień Dziecka na Moto -Śląsk )... może w końcu zajarzycie ,że proponowałam Wam to już na wiosnę - no ale widocznie śpicie nie w zimę ale na wiosnę ... no i podumajcie czy faktycznie nie "spiąć " wszystkie Akcje do kupy - oczywiście z czasem - nie dziś -nie jutro - ale "Dzień Dziecka " byłby wspaniałą próbą .. a Ci co chcą zaczynać ... mają nas co już " coś "zaczęli - na podorędziu więc pytać Kochani ...ale nie pół miesiąca przed imprezą... buzialki moim wspaniałym motomaniakom i ... miłej lektury Wszystkim wypowiadającym się w temacie Mikołajów w tym dziale - w imieniu swoim i pozostałych organizatorów - składamy serdeczne podziękowania. I zapraszamy na ten temat do działu Zlotów. I do naszej Akcji "Mikołaje na Moto-Śląsk " i do pozostałych Motomikołajów- a nóż -widelec znajdziecie coś blisko Was- wszak to grudzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.