Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Następna Edycja "mikołajów Na Moto -Śląsk "


Kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż to jeszcze nie grudzień ale ruszamy już z przygotowaniami do następnej edycji tej wspaniałej zeszłorocznej Akcji. Za pozwoleniem pozostałych organizatorów informuję ,że zmienił się skład samych organizatorów : Tomek czyli Jojko znak ? ponieważ mi oznajmił niedawno ,że nie może - a dzisiaj wyraził w dziale "Zlotów " chęć "pomocy" , ,Patrycja czyli Mała Mi - pozostaje, ja też , i wchodzi Marcin Kubissa - współorganizator "Pikniku na dwóch kołach " w Rudzie Śląskiej oraz organizator słynnego u nas Zlotu "Pingwina ". Nieczynna do tej pory stronka Mikołajów ruszy z powrotem - niebawem , znajdziecie więc tam wszelkie informacje na ten temat. Zdecydowaliśmy ,że zbiórka nie odbędzie się w Piekarach na Kopcu Wyzwolenia ale w Bytomiu - dokładnie gdzie i o której - będzie podane na stronce "Mikołajów"... Pozostała trasa zostaje bez zmian... Ale już możemy podać do wiadomości datę Akcji: 6 grudnia ( poprzednia data 12 grudnia została zmieniona na 6 grudnia)............................................................................................................. Wierzymy ,że i w tym roku będziemy mogli dać radość tym dzieciom - szkoda ,że nie da się rozszerzyć Akcji na wszystkie Domy Dziecka - ale kto wie , pamiętając jak wiele Akcji "Mikołajów " odbyło się w zeszłym roku - może w tym roku będzie ich jeszcze więcej... W każdym bądź razie już teraz życzymy wszystkim organizatorom tegorocznych Akcji "Mikołajów " spokojnego załatwiania papierkowych spraw , dużo sponsorów , w miarę możliwej pogody no i oczywiście bezkolizyjnej Akcji.................................................................................................................. Oczywiście dziękując wszystkim za wspaniałą zeszłoroczną Akcję - zapraszamy do współudziału tegorocznej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek czyli Jojko znak ? ponieważ mi oznajmił niedawno ,że nie może - a dzisiaj wyraził w dziale "Zlotów " chęć "pomocy" ,
Pomoge tyle ile bede umial i o ile bedziecie chcieli.. nie dam rady byc organizatorem bo jak sama wiesz ( albo i nie wiesz) wylozylem sie na moto i najpierw musze go zrobic.. a to tez kosztuuje i pracy i czasu i kosztow takze powodzenia wam ja na mikolajach zjawie sie na pewno ;) chocby autem i mam nadzieje byc pierwszym ktory wplaci " cegielke " reszte dogadajmy na gg ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochani - najpierw uporządkujmy temat Mikołajów - a raczej to ,żeby dany temat z linkuhttp://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry470324 zamknąć i dalej aby wszystko tutaj było poruszane... Osoby mające kontakt z organizatorami Bajzlu niech " zarzucą sieci " na sponsoring wcześniej niż ma się odbyć Bajzel - bo wątpię aby w momencie Bajzlu dany ewentualny sponsor tak bez zastanowienia od razu wyciągnął kasę na Mikołajów... Do Bajzlu i do Mikołajów jest jeszcze trochę czasu więc będą mieli czas się zastanowić ... Jeśli macie kontakty z nimi już teraz - to lepiej bo tak jak wspomniałam przygotowuje się prezentacja z poprzedniej emisji Mikołajów - dla ewentualnych sponsorów... Prezentacja jest robiona przez fachowca -zamówiłam ponad 30 płytek ... Myślę ,że wystarczy... Uwaga -załatwiam zespoły muzyczne , żonglerów ,klaunów i magika dla uatrakcyjnienia dzieciom czasu oczekiwania na nas i czasu po naszym wyjeździe... Ponadto załatwiam koncerty charytatywne na rzecz naszej Akcji... Szczegółowe informację co gdzie i jak będę podawała w miarę załatwienia poszczególnego koncertu w danym Klubie muzycznym. Jeśli wśród forumowiczów są osoby mające namiary na dobre Kluby muzyczne i zespoły - proszę o kontakt ze mną na PW lub na mój tel . 0 - 513 676 199 To samo - jeśli macie namiary na osoby występujące w charakterze klaunów ,żonglujące , magików - tak samo kontakt ze mną. Mamy 7 DD i w nie wszystkich Domach są dzieci w takim wieku aby ich interesowały występy zespołów ,choć negocjuję z zespołami aby przygotowały taki program zabawiający dzieci w różnym wieku. Mamy jeszcze trochę czasu by wszystko zegrać tak aby tegoroczne Akcja była naprawdę całodniowym Świętem dla tych dzieci. Dlatego proponuję dla tych co mieszkają blisko DD z Akcji a nie mogących z różnych przyczyn brać udziału w całej Akcji- aby w miarę swojego wolnego czasu - poświęciły go dla tych dzieci . Wierzę ,że biorąc w ten sposób udział w Akcji będą tak samo wzruszeni radością dzieciaczków bawiących się gdy nas jeszcze nie będzie i gdy nas już nie będzie. Jeśli macie jeszcze nowe pomysły w tym temacie - kontakt tez ze mną na PW lub fona.................................................................................A teraz konkrety Mikołajów...1. data 6 grudnia 2009r2. trasa : BytomZabrzeRuda ŚląskaŚwiętochłowiceChorzówKatowiceMysłowice ( Domy Dziecka pozostają bez zmian)3. Stronka Mikołajów będzie obsługiwana przez Małą Mi - stronka będzie poprawiona"darczyńcy " do "darczyńców " a "sponsorzy " do "sponsorów" itp...4. dla osób ,które mają propozycje firm ,które mogłyby zasponsorować - za tydzieńpowinnam mieć gotową płytkę - prezentację z Akcji zeszłorocznej...................................................................................................................1. Akcja zacznie się w Bytomiu - zbiórka o 10-ej parking "Tesco " i "Obi".- licząc dojazd i wizytę w każdym Domu Dziecka -w Mysłowicach powinniśmy być na godz. 18-ą.2. Wyjeżdżamy z miejsca zbiórki w Bytomiu o godz. 10.30 Jedziemy do poszczególnych Domów Dziecka - powitanie,rozdanie paczek ,zabawa z dziećmi i wyjeżdżamy zostawiając bawiące się dzieciprzy muzyce zespołu, klaunów itp................................................................................................... Adres na , który można przesyłać pieniądze : Stowarzyszenie Młodzi AktywniLukas Bank rachunek nr 85 1940 1076 3036 4262 0003 0000Dopisek "Mikołaje na motocyklach"................................................................................................... Są do odebrania płytki do Sponsorów - ze specjalnie nagraną prezentacją z zeszłorocznej Akcji Mikołajów................................................................................................... Nadal proszę - nie pytajcie czy można by było tu i tam .... Jeśli naprawdę chcecie rozszerzyć to na pozostałe miasta- ciesze się - bo o tym marzyłam od początku aby Akcja była na całym śląsku... No ale to może z czasem.... Ci którzy juz teraz podejmą się tego - niech napiszą do mnie na e- maila czinka @poczta.fm -to prześle pisma z Akcji aby mogli u siebie się podpiąć do Akcji. Podajcie mi tylko nazwę Miasta które obejmujecie w rozszerzeniu Akcji. Ponadto odsyłam do tematu : Dzień Dziecka na Moto -Śląsk... może i to w końcu zrobimy...http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry470326

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się ten termin nie podoba 06.12 zapawne będzie też organizowane w innych województwach węc nie widze potrzeby przeniesienia tej daty. jak chcecie przesunąć to zróbcie ankiete i sie okaże jak reszta ma na to zdanie. Jak ma być mikołaj to w tym dniu a nie tydzien później - bo to już może być za późno (patrz zeszły rok) - pogoda tydzien póżniej już nie była taka łaskawa dla nas.Więc jak chcecie w innym dniu to ankieta !!!!!!!!!!!06.12 i 12.12 i się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w czym problem???data 12.06 wg mnie jest rowniez max nietrafiona.. i jesli komus z organizatorów nie pasuje, bo go nie ma itp to sorry...cala Polska robi 06.12.09, mikolaj jest rowniez 12.06 a my przyjedziemy do domu dziecka 12.06 i powiemy co???? sory, Mikolaj byl na wczasach ?to w takim razie niech Katowice i okolice robią swojego mikołaja 06.12.09Bielsko robi 06.12.09 i znow spotykaja sie pod KFC i stamtad jazda do domu dziecka.06.12 to idealny dzien i jest to niedziela.. Ja osobiscie pisze sie na 06.12 i jesli ktos ma odrobine checi to mozna zorganizowac temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi DRODZY Dlaczego MIKOŁAJE NA MOTO 2009 nie odbędą się 6.12.br OTO POWODY:1) Tego dnia większość dzieci z Domów Dziecka znjaduje sie u swoich rodziców lub opiekunów tymczasowych...ponieważ ponad 70% rodziców tych dziecie nie ma w 100% odebranych praw rodzicielskich, a niektóre z tych Dzieciaków takie dni jak Dzień dziecka , Święta , MIkołaja spedzaja w rodzinach "zaspępczych" które starają się opiekę nad Maluchami.W zeszłym roku wiekszośc dzieci nie uczestniczyła w DNiu dziecka zorganizowanym przez NAS MOTOCYKLISTÓW właśnie z tego powodu.osobiście uważam że jest to wielce niesprawiedliwe, tym bardziej że w tym roku ORGANIZATORZY PRZWIDUJĄ SPECJALNE ATRAKCJE DLA MALCÓW. 2)Jak już pisała KINGA-NIE MA JEDNEGO Z ORGANIZATORÓW.3)W ZESZŁYM ROKU WIELU Z MOTOCYKLISTÓW NIE WZIEŁO UDZIAŁU W AKCJI PONIEWAŻ MAJĄ WŁASNE POCIECHY I IM POŚWIECILI SWÓJ CAŁY CZAS....((((CHODŹ BYŁY WYJĄTKI KTÓRYM SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSPARCIE ))))W TYM ROKU TO TEŻ JAKO ORGNIZATORZY BRALISMY TO POD UWAGE.JESLI CHODZI O STRONĘ INTERNETOWĄ -ZBIERAM MATERIAŁY DO JEJ BUDOWY.NIE PODAJE DOKŁADNEGO TERMINU STARTU STRONY PONIEWAŻ WIELE SPRAW JEST CIĄGLE W TOKU.PS....JEŚLI KTOKOLWIEK Z WAS MA FIRMĘ KTÓRA ZAINTERESOWANA JEST SPONSORINGIEM PROSZĘ O KONTAKTOWANIE SIĘ Z ORGANIZATORAMI TJ. KINGĄ , MARCINEM LUB ZE MNĄ - O UZYSKANIE MATERIAŁÓW NIEZBĘDNYCH DO WRĘCZENIA FIRMIE KTÓRA CHCIAŁABYM WSPOMÓC AKCJE.TJ.PŁYTA ZE SPECJALNĄ PREZANTACJA Z MIKOŁAJÓW 2008R. PLUS PISMO.UPRASZA SIĘ O WYSŁANIE TAKŻE DANYCH TAKIEJ FIRMY DO MNIE....W CELU UMIESZCZENIA DANEJ FIRMY W DZIALE >>>SPONSORZY << NA NASZEJ STRONIE.DZIĘKUJĘ I IMIENIU SWOIM I POZOSTAŁYCH ORGANIZATORÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi DRODZY Dlaczego MIKOŁAJE NA MOTO 2009 nie odbędą się 6.12.br OTO POWODY:2)Jak już pisała KINGA-NIE MA JEDNEGO Z ORGANIZATORÓW.3)W ZESZŁYM ROKU WIELU Z MOTOCYKLISTÓW NIE WZIEŁO UDZIAŁU W AKCJI PONIEWAŻ MAJĄ WŁASNE POCIECHY I IM POŚWIECILI SWÓJ CAŁY CZAS....((((CHODŹ BYŁY WYJĄTKI KTÓRYM SERDECZNIE DZIEKUJE ZA WSPARCIE ))))W TYM ROKU TO TEŻ JAKO ORGNIZATORZY BRALISMY TO POD UWAGE.
Ad 2 trudnoad 3 chyba jednak na frekwencje nie moża było narzekać bo było sporo nas
12 grudnia to już wszyscy zapomną ze był mikołaj - Mikołaj jest 6 grudnia !!!Pozdrawiam
jak nie 6.12to 5.12naprawde 12 bedzie za późno, i chyba autami pojedziemy a nie motorami jak chcecia ale moim zdaniem bez ankiety sie nie obejdzie (sorry ale 3 osoby nie moga o tym decydować czy jedna) a raczej ogół, a co widać wyżej nie tylko ja mam objekcje co do daty,więć przemyślcie to !!!!Nie jestm przeciw wam ale musicie sie jednak liczyc z zdaniem ogółu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również popieram datę 6.12.09. Nie zgadzam się też do końca z argumentem, że części dzieci nie będzie. Tym bardziej więc sprawmy trochę radości tym dzieciakom, które nawet w ten dzień nie mają się gdzie podziać. Ankieta to dobry pomysł.
Jeżeli chodzi o Zabrze to do naszej dyspozycji możemy mieć część parkingu pod Platanem,(to parking, na którym zebraliśmy się nim pojechali do D.D.)Będzie tam impreza z okazji Mikołaja między innymi dla dzieci z D.D. i Świetlic środowiskowych itd. I itp. wiec sądzę że nasza wizyta była by owocna. Mamy zielone światełko. A jak dobrze to rozegrać to i partnera, którego obecność może przyciągnąć innych.Jak ciężko jest znaleźć chętnych wiem skądinąd bo w zeszłym roku zwiedziłem kilkanaście firm. Fakt, że z Shinobim przytargaliśmy dwa pełne auta różnych różności tylko o tym może świadczyć. Ale to i tak była kropla w morzu.Zrobicie jak chcecie, jeżeli chodzi o 12.12.09 to życzę powodzenia na 06.12.09 jak chcecie to postaram się pomóc ile będę mógł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego dnia większość dzieci z Domów Dziecka znjaduje sie u swoich rodziców lub opiekunów tymczasowych...ponieważ ponad 70% rodziców tych dziecie nie ma w 100% odebranych praw rodzicielskich, a niektóre z tych Dzieciaków takie dni jak Dzień dziecka , Święta , MIkołaja spedzaja w rodzinach "zaspępczych" które starają się opiekę nad Maluchami.
To jak już pojawia się tego typu argument, to niech akcja odbędzie się 05.12., tak jak Marek już zauważył.12.12 to data bez sensu. Co to za Mikołaj. Już lepiej żeby przyjechał wcześniej, niż później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.