Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszło mi do głowy,że brakuje takiego stałego miejsca tudzież punktu spotkań okolicznych motonitów. Chodzi mi głównie o to, że jak się błąkam czasami wokół komina to dobrze by było mieć takie miejsce gdzie wszyscy okoliczni błąkający mogliby podjechać, pogadać, wyminić poglądy i takie tam. Może gdzieś pośrodku naszej aglomeracji, nie wiem np. Będzin - parking przy Lidlu obok stadionu. Miejsce dobrze widoczne, ogólnie dostępne, wystarczy przejachać i wybadać czy jest ktoś do pogadania

Tychy mają parking pod Piramidą, Mikołów, Gliwice blisko na Chudów a my nic...

A paliwo coraz droższe jest więc tego wokół kominowego śmigania będzie chyba niestety więcej

Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że Pogoria III - parking przy molo :) W sobote pdjechałem na fajerę i kilka motongów już stało, a w międzyczasie przyjechały następne. W sumie to ja jestem na Pogorii praktycznie codziennie bo rak nie daje mi spokoju, a skoro mam już go zaspokajać tytoniem to lepiej na świeżym powietrzu, nad wodą, siedząc na kochanym motongu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pogoria odpada, zdecydowanie za dużo ludzi, puszek, rolkowców, rowerzystów itp. Takie właśnie miejsca jak Pogoria czy centrum D-G parasolki wydają mi się poprostu lanserskie :)

Myślę, że takie miejsce powinno być bardziej przy jakiejś głównej drodze, tak że przejażdżasz, lukasz, widzisz czy ktoś jest i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tą miejscówką na Zagłębiu :) Może parking CH M1. Chociaż często widzę motocyklistów w sezonie odpoczywających w Hamburgerze jadąc od Katowic po prawej stronie za światłami w Siewierzu zaraz fajny zjazd z trasy. Bar z 6m od drogi. Mały ale klimatyczny.

Ogólnie między Będzinem a Siewierzem jest dużo takich zajazdów przy samej trasie. Ja mam do Chudowa pewnie z 70km także na szybki wypad trochę kawałek, zważywszy na moje 10KM.

PZDR dla Pomysłodawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...może rzeczywiście parking przy Nemo. Jest tam knajpka także można by usiąść, coś się napić :) Chociaż znów pewnie dużo ludzi...

Lub też ta knajpka jak się wyjeżdża z Nemo do ul.Kościuszki (obok biblioteki) -Country Club.

Aleja Tadeusza Kościuszki 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na początek gratuluję aktywności na forum chłopaków z zagłębia. Oby tak dalej. Idea słuszna, choć Country to miejsce do "mikro" spotkań, jeśli chodzi o Nemo czy Sportowy to dla mnie jeden ch...., rzut beretem i miejsca tyle samo. Wiem, że swego czasu chłopaki jadąc na Chudów, spotykali sie pod "starym" Realem, ale nie sprawdzałem tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wszystko co w centrum nie wypali musi to być miejsce odludne, spokojne, nie dla wszystkich na co dzień dostępne. Np. Park Zielona w DG na co dzień spokojny w weekendy tłumniej lecz z tego co kojarzę w tygodniu knajpy tam nie ma a i weekend nie spotkałem :) czyli pewnie odpada ale to tylko przykład.

Zatem czekamy na dalsze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.