Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Pogoria jest bez sensu chociaż by z tego względu, że dojazd tam nie należy do przyjemnych ze względu na remonty wąskich dróżek. Pozatym w weekendy jest tam prawdziwe apogeum puszek, rolkarzy, rowerzystów, psów, dzieci i co ino. Ja kręcac się wokół komina unikam takich miejsc. Pogoria 3 może być ale z drugiej strony na parkingu przy skarpie :)

A lans to lans. Się ma to się jeździ a nie pcha w takie miejsca jak molo przy pogorii :)

A do takich właśnie miejsc dochodzi jeszcze jedna rzecz która mnie drażni. Tam gdzie pełno ludzi zaraz się z znajdzie jakiś rzodzic chcący sadzać dziecko na cudze moto. Już miałem ryse na zbiorniku od bucika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jechac objazdem, jezeli wiesz gdzie jest pogotowie ratunkowe w dg niedaleko urzedu miasta to jestes juz jednym kolem na pogorii 3

musisz jechac objazdem, jezeli wiesz gdzie jest pogotowie ratunkowe w dg niedaleko urzedu miasta to jestes juz jednym kolem na pogorii 3

Tej wskazówki mi właśnie brakowało dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co szanowni Zagłębiacy ? ta dyskusja i ilość postów świadczy o tym, że mało Nas, mało Nas .... by coś upiec :) wyobrażacie sobie gdyby to chodziło o STA, SY, SWD, SK, ... pewnie od strzała by coś "ustawili". Druga sprawa, należy podzielić Nas w pewnej kwestii

1. Ci co latają dłuższe odcinki nie zważają na miejscówkę np. z Zawiercia na Chudów lecieć ni ma problema w jedno popołudnie.

2. Do tej grupy zaliczam się ja oczekuję podjęcia decyzji co do miejscówki bliżej niż Chudów by mieć do pokonania w celu spota nie więcej niż 25km +/- średnica Zagłębia :) Wtedy gdy mam chwilę na wypad i ochotę na spotkanie się z Bracią Motocyklową.

Z tego co proponujecie wszystko pasuje i ma sens należy podjąć decyzję o lokalizacji, która pasuje większości. Los Demokratos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.