Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Virago 535 , Odpala Na Popych I Strzela !


Magggda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Niedawno zakupiłam Yamhe Virago 535 i mam z nią same problemy . Mam nowy akumulator , regulator napiecia a motocykl wciąż odpala tylko na popych . Poza tym przy zmniejszaniu obrotów strasznie strzela z wydechów . I tutaj moje pytanie . Czy któryś z forumowiczów miał podobne problemy ? Wizyta w warsztacie skonczyła sie tylko naładowaniem rozładowanego akumulatora . Z góry dzieki za odpowiedz . PS . Czy wydechy virago z roku 90 będą pasowały do Virago z roku 93 ? Pozdrawiam, Magda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech , ciągle wydaje mi się że to tylko jakaś pierdułka ale sama nie jestem juz pewna co to może byc i pewnie trzeba zmienic mechanika Akumulator nowy . Laduje , wszystko gra i moge latac . Odpala bez zająknięcia ... ale wystarczy troche pojezdzic by ...rozladowa akumulator (?). No i w tedy zaczyna sie zabawa w rozpedzanie go z gorki ( o ile sie taka znajdzie )Było juz wiele wersji :Kiepski akumulator - no to wymieniliśmy na nowy . Cos nie tak z regulatorem napiecia - juz jest nowy .Przebicie ? Nie ma ladowania ...? No nic oddamy go w rece nastepnego fachowca ... gdyby ktos mial namiary na cos w Czestochowie , byla bym wdzieczna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj tutaj www.hts24.pl serwis na ulicy złotej jeden jest też na Dzbowie obok BMW ale nie znam żadnych opini Mozna podjechac do chłopaków z Bielbike obok krakowskiej maja sklep moze podpowiedza cos mieli kiedys warsztat Pozostaje tez zawsze serwis przy stadionie ...ale wszedzie kolejkiŁadowanie obowiązkowo do sprawdzenia Szybkiej naprawy życze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajjeżeli akumulator sprawny a po naładowaniu prostownikiem moto jezdzi OK., to brak ładowania, najprawdopodobniej alternator, może kabelki "po drodze"? no i warto sprawdzić regulator mimo że nowypozdrawiamArtur ps.co się napchałem swoją złotą virago z padniętym alternatorem w drodze na woodstock to moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.