Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problem Z Fazerem Fzs 600 '00


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam mały problem z fzs 600a dokładniej moto nie pali mi na wszystkie cylindry na wolnych obrotach , jak troche odkrece to jedze ale to nie to i strasznie przerywa któregoś razu podczas odpalenia z jednego weżyka którego jeden koniec jest podłączony do drógiego gaznika a drugi koniec swobodnie wisi pod moto wylała mi się benzyna nie wiem co moze być przyczyna ps. swiece nowe ,filtr pow, iskra jes na kazdej fajce/swiecy aha czy ( trzybając rękom fajke ze swiecy przy zapalonym silniku -w połowie szyjki fajki - jest normalne ze czuje się minimalne przebicie )z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamZeby nie zakladac nowego tamatu a tytul spasowal elegancko mam drobne pytanko, te samo moto Musze dokrecic luz na kierownicy, zastanawiam sie jak po kolei dojsc do tej przyjemnosci...Pytanko, czy musze, a jesli tak to w jaki sposob zdejmowac kierownice? Mam odkrecic te 4 sruby i nasadowym odkrecic glowna srobe z polki, czy mam calosc odkrecic pod spodem 2 srobami?? potem oczywiscie 2 sroby poluzowac na lagach i tu znowu pytanko, czy jeszcze potrzeba odkrecic 2 sroby (z podspodu) przy stacyjce? Nastepnie zdejmuje (calosc badz badz jak poradzicie w etapach) jest blokada - 1wsza sroba na klucz pazurkowy/hakowy, podkladka -> 2ga - dokrecamy skladamy, blokujemy i w droge??pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamZeby nie zakladac nowego tamatu a tytul spasowal elegancko mam drobne pytanko, te samo moto Musze dokrecic luz na kierownicy, zastanawiam sie jak po kolei dojsc do tej przyjemnosci...Pytanko, czy musze, a jesli tak to w jaki sposob zdejmowac kierownice? Mam odkrecic te 4 sruby i nasadowym odkrecic glowna srobe z polki, czy mam calosc odkrecic pod spodem 2 srobami?? potem oczywiscie 2 sroby poluzowac na lagach i tu znowu pytanko, czy jeszcze potrzeba odkrecic 2 sroby (z podspodu) przy stacyjce? Nastepnie zdejmuje (calosc badz badz jak poradzicie w etapach) jest blokada - 1wsza sroba na klucz pazurkowy/hakowy, podkladka -> 2ga - dokrecamy skladamy, blokujemy i w droge??pozdroo
Tak, musisz zdjąć kierownicę, bo nie odkręcisz tej "kapturkowej" nakrętki, pod którą z kolei jest podkładka ;)Jak zdejmiesz kierę, to zrzucasz górną półkę, ale żeby ją wydobyć całkowicie, to musisz zdjąć zbiornik paliwa, żeby z kolei odpiąć kostkę ze stacyjki, która to znajduje się pod zbiornikiem paliwa, w dużej czarnej puszce Śrub ze stacyjki nie ruszysz o ile są oryginalne. Trzeba rozwiercać, więc mija się to z celem W ogóle polecam zdjąć zbiornik, bo jest o wiele łatwiejszy dostęp i polecam kupić nowe łożyska główki ramy, zamiast bawić się ze starymi.Powód jest taki, że te oryginalne łożyska kulkowe mają plastikowe koszyki. Większego dziadostwa nie mogli tam włożyć.Kup łożyska stożkowe (100-150 zł) i masz spokój ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze wracając do postu #1 problem rozwiazany tj nie palił na wszystkie garki przyczyną było to ze dwie swiece mi poszły tzn.jak wczesniej pisałem były nowe jakieś 1000km na nich zrobiłem dawały iskrę tylko nie taką jak powinny (stwierdził mechanik ) ok wymieniłem i problem znikł pali ja powinien co do przebicia na fajce to miałem mrowienie wrękach (stwierdził mechanik ) i jeszcze bezyna z wezyka tj jesli garki nie przepalały benzyny to musiały ją gdzieś zwrócić to by było tyle koszt 2xświeczki 60zł + wykrycie usterki 30 zł i wszystko gra OGIEŃ Z DUPY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze kolego chyba jednak nie. Jestem z Rybnika a w Zabrzu bywam tylko przejazdem a swoją drogą który serwis masz na myśli ten Zabrze - Grzybowice bo słyszałem ze gdzieś w centrum Zabrza jest otwarty nowy serwis i ludziska sobie chwalą . Pozdrawiam cię również bezpiecznej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.