Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy To Jest Na Pewno Akrapovic? Prosze O Pomoc Znawcow...


Ninja_636

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam mozliwosc kupna akrapovic'a po okazyjnej cenie - co porawda jest troche po slizgu ale da sie z tym zyc. Niepokoi mnie tylko jedno, a mianowicie wydech nie posiada na koncu nad otworem wylotowych wygrawerowanego logo akrapovic(sprzedajacy zapewnia mnie ze jest to oryginalny niekombinowany akrapovic). Co prawda naklejka z logo jest ale o naklejke to nie trudno, sami wiecie. Czy firma ta wypuszczala moze takie modele? Ponizej podaje link do zdjecia gdzei mozecie rzucic swoim okiem i okreslic czy to oryginal czy tez jakas samorobka...http://www.wrzuta.pl/obraz/pyyYmWg2C3/untitled5http://www.wrzuta.pl/obraz/4LmxVHywmC/583410713Pozdrawiam i czekam na odpowiedzMilego sezonu zycze Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziekuje bardzo za zainteresowanie i odpowiedz.Temat uwazam za zamkniety chyba ze ktos ma jakies refleksje to moze je wypowiedziec;)Milego sezonu życze...
Wyglada na akrapa oprocz rury doprowadzajacej , nie widac zaczepow sprezyn.Zobacz tutaj. https://www.oncycles.com/products/akrapovic...s/EXH00826a.jpgTak mi sie wydaje , moge sie tez mylic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no jak dla mnie to jakas kombinacja a ty chcesz koleja uskuteczniac. nie lepiej kupic cos tanszego ale pewnego i nowego?? cholera wie ile to ma lat i ile przejechalo. wydasz 450zł, do tego musisz kombinowac co tez kosztuje a np. gualdi masz od ok 650zł czyli dołożysz 100zł i masz nowiutki tlumik. warto sie zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... a się tak zapytam , PO CO ? Ja rozumiem założyć sportowy komin dedykowany do konkretnego modelu i potem KONIECZNIE ustawienie motka na hamowni , ale takie kupowanie dla naklejki czy większego larma to ja cie prosze synek .Tylko stracisz na mocy , no ale za to będziesz miał AKRAPA ( podejrzanego zresztą ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że w sobote powinienem go założyć i usłyszec, wtedy bedzie jasne czy utopiłem kase czy tez nie. Co do tego ma przebieg? Mysle ze przepalony nie jest, uslyszymy zobaczymy.Dam znać jak zmajstruje w całość.Pozdrawiam
1. kase utopiłeś2. przebieg ma do tego wszystko bo jak jest po przelocie wiekszym to srodek jest wydmuchany i ci go wypluje 3. mysle ze przepalony nie jest na podstawie zapachu czy nie wiem czego. kolega w xxie kupil monti i ponaklejal naklejki akrapovic i nie bylo obcinki a przynajmniej nowe były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.