Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akcja Jeżdże Z Kamizelką ...


Fotoman

Rekomendowane odpowiedzi

to dobrze że powala Cie na kolana wszak Wileki Tydzień nastał, jesli jestem kimś gorszym w Twoich oczach bo jezdzę skuterem 250cc to zakończę te śmieszną w moich oczach dyskusję,
nie gorszym czlowieku, to juz dodales sobie sam. Po prostu - SKUTER to skuter. NIE MOTOCYKL. takze nie koniecznie rozumiem dlaczego tutaj medrkujesz. to tak jakbym ja posiadajac meleksa pisal na jakims forum samochodziarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja - nawet w drewnianym kosciele w łeb cegłówka dostaniesz - jak bedzie Ci to pisane . Dlatego nie nalezy traktowac kamizelki jako "lekarstwo " na wszystkie bolaczki i zdarzenia drogowe , ale moim zdaniem nie głupie i przyczynia sie to do zwiekszenia widoczności ( kamizelki, tudziez pasy etc)
Dokładnie, popieram w 100%. Kontynuując rozumowanie niektórych forumowiczów można powiedzieć, że w samochodzie nie ma sensu zapinać pasów bezpieczeństwa, bo przecież jak Cię TIR skosi to nic nie pomoże.
Ale chłopie , nikt niczego nie narzuca - spoko że jedni popieraja inicjatywe bycia widocznym i argumentuja to na rózne sposoby , a inni to olewają , ale nie rozumiem z czego się tu śmiać i dlaczego twierdzić ze to obciach ??? śmiać się z tego że ktos jeździ w kamizelce albo w odblaskowym pasie??? Nonsens!!!
Słowa warte podkreślenia. Przeczytałem ten wątek od początku do końca i nie widzę, żeby ktokolwiek kogokolwiek do czegoś zmuszał. Za to zauważyłem wyśmiewanie i brak szacunku ze strony niektórych "wielkich motocyklistów". Przykre...
Przecież podobno wszyscy jesteśmy motocyklistami - to szanujmy się wzajemnie.
Ten cytat przydałoby się umieścić na górze forum, na miejscu bannera. Różnica poglądów nie daje prawa do braku szacunku do drugiego człowieka!Pragnę niektórym z forum przypomnieć, że nasze prawo nie wyróżnia pojazdów o nazwie "skuter". Nawet jednoślad z płaską podłogą na nogi, o pojemności 50cm^3, mający zdolność przekroczenia prędkości 45 km/h jest MOTOCYKLEM Uważam, że propagowanie zakładania kamizelek/pasów jest bardzo pożyteczne, ponieważ może uchronić przed utratą życia niejedną osobę. A jeśli nie masz zamiaru jeździć w czymkolwiek odblaskowym - po prostu zignoruj ten temat.Ja autorowi dziękuję, ponieważ za sprawą tego wątku postanowiłem zaopatrzyć się w pasy odblaskowe w Lidlu, jak tylko pojawią się ponownie w ofercie Pozdrawiam, Radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak szacunku do poruszającego się na 2oo może byc spowodowany wyłacznie jego zachowaniem a nie sprzetem na którym sie porusza lub jak wygląda.swoja droga jak kamizelka nawet ta w prostej lini z placu budowy czy kupowana za 5 zł lub mniej może pomóc komukolwiek w jakiejkolwiek sytuacji to czemu nie.choć prawdę powiedziawszy gdy ta najtańsza kamizelka zostanie obrana i kierowca bedzie poruszał szybciej niż 70-80 km/h to raczej podczas jazdy bedzie tylko przeszkadzała a nawet może zmnienić właściciela i napewno nie będzie ładnie wyglądała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, a róbcie takie akcje to nam wszystkim zrobia "obowiązek" jeżdzenia w kamizelkach.za niedługo ktoś wpadnie na pomysł montazu samokapującego GPS'a który zakabluje Cie jak przekroczysz prędkość.
Danvield takie pieroństwo już jest ,niektórzy kierowcy TIRów czy przedstawiciele handlowi są "anderkontrol" cały czas .To tylko kwestia czasu aż wszystkie pojazdy będą to miały . Wolność się kończy po lekku .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój psychiczny z powodu jazdy w kamizelce? Lepiej wybrac sie na leczenie jak ktos jest niespokojny. Co za bzdury.załóżcie temat "jazda z pistoletem, bo po Polsce nie jeździ sie za bezpiecznie.
czemu jak ja zaczalem ich besztac za ten pomysl chcieli mnie zjesc zywcem, a teraz nagle ucichli? ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jak ja zaczalem ich besztac za ten pomysl chcieli mnie zjesc zywcem, a teraz nagle ucichli? ;>
Powiem Ci szczerze, że odpowiadam Ci tylko dlatego byś nie miał dzikiej uciechy bo nikt nie odpowiedział - nie mam ochoty na słowne przepychanki w waszym stylu i wdawanie się w dyskusję z człowiekiem widmem (a może dzieckiem neostrady?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.