Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tłumiki Devil Sv 1000


big_jano

Rekomendowane odpowiedzi

WitamNie jestem pewny czy te tłumiki: http://moto.allegro.pl/item872811699_tlumi...r_1000_tls.html są oryginalne.Może ktoś powiedzieć coś na ten temat?
Orginalne ale jakiego producenta , bo chyna nie sugerujesz sie przynitowaną plakietką Devil . Sprzedawca nic nie napisał jakiej są firmy , najlepiej zadzwon podaje nr telefonu przecież .ps. Bardzo ładnie wykonane są .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też je kiedyś oglądałem. Mocno się nawet zastanawiałem. Zwątpiłem gdy za jakiś czas ten sam koleś wystawiał te same tłumiki ale już nie do sv1000 tylko hayabusy.Jak masz V zastanów się nad wybebeszeniem tłumików. Koszt znacznie niższy a efekt w zasadzie identyczny. Ja moje w lutym wiozę do wyprucia jeśli chcesz dam Ci znać jak wyniki.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak chłop robi to konkretnie ? Spotkałem ( w NL ) polaczka z nad moża - pracował kilka lat w Leo Vinci przy wózkach widłowych... Większych ideologi tworzenia tych tłumików nie ma. A zabawki edka są zrobione mądrze, i konkretnie, a nie wyrwanie dławika. Można porównać jak wygląda wewnątrz taki przerobiony wydech, a jak jakiś ixil czy devil. Konstrukcyjnie to to bardzo podobnie wygląda - cenowo inaczej.Nie mam wyprutych. Kupiłem do sprzęta 2 dedyki, ale to jest inna kasa niż 200 zł za przeróbkę - więc jak ktoś nie ma 1500 na konkretne lufy, to niech lepiej zobaczy co ma edek do zaproponowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w samej produkcji filizofi nie ma ale kiedys trzeba to bylo wymyślic i obliczyc żeby harczało jak należy a nie waliło całej harakterystyki. stad ta cena. nie za rore z watą tylko za sztab ludzi co to obmyślił. Jak bym ci pokazał co ja sprzedaje i po jakiej kasie to byś mnie smiechem zabił ale jak bym ci pokazał zioma co to wyczarował to po 15 minutach rozmowy z gosciem padasz na glebe i pytasz o co kaman ;)ale nie w tym rzecz.moim zdaniem lepiej poodkladac zaskórniaki i miec cos fajnego niz bawić sie w półsrodki a na scislosc to OEMy za 500 spokojnie sprzeda tak wiec zostanie mu do dolozenia 600zł czyli roznica miedzy dedykowanym a prutym wychodzi ok 400zł ;)warto sie zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyprutych. Kupiłem do sprzęta 2 dedyki, ale to jest inna kasa niż 200 zł za przeróbkę - więc jak ktoś nie ma 1500 na konkretne lufy, to niech lepiej zobaczy co ma edek do zaproponowania.
Wszystko super fajnie z tym edkiem, ale facet robi to na mazurach!!Ja mam namiar na jakich magików z Chorzowa. Może ktoś coś o nich słyszał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no dokladnie - KOSMOSTeż obczajałem te leony na ebay.de i w karbonie niecałe 500EUR stały. To masz z przesyłką koło 2tyś.I tak naprawdę nadal to kupa.Powracając to edka. Zara na początku lutego wysyłam mu swoje tłumiki.Będzie robił przelot z komora głusząca (nie chce żeby były za głośne. według mnie np przelot 50mm to już jest przegięcie przy litrowej V, a są tacy co robią 60mm i więcej)Edek też chce 500 ale złotych. Trochę drogo w sumie, ale jak mam dać jakimś "magikom" i zapłacć 300 żeby potem zamawiać leo to już wole dać te 500.Czytałem wiele opinii na necie na temat jego tłumików (i nie tylko - ogólnie wybebeszania) i pojawiało się wiele opinii, że przerobione nie brzmiały gorzej od leo a niektóre głosy mówiły nawet, że leo przy dobrze obrobionym tłumiki brzmią "kupowato"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.