Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ogień Z Tłumika


pawelfzr

Rekomendowane odpowiedzi

pany bo tak mi chodzi po głowie takie cosik a mianowiceie jak to jest z tymi strzałami z tłumika chodzi mi jak sie jedzie i wiadomo do czerwonego sie dojdzie potem spuścimy z gazu i nie którzy mają strzały odień itp. itd wiem gażnikowce to noł problem bo sie w gażnikach co pogrzebie i efekt by była jak to jest wtryskami ja mam yoshimure tri-oval całą z kolektorem i po rozgrzaniu jak zakręce to troche strzela ale tak bez efektownie może wymyślam ale wieczorem to by ładnie wyglądało jak by ział ogniem MÓJ PREDATOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany bo tak mi chodzi po głowie takie cosik a mianowiceie jak to jest z tymi strzałami z tłumika chodzi mi jak sie jedzie i wiadomo do czerwonego sie dojdzie potem spuścimy z gazu i nie którzy mają strzały odień itp. itd wiem gażnikowce to noł problem bo sie w gażnikach co pogrzebie i efekt by była jak to jest wtryskami ja mam yoshimure tri-oval całą z kolektorem i po rozgrzaniu jak zakręce to troche strzela ale tak bez efektownie może wymyślam ale wieczorem to by ładnie wyglądało jak by ział ogniem MÓJ PREDATOR
a co 750 nie daje takiego lansu pod dyskoteka jak litr ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz sobie "strzelic" z knefla od zaplonu, przy przelotowce jest konkretne pierdykniecie, ale po pewnym czasie ucierpi na tym caly uklad wydechowy, a na koncu silnik... Dwa lata temu na motobazarze bylo jakis dwoch handlarzy co srednio co 10 minut robili taki "pokaz" na sprzedawanych sprzetach... nie wiem czy celem bylo zachecenie czy raczej zniechecenie ewentualnych kupujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no moja hoshimurka też jest przelot kurcze ale za głośno nie chodzi w sensie żeby pożądnie buczała wiadomo jak przeciągne do odcięcia to sie dre ale nie tak jak bym tego chciał kurcze bo mam kompleksy kumpel ma gsx600f 92 rok i ma yoshimure rs-3i jak to moto chodzi toto.... tego nie można opisać aż pała mięknie ;-) to mu chodzi jak odrzutowiec delikatnie ujmująć , marchewy to idą na pół metra i nawet sie nie musi wysilać czy na postoju czy jak na jedynce przeciągnie do odciny stary rzęch ale głos to ma jak nie jeden tysiąc i nie mówie o typowym ryczeniu jak sie tlumik wybebeszy bo to dla mnie wiocha ... tylko konkretny dzwięk basowy z delikatnym pomrukiem nie wiem od czego to zależy czy tłumik jest krótki czy dłuższy czy od średnicy przelotowej tłumika ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zestaw działa na takiej zasadzie, że "co którąś" iskry w silniku nie odpala, przez co mieszanka przechodzi do wydechu, a tam odpala ją świeca, która jest w nim zamontowana...
sugerujesz, że ktoś zmontował układ, dzięki któremu silnik przez chwile chodzi na 3 garnki (a co jeśli to będzie V2), tylko po to, żeby wyrzucić mieszanke na zewnątrz? to gratuluje głupoty dla osiągnięcia jakże zacnego i szczytnego efektu ognistej marchewki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerujesz, że ktoś zmontował układ, dzięki któremu silnik przez chwile chodzi na 3 garnki (a co jeśli to będzie V2), tylko po to, żeby wyrzucić mieszanke na zewnątrz? to gratuluje głupoty dla osiągnięcia jakże zacnego i szczytnego efektu ognistej marchewki
Z tego, jak ja to rozumiem, to w ogóle na ułamek sekundy "wyłącza" silnik. Ale znalazłem to, o co mi chodzi na necie: http://www.hpt.pl/index.php?page=shop.prod...30&vmcchk=1Jest tam też filmik ;)P.S. Mój ciągle chodzi tylko na 3 garnki i daje radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.