Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Allianz


beilu

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec takpostanowiłem wykupić ubezpieczenie AC na malenstwo w allianzw czasie zawierana umowy pani agent poinformowała mnie że nie musze płacić drugiej raty jeśli oficjalnie zerwe ubezpieczenie przed czasem jej wpłacenia / drugiej raty /.wiadomo głupio przepłacać jeśli nie trzeba, tym bardziej że w zimie mała stoi w garażu i jedyne co jej sie może przydażyć to kardzież.zgodnie z sugestią wysłałem oficjalne pismo do ubezpieczyciela / w odpowiednim czasie /.po czym dostałem wezwanie do zapłaty / 1000 PLN / za drugą rate ubezpieczenia.zadzwoniłem i dowiedziałem się że moje działanie jest nielegalne i musze uregulowac naleźność.Kurde no nie jestem pazerny ale tysiak nie chodzi piechotą. Panienka wyraznie pionformowała mnie że moge tak zrobić / w trakcie zawierania umowy / Ma ktoś jakiś pomysł ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz płacic 2 raty !!!!! Zajrzałem d OWU ubezpieczenia AC z allianz i :"2.Nieopłacenie kolejnej raty składki w terminie określonym w umowie ubezpieczeniaspowoduje ustanie odpowiedzialności Allianz po wezwaniu ubezpieczającegodo zapłaty, jeśli zapłata nie zostanie dokonana w terminie siedmiu dni od dniaotrzymania przez niego wezwania.W przypadku gdy brak jest takiego wezwaniaUbezpieczyciela, ochrona ubezpieczeniowa nie ustaje, a Allianz przysługuje składkaza cały czas udzielanej ochrony ubezpieczeniowej. "i wszystko jasne !Niestety TU czesto licza ze ktos poprostu zapłaci ... a to jest ubezpieczenie dobrowolne i sa troche inne zasady niz w obowiązkowych. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, niestety, czesto jest tak ze dostajesz w promocji np. za 60 % przy OC 60 % przy AC a pozniej jak zrezygnujesz i zrobisz nowa umowe to juz nie i zaczynasz zbierac znizki od 0. Wiec czasami oplaca sie placic za caly rok lub wszystkie raty bo w przeliczeniu wyjdzie taniej Roznie bywa pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.