Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

F4 Vs F4i


Sc0uT

Rekomendowane odpowiedzi

W sezonie atakuje z gotówką ok 12tys w CBR'ke.Teraz mam taki dylemat, czy taka F4 99-00r da rade pojezdzic z 3 sezony bez problemów, czy lepiej doskrobać troszke i atakowac F4i. Wczesniej mialem moto 9 letnie i jakos chyba zle trafilem, bo panewke obrociło- teraz jestem przewrazliwiony troche. Taka F4 z 99r wydaje mi sie 'starym' moto i mam wrazenie ze sie rozsypie hehe.Gdybym kupil F4 to odstawiam zaraz do servisu do porzadnego przegladu-rozrzad itd...Jesli kupie znowu F4i to nie starczy mi znowu kasy na to, zeby powymieniac wsyztsko co jest potrzebne, jesli zaszłaby taka potrzeba.Troche smigałem z Majzlem (Byla F2), Baham'em ( F3) i chodziło im to fajnie ;) Moze dlatego GS'a mi umarła, bo nie dawała rady Co o tym sądzicie koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam F4,teraz bedzie 3 sezon, w zeszłym roku robilem regulacje i synchronizacje i w boosterze mnie policzyli 657zł za wszystko,teraz mi się szykuje wymiana łańcuszka rozrządu.. no a tak to zależy na jaki egzemplarz trafisz,niekiedy wchodze na allegro i ogladam F4ki i Ci powiem że dużo padak tam jest.. F4i bywają już w lepszym stanie,ale i tak na kupno,lepiej pojechać z kimś kto dokładnie CI prześwietli moto.Ja bym brał F4i ze względu na wtrysk + to że bedzie troche młodsza.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre motory nawet 15-sto letnie są w lepszym stanie niż te 2 letnie. " to zależy jak leżał" Najważniejsze żeby wiedzieć czy coś było a jak było to "co" z tym moto które chcesz kupić. Zaden serwis nie wejdzie do silnika czy nie ma uszytej tam jakieś"JOPY" na krótko żeby sprzedać. Najlepiej kupować motocykl który znasz np. do kolegi z którym jeździłeś. Zawsze istnieje ryzyko kupienia "szrotu" a najbardziej możesz się zdziwić kupując "OKAZJE" Za dobry sprzęt musisz zapłacić . Ja stałłbym przy F4i .Pozdro i udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.