Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

smieszne głupotki


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 397
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogloszenia parafialne> AUTENTYCZNE OG£OSZENIA PARAFIALNE:>> Cala wspólnota dziêkuje chórowi m³odzie¿owemu, który na okres wakacji> zaprzesta³ swojej dzia³alnoœci.> *> Za tydzieù Wielkanoc. Bardzo proszê wszystkie panie sk³adaÌ jajka w> przedsionku.>> *> W ka¿d¹ œrodê spotykaj¹ siê m³ode mamy. Na te panie, które pragn¹ do> nich do³¹czyÌ, czekamy w zakrystii w czwartki wieczorem.>> *> Pan Kowalski zosta³ wybrany na urz¹d kustosza naszego koœcio³a i> zaakceptowa³ ten wybór. Nie mogliœmy znaleŸÌ nikogo lepszego.>> *> W niedzielê ksi¹dz rektor przewodniczy³ swej po¿egnalnej mszy. Chór> odœpiewa³ hymn "klaskajmy wszyscy w d³onie".>> *> Na wspólnej wieczerzy by³o jak w niebie - brakowa³o wielu z tych,> których siê spodziewaliœmy.>> *> Z tablicy og³oszeù: "Dzisiejszy temat: Czy wiesz jak jest w piekle?> PrzyjdŸ i pos³uchaj naszego organisty">> *> Po po³udniu w pó³nocnym i po³udniowym koùcu koœcio³a odbêd¹ siê> chrzty.> Dzieci bêd¹ chrzczone z obu stron.>> *> W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie daj¹ce mleko prosimy przyjœÌ> wczeœniej.>> *> W œrodê spotkanie ¿eùskiego krêgu literackiego. Pani Krzeczkowska> zaœpiewa "Po³ó¿ mnie do ³ó¿eczka" razem z wikarym. [ Dodano: 2005-09-03, 10:28 ]> Pewnien pan zapragnal kupic swojej ukochanej dziewczynie urodzinowyprezent,> a ze byli ze soba dopiero od niedawna po dokladnym zastanowieniupostanowil> kupic jej pare rekawiczek-romantyczne i nie za osobiste.W towarzystwie> mlodszej siostry swojej ukochanej poszedl do domu towarowego i kupil> narzeczonej rekawiczki.Siostra natomiast w tym samym czasie kupila sobie> pare majtek.Podczas pakowania ekspedientka zamienila te dwa zakupy tak,ze> siostra dostala rekawiczki a ukochana majtki.Bez sprawdzania co jest gdzie> facet wyslal prezent do swojej sympatii dolaczajac nastepujacy list:> Kochanie ten prezent wybralem dla Ciebie wlasnie taki poniewaz zauwazylemze> nie nosisz zadnych kiedy wychodzimy wieczorem.Gdybym> mial kupic dla twojej siostry to wybralbym dlugie z guziczkami ale ona juz> nosi takie krotkie i latwe do zdejmowania.Te sa w delikatnym odcieniujednak> ekspedientka ktora mi je sprzedala pokazala mi swoja pare ktora nosi juz 3> tygodnie i wcale nie byly poplamione czy tez zniszczone.Przymierzylem na> niej te dla ciebie i wygladala naprawde elegancko.Chcialbym jako peirwszyje> na ciebie wlozyc tak by zadne inne rece nie dotykaly ich przed tym jak siez> toba zobacze.Kiedy je bedziesz zdejmowac nie zapomnij je troche nadmuchac> przed odlozeniem,albowiem calkiem naturalnie beda po noszeniu troche> wilgotne.I pomysl tylko jak czesto bede je calowac w tym roku.Mam nadzieje> ze bedziesz je miala na sobie w piatkowy wieczor.Z cala moja miloscia.> PS.ostatnio w modzie jest noszenie ich odrobine wywinietych tak aby bylo> widac troche futerka [ Dodano: 2005-09-03, 10:30 ]W aptece> Kolejka w aptece.> Pierwszy klient podchodzi do okienka, daje recepte, aptekarz mowi :> - 20 zlotych prosze. > Drugi podchodzi, daje recepte, aptekarz mowi : > - 40 zlotych.> Trzeci podchodzi, aptekarz mowi : 90 zlotych. Czwarty facet w kolejce> sie lekko poddenerwowal i mowi:> - Panie mgr, wszyscy idziemy od tego samego lekarza, wszyscy mamy> taki sam lek na recepcie, dlaczego jedni placa mniej, a inni wiecej?> Mgr odpowiada:> - No wie pan, mamy taki kod z lekarzem, taka umowe.> Facet sie zdenerwowal i mowi:> - Panie, niech pan nam powie co to za lek, dlaczego ma inna cene?> Na recepcie bylo napisane : CC NWKCMJDMCC CC. Klienci zaczeli nerwowo> naciskac na aptekarza, bardzo chcieli zeby im przeczytal co to oznacza, > co to za lekarstwo... > W koncu aptekarz pod wplywem nacisku zaczal czytac z rumiencami> na twarzy: > - "Czesc Czesiek, Nie Wiem Kurwa Co Mu Jest Daj Mu Co Chcesz,> Czesc> Czesiek" [ Dodano: 2005-09-03, 10:30 ]Motto dnia ;-)> " Kiedy tak sobie patrzê na tê otaczaj¹c¹ nas rzeczywistoœÌ,> to mi przychodzi do g³owy taka myœl, ¿e wczoraj by³o chujowo,> dziœ jest chujowo, jutro bêdzie chujowo. Czy¿by, kurwa,> wreszcie d³ugo oczekiwana stabilizacja? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.