Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3814


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wlasnie,co z nim???Z tego co mi sie obilo o uszy to przez jakiegos innego 4umowicza zostal zbanowany ale zadnych szczegolow nie znam....Wicher chyba wie cos wiecej na ten temat wiec moze cos napisze 
Mam z Cebikiem sta³y kontakt i jak jestem w Czêstochowie, to spotykamy sie na piwku Cebik nie pisuje juz tutaj z tego wzglêdu, ¿e jedna lub dwie osoby powiedzia³y mu dos³ownie ¿eby: "nie piep**y³ i wypie**ala³ st¹d", czy cos w ten deseù.Jako, ¿e Mateusz to ch³opak niezwykle mi³y, kulturalny i dobrze wychowany, to nie da³ riposty(bo co bêdzie z debilem dyskutowa³), tylko wzia³ sobie to do serca i zwin¹³ ¿agle, a szkoda bo to bardzo mi³y goœÌ......Namawia³em go wielokrotnie ¿eby wróci³, ale takiej opcji nie ma. Do tego do³ozy³ siê jeszcze jakis nieszczesny ban za nic na ogólnym forum i da³ sobie spokój...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie by³o zobaczyÌ Cebika szczególnie, ¿e na naszej pierwszej forumowej imprezie nie za bardzo siê z nami zaznajomi³, bo wola³ co innego ale to szczegó³no ale chyba dalej œmiga na jakimœ motorku, bo przecie¿ po tej zekomej aferze nie sprzeda³ moto? jego zdrowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miejmy nadzieje, ze zechce sie z nami spotkac w sezonie na soczek
Zapewne sie z Nami spotka, bo jest czÂłowiekiem towarzyskim, lubÂącym towarzystwo ludzi zaraÂżonych tÂą samÂą chorobÂą co My Soczek to on lubi,ale ten chmielowy
fajnie by³o zobaczyÌ Cebika szczególnie, ¿e na naszej pierwszej forumowej imprezie nie za bardzo siê z nami zaznajomi³, bo wola³ co innego ale to szczegó³no ale chyba dalej œmiga na jakimœ motorku, bo przecie¿ po tej zekomej aferze nie sprzeda³ moto? jego zdrowie!
He he he, Cebik przezyÂł maÂła metamorfozĂŞ ZgoliÂł afro i teraz jest prawie tak przystojny jak Brad Pitt , no i do tego szaleĂączo zakochany w pewnej damie:DÂŚmiga dalej swoja Honda CB 250, no i szykuje juz na nowy sezon swoja GPX czy GPZ juÂż nie pamiĂŞtam dokÂładnie
co za kret go tak potraktowaÂł??.. tak nie wolno nikomu chÂłopak chyba nic nie zrobiÂł, a na szkodliwego to tez on nie wyglÂądaÂł
JuÂż nie pamiĂŞtam kto go tam potraktowaÂł. Nie chce tez niczego rozdmuchiwaĂŚ, bo jak byÂło, to najlepiej wie Cebik.W kazdym bÂądÂź razie byÂło to niemiÂłe, a to tylko z tego wzglĂŞdu, Âże niby My, motocyklisci mamy tryzmaĂŚ sie w kupie, ale czesto nawet na tym forum potrafimy sobie tak dosraĂŚ, Âże momentami mam wrazenie, Âże nie jestesmy Âżadna wspĂłlnota nawet na tym forum, a tak chyba byc nie powinno prawda ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!To ja mo¿e nie bêdê siê rozpisywa³ za bardzo...moto nie sprzeda³em, obydwa zimuj¹ teraz w gara¿u, (Michale - GPZ )Zesz³y sezon przeœmiga³em jeszcze na CB 250, na sezon 2006 ju¿ przesiadka na GPZ 600, nie mam zamiaru z tej piêknej pasji rezygnowaÌ i je¿eli tylko bêd¹ fundusze to bêdê j¹ rozwija³, mam nadziejê ¿e w dobrym kierunku.Co do powodów mojej nieobecnoœÌ na forum... nie bêdê siê wypowiada³, bo wiêkszoœÌ raczej wie o co chodzi.Co do "ogólnego" forum - moje konto w sierpniu zesz³ego roku zosta³o usuniête. Oczywiœcie nie na moj¹ proœbe. S¹dzê ¿e starej gwardii forumowej siê nie spodoba³em i niestety podjêli doœÌ dziwne kroki. A forum bodaj by³o i jest nadal - publiczne.Pozdrowionka dla wszystkich co siê interesowali i ¿yczê pomyœlnego, nadchodz¹cego doœÌ szybko, nowego sezonu 2006 i jak najwiêcej nawiniêtych kilometrów na ko³a i nie zapomnianych wra¿eù.Z powa¿aniemMateusz "Cebik"P.S Wicherku, da³eœ najgorsze zdjêcie, wyszed³em jak debil, no ale có¿, trza z tym ¿yÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.