Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda s³ów dajcie mi go tu, dajcie mi go! grrrrr flaki bêd¹ fruwaÌ w lufcie hahahahahha
KudÂłaty spokojnie.......Ty sie uspokuj bo to niewypada ...musisz przecierz dawac przykÂład...a nie flakami rzucac pozatym flakami to rzucaja sie tylko "prawdziwi motocykiÂści" a My raczej do nich nienalezymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no my to siĂŞ moÂżemy jedynie wusztami pociepaĂŚ przy fojerce, takimi zwĂŞglonymi hahahacoÂś to wczoraj nie upilnowaÂłeÂś ognia i za mocno grzaÂło
odrazu nie upilnowaÂł.....ognicho byÂło w normie noooo brakowaÂło nam tylko biaÂłych kapturĂłw i "kukus klan" ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty draniu jeden!   siĂŞ uÂśmiaÂłem jak nigdy normalnie szok w trampkachtylko ja na gÂłowie mam coraz mniej kÂłakĂłw, bĂŞdĂŞ musiaÂł zrobiĂŚ przeszczepy z poÂśladkĂłw albo z plecĂłw, zobaczĂŞ gdzie mocniejsze
przeszczepy z poÂśladkĂłw czy z plecĂłw niema problemu ...tez sie da zaÂłatwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety, afro? nie da rady za duÂżo mi juÂż wypadÂło, ale pracujĂŞ nad warkoczykami na klocie wiĂŞc moÂże coÂś wymyÂślĂŞ fajnegooczywiÂście co do warkoczykĂłw, to moze mi pomoÂżesz je zawiÂązaĂŚ?
Ty kolega kolega sobie znajdzie inna kobiaÂłke do wiÂązania warkoczykĂłw..ewentualnie ja sie moge tego podjÂąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat: BukowinaJak na razie zglosiÂło siĂŞ 8 osĂłb (12 miejsc). Do teraz zebraÂłem potwierdzenia na 9 miejsc (poniezej lista)Marcin - JaskuÂła - 1Marcin - Mendel - 2Mariusz - Mario - 2MichaÂł - ÂŁysy - 1 (dotychczas brak potwierdzenia)Przemek - Przemi - 1SÂławek - CzeladÂź - 2 (dotychczas brak potwierdzenia)Wojtek - KudÂłaty - 1Wojtek - Moto Christo - 2ProszĂŞ o dopisywanie siĂŞ chĂŞtnych do listy oraz te dwie osoby, ktĂłre nie potwierdziÂły wczeÂśniejszych zgÂłoszeĂą o potwierdzeine ich lub zdementowanie do koĂąca tygodnia tzn. do niedzieli. W poniedziaÂłek Mario wyÂśle rezerwacjĂŞ noclegĂłw i poinformuje o nowej cenie (jeden nocleg mniej. Jedziemy w sobotĂŞ rano a nie w piÂątek weczorem) i zaliczce.(wiĂŞcej informacji w moim poÂście z 26 stycznia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.