Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mi te¿ by by³o szkoda œrody na ska³ce straciÌ ale w czwartek ca³¹ ekip¹ sz³o by na zameczek podjechaÌ. Tylko pytanie ile ludzi w czwartek sie na to pisze? [ Dodano: 2005-09-16, 13:47 ]Kurde kudlaty_bytom, zaskakujesz mnie. Bêd¹ z ciebie ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo styknie mi jak bydzie ino jedyn czÂłowiek, na co ludzie to we Âśroda Âłobgodomy co robiemy we czwortek i nojwyÂżyi pokoÂżemy tam co to ÂślÂązoki z Chorzowa i OKOLIC potrofiom, hahahadowno Âżech nie bouÂł na zamku, a wspĂłlno wycieczka bydzie jak sie patrzygrilla teÂż by tam moÂżno zrobiĂŚ, jeno czy tyle wusztĂłw do sie zaÂłotwiĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkichwybieram sie juz od 3 tygodni na skaÂłkĂŞ i zawsze coÂś wyskakuje myÂślĂŞ Âże tym razem bĂŞdĂŞ mĂłgÂł Was poznaĂŚ. Mario mocno zachwala Âśrodowe spotkania. W czwartek teÂż pojadĂŞ do Chudowa. [ Dodano: 2005-09-16, 14:20 ]witam wszystkichwybieram sie juz od 3 tygodni na skaÂłkĂŞ i zawsze coÂś mi wyskakuje myÂślĂŞ Âże tym razem bĂŞdĂŞ mĂłgÂł Was poznaĂŚ. Mario mocno zachwala Âśrodowe spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, ja myÂślaÂłem w ÂśrodĂŞ na SkaÂłkĂŞ, a w czwartek na ChudĂłw  jako dodatek na miÂłe rozpoczĂŞcie zakoĂączenia sezonu
KudÂłatyja teÂż tak myslaÂłem ÂŚrodowe spotkania na SkaÂłce sÂą "nasze"i zaden chudĂłw go nie zastÂąpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudlaty: boomerang dla ucznikakow??? to chyba od niedawna tam jezdzisz bo to co goscie tam wyprawiali ze sprzetami rok temu i dwa lata temu to tylko szacuneczek im sie nalezy!!! a spotkania na boomerangu poleku padaja bo w zeszlym roku z urzedu w czwartki zjawiala sie tam psiarnia co nie wszystkim przypadlo do gustu (od czasu jak skasowali mnie tam stowe to tez ich nie lubia!!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja teÂż myÂślĂŞ, Âże jak naprawiÂą drogĂŞ, to bĂŞdzie fajnie, ale jak bĂŞdzie droga czynna, to bĂŞdzie tam kupa aut jeÂździÂła i nie bĂŞdzie gdzie poszaleĂŚ moraÂł z tego taki, ze na SkaÂłce jest lepiej 8) 8) 8) a tak na marginesie, postĂłw mamy mniej, ale za to wiecej jet ten temat wyÂświetlany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.