Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

otwarcie sezonu 2006 na Jasnej GĂłrze


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

MaÂłe pytanie - mogĂŞ siĂŞ doczepiĂŚ, jak do tego czasu dostane prawko ? Chyba Âże nie chce wam siĂŞ w trasie jechaĂŚ 120km/h Aha, jeszcze coÂś - bo ja jestem ze strzelec i jade do CzĂŞstochowy przez toszek, potem na lubliniec, ale nie skrĂŞcam w droge do niego, tylko caÂły czas prosto na jasnÂą. WiĂŞc kurde niwiem czy gdzieÂś bysmy siĂŞ na trasie spotkali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

HA.W³aœnie dowiedzia³em siê, ¿e w ten weekend co jest rozpoczêcie idê na dwudniowe wesele do dobrego kumpla.Justynka pyta:- No i co zrobisz ? - Jak to co - odpowiadam - w pierszy dzieù ma³o pijê, a w drugi spóŸniê siê na obiad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motobandit o ile dobrze pamiêtam to mamy siê strzasn¹Ì w Siewierzu i dalej razem mykamy !
Dokladnie tak Ale co do godzin itp to sie jeszcze ugadamy jeszcze rowny miesiac czasu , miejmy tylko nadzieje ze zima wkoncu posci bo narazie sie cos na to nie zapowiada Mam tez nadzieje ze w dzien spotkania w Czestochowie nie kaza mi zapierdalac do roboty bo tego bym chyba nie wytrzymal Ale na wszystko sie trzeba nastawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeszcze zeby bylo bardziej z pierdolnieciem to mozemy sie zgadac wszyscy razem gdzies przed sama cz-wa i wjechac qupÂą. tak zeby milo bylo
No bedzie z pierdolniĂŞciem jak potem na forumie przeczytamy ilu w drodze siĂŞ rozpie.......tak jak to bylo w zeszlym roku w drodze na Wisle.Wiem, ze emocje, pierwszy wyjazd w grupie, ale noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam relacje ze w drodze na zlot 3 mialo szlifa, czwarty zaliczyÂł rĂłw, a piaty kasku zapomnial.Niczego tak sie nie boje jak zielonych w grupie.I wszystkie listy z zapisami, ilu to ludzikow przyjedzie tez sa o dupe rozbic, czego dowodem byly zeszloroczne Siamoszyce. Byli ci, ktorzy zamiast pisac na forum o swojej obecnosci na tysiac procent, poprostu odpalili maszyne i przyjechali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.