Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOST yeeeahhh spotkania piątkowe?


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

rekrut76, jesli chodzi ci o taka niebiesko,fieletowÂą to kolesi jest z sosnowca i przyjechal z kumplem kotry jak stawaÂł deba cos mu strzelaÂło Tomcio, chyba wie kto to jest on na poczatku tak stawaÂł deba i mu cos strzelaÂło chyba biegi albo sprzegÂło.I ten kolesi na tej yamsce thunderaca mial tak zgiety tÂłumik,kolesi mial taka brudke i brunetem byl:P tyle wiem od tomcia moze bedziesz wiedziaÂł wiecej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja wlasnie niedawno wrĂłcilem z kompoostu  byÂło dzis naprawde super  ;] bardzo mi sie podobalo jak pewien ziomek (chyba to byÂło jajko nie widzialem z daleko bo ciemno juz byÂło ) strzelaÂł z wydechu  naprawde piekna rzecz pod wieczĂłr  swietnie wyglÂąda   pozdro dla niego :
dzieki za pozdro!!nie mylisz sie to byÂło czarne jajko 750!! rownieÂż pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo dobra dawaj posmiejemy sie przynajmniej Taka fajna fotke Jackowi uszczelilam normalnie profesjonalna, swiat ja musi zobaczyc :P:D:D  :mrgreen:  :wink:
teraz dopiero przeczytalem:P jaka fotke? wez sie pochwal sam chce sie posmiacNiech PRC wrzuci nasze foty z tego kompostu to zobaczysz PaweÂł dajesz wkoncu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie zdaje czy ten piatek bedzie jednym z osttsnich kompostĂłw ? bo wszyscy sie chyba przenoszÂą na tÂą nowÂą miejscĂłwke co nie ? ehh a ja nie wiem gdzie to jest ehh :wink: :wink: [ Dodano: 2005-10-14, 11:35 ]jedzie ktos dzis na kompoost moze ? podoga troche nie zachĂŞca no ale ja jade jakby ktos chcial to mam do rzdania 10 numnerĂłw ECHO MIASTA z artykuÂłem o komposcie pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim ..dajcie znaĂŚ jak bĂŞdziecie jeÂździĂŚ na S1..!!A tutaj macie linki do dwĂłch grafik ktĂłre zrobiÂłem...jeÂżeli bĂŞdziecie potrzebowaĂŚ czegoÂś takiego to sÂłuÂże pomocÂą..chĂŞtnie zrobie wiele innych.... :!: :!: http://img280.imageshack.us/img280/1858/pa...wniaextreme.jpghttp://img290.imageshack.us/img290/709/kom...drivehubert.jpgps. jak powiĂŞkszycie te grafiki bĂŞdÂą lepiej wyglÂądaĂŚ... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich motocyklistĂłw Mam maÂłe i skromne pytanko Kto bĂŞdzie dzisiaj na kompostowni ok godziny 16-18??? Wpadnijcie tez w czwartek i piÂątek bo Âładna pogoda sie szykuje, a to chyba ostatnie ladne dni dla motocyklistĂłw To sobie poÂśmigamy pozdrowionka for all :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.