Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KOMPOST yeeeahhh spotkania piątkowe?


Browarny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jechalem na motorynce do krakowa z kumplem 12 lat temu i byÂło git i osobiscie nie widze roznicy pomiedzy stara jawkÂą 50cc i nowÂą busÂą jeÂżeli obaj stojÂą na poboczu i tylko podziwiajÂą, nie podoba mi sie ze jest tam tyle ludzi a jezdzi tylko mala garstka i juz. Mialy to byc spotkania ekpiy z forum chcacych pocwiczyc a zrobila sie z tego pokazowa niewiadomo czego bo wszyscy tam tylko stoja i klejÂą, przyjezdzaja samochodami rowerami pieszo na rolkach i autobusem. A teraz to CI co chcieli cwiczyc nie cwiczÂą bo sie wstydza ze blado wypdaja przed publika, co przy niektorych, Ci cos umieja to tracÂą 80% koncentracji na ludzi zamiast na doskonalenie jazdy. I tym sposobem zrobila sie z tego kiszka. Ja juz sobie poradzilem, jezdze tam z kumplem wtedy kiedy mamy ochote pocwiczyc, byle nie byl to piÂątkowy wieczor, a szkoda. ChoĂŚ ostatnio byÂło przyjemnie na S1 bo kazdy z nas piĂŞciu jezdzil na tyle ile potrafil. Pewnie mnie niektorzy zmieszajÂą z bÂłotem, ale coÂż, mam takie zdanie po ostatnich zdarzeniach. Bo wlasnie przez ludzi stojacych na srodku, w nocy, gdzie nie ma latarni, bym mial krasza z nimi w roli gÂłownej. Jakos nie potrafili sobie wyobraziĂŚ ze jak klient jedzie od 10 sek ze swiatlem w gorze to calkiem poprostu nie ma oswietlonej drogi i to ze oni go widza wcale nie oznacza ze on ich widzi. A stali na 3/4 szerokosci drogi w nieoswietlonym miejcu gdzie zwykle sie lÂąduje i rozpoczyna hamowanie, a ja ich zobaczylem 50m przed soba po lÂądowaniu przy 160km/h, jak mi ich reflektor oswietlil. Sory, ale na takie coÂś wq by sie kazady z Was :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ehh w tej sytuacji calkiem cie rozumiem Adas7, tylko troche mnie zdenerwowaÂło to ze napisales o skuterzystach mogles napisac poprostu o gapiach ale mniejsza z tym.. PS. ja tez bym chciaÂł na komposcie nauczycyc sie stawiac mojego na kolo bo juz raz mi sie udalo i przejechalem2,5m ale tak jak mĂłwisz wole nie prĂłbowac bo publika nie dosc ze moze mnie wysmiac ze smigam na 50ccm to jeszcze ze nie umiem na kole ale na nastepny tydzien jak bedzie pogoda to musze sie wybrac na S1 i poczwiczyc o ile nie bedziecie mieli nic przeciwko pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na S1 byÂło zajebiÂście.....zgadzam siĂŞ z wypowiedziÂą DRAGONA :

No to ÂżeÂśmy dzisiaj zaszaleli...  Ale na S1, Chris ujeÂżdÂżaÂł nowÂą maszynĂŞ  Jak mi ktoÂś jeszcze powie, Âże jakiÂś sprzĂŞt nie idzie na gumĂŞ to go wyÂśmiejĂŞ  
na kaÂżdym moto da sie lataĂŚ na gumie...tylko trzeba to umieĂŚ zrobiĂŚ..... [ Dodano: 2005-10-21, 19:19 ]
No to ÂżeÂśmy dzisiaj zaszaleli...  Ale na S1, Chris ujeÂżdÂżaÂł nowÂą maszynĂŞ  :D  Jak mi ktoÂś jeszcze powie, Âże jakiÂś sprzĂŞt nie idzie na gumĂŞ to go wyÂśmiejĂŞ  :D  [ Dodano: 2005-10-21, 18:28 ]Aha, wszystko zostaÂło sfilmowane
zgadzam sie.......byÂło super... myÂśle Âże sie to powtĂłrzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrazam sie!! anushka tylko chodzi mi o to ze jak przyjedzie ktos na moto i naprzyklad chodzi po caÂłej dordze i przeszkadza stunterom to jest czasem wpo¿¹dku a jak tylko jakis skuterzysta cos zrobi to juz powinno sie ich wyrzucic moze katycznie moja poprzednia wypowiedz zabrzmiala troche jakbym sie obrazil ale poprostu troche mnie wkurzyÂło niektĂłrzy nie mogÂą narazie jedzic na niczym innym wiec jedzÂą na skuterze do czasu az im prawo pozwoli na legalne poruszanie sie motocyklem  :wink: (chociaz znam takich ktorzy w moim wieku simgajÂą motorkiem nie bede wymienial wszyscy chyba znajÂą )i dlatego oni by chcieli byc akceptowanie w srodowisku motocyklistĂłw... w koncu chyba kazdy kiedys zaczynal na jakims bzyku!! pzdr PEACE  :D
A ja niczym nie jezdze i wszyscy mnie maja w dupie i sie tym nie przejmuje, wyluzuj a bedzie ok.Szkoda, ze mnie dzisiaj nie bylo nie widzialam Chrisa w akcji, jaka nowa maszynka co Ty Dragon mowisz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon napisaÂł/a:No to ÂżeÂśmy dzisiaj zaszaleli...  Ale na S1, Chris ujeÂżdÂżaÂł nowÂą maszynĂŞ  Jak mi ktoÂś jeszcze powie, Âże jakiÂś sprzĂŞt nie idzie na gumĂŞ to go wyÂśmiejĂŞ  na kaÂżdym moto da sie lataĂŚ na gumie...tylko trzeba to umieĂŚ zrobiĂŚ.....
No nawet motorynka dzisiaj poszÂła w ruch i na koÂło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.