Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UWAG ANA PTASZKI.........


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arczi partaku od siedmiu bolesi ty ani poprawnie nazwy ptaka nie umisz napisac:) yno czeka cjak napiszesz kondon:)a czemu tylko ptaszki??..a chomiki byc nie moga??czy np.syrykatki??(Timon)
surykatki A ptaszki dlatego, Âże fajna ma ptaszka i zastanawiamy siĂŞ jakiego ona to moze mieĂŚ ptaszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahhahaaha JA ZARAZ ZE SMIECHU PADNE......NIE BYLO MNIE A SIE USMIALAM JAK TO CZYTALAM........HMM JAKIE TO PTAKI ??/KILOBEREK TRUS....WSZYSTKO TO DLUGIE HAHHA.....I DUZE .........A MOJ PTASZEK DUIZI NIE JES ALE ZA TO CO POTRAFI I TUKANEM TEZ NIE JEST BO NIE TÂĄKA TZN NIE TUKA HAHAHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DokÂładnie...Jak to mowia maÂły ale za to jaki robotny                          alboMaÂły ale dzik    Ja jednak wole duze, ale nie za waskie   
nora^^ co ty to opowiadasz? haha wiem ma byĂŚ big duzy i z 5cm Âśrednicy, wtedy bedzie jazda bez 3manki, a najlepiej jeszcze czarny jak ten od Ane, choĂŚ leprzy o napĂŞdzie jÂądrowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nora^^ co ty to opowiadasz? haha   wiem ma byĂŚ big duzy i z 5cm Âśrednicy, wtedy bedzie jazda bez 3manki, a najlepiej jeszcze czarny jak ten od Ane, choĂŚ leprzy o napĂŞdzie jÂądrowym                 
Czarne sa poprostu the best. Pamietasz filmik ktory Ci puszczaÂłam z czarym Pytonem To byl naprawde olbrzym. GardÂłem by wyszedÂł Musimy sie zadowolic tym co mamy, ja nienarzekam Midanium buziak Wracaj do Pszczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nie liczy siĂŞ wielkosc przyrodzenie, tylko sztuka pier***dolenia"
sory, ale co by nie byÂło to w gaciach i tak coÂś konkretnego musi byĂŚ bo jakby mnie miaÂło 10cm posmyraĂŚ to wole sama sie popieÂściĂŚ To tylko moje spostrzeÂżenia NICO i zgadza sie, Âże wiem czego chce Pozdro buziaki :** )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEPRZEJMUJ SIE PONOĂ TO MOÂŻNA WYCWICZYĂ  wiem Âże wielkoœÌ sie nadrabia technikÂą ale czasem to nie pomaga     
TO MU TERAZ POJEHALAS NIE MA CO JAK TO PRZECZYTA KACZMAR TO MU BEDZIE PRZYKRO ....A TAK BTW.....SKAD WIESZ CZY MALEGO MA ...A MOZE I DUZY I TECHNIKA DOBRA ZE GADGETA POTRAFI ZADOWOLIC;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.