Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UWAG ANA PTASZKI.........


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

DZIEWCZYNY................. W ZWIAZKU Z TYM ZE PANUJE PTASIA GRYPA MUSIMY BYC BARDZO CZUJNE I OSTROZNE ........NIESTETY PTASZKI ZACZELY HOROWAC.....WIEC UWAZAJCIE Z KIM JAK I GDZIE BO JESLI SIE NIE ZABEZPIECZYMY PRZED PANUJACA PTASIA GRYPA O SAME ZACHORUJEMY WIEC...........DZIEWCZYNY BADZMY OSTROZNE I UWAZAJCIE NA PTASZKI:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gadged i pamietaj,ze juz nie musisz ich solic-bo jak sa spocone to maja juz taki smak  I nie zapomnij o tym maku miedzy zĂŞbami
nio wlasnie .................sam przecierz tak mowiles ;;p;p
slyszalam ze ten wirus ginie w bardzo wysokiej temperaturze wiec poprostu trza ptaszka przed uzyciem wygotowac  
ja mysle ze po prostu trzeba ptaszki uzyc ehehe wwiesz w wysokiem temp przetrzec troszke ehehehe natrzec i td........... moze jak beda rozgrzane to sie wylecza z tego cow iem to grype tzreba wygrzac;) [ Dodano: 2005-11-02, 21:43 ]a ptasia hmmmmm nio nie wiem jak to z ptrasia moze panowie sie wypowiedza choc oni sa niajbiedniejszymi zwierzatkami na swieie bo ich ptaszki nie maja skrzydlelek a jajka skorupki;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J NAWET NIE WIESZ ILE JA WIEM NA TEN TEMAT    
a faceci tak bardzo lubiÂą cnotliwe i deliktane kobiety hehe :mrgreen: [ Dodano: 2005-11-04, 15:35 ]
ale se temat znalazlyscie    
bo gÂłodnemu chleb na myÂśli hehea nasze koleshanki moÂże potrzebuja Âżeby je kajÂś podrapaĂŚ hahaaaaapo stopach!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faceci tak bardzo lubiÂą cnotliwe i deliktane kobiety hehe
czy sadzisz ze ja taka nie jestem????/oj zdziwil bys sie :wink:
Motobandit napisaÂł/a:ale se temat znalazlyscie  bo gÂłodnemu chleb na myÂśli hehe  a nasze koleshanki moÂże potrzebuja Âżeby je kajÂś podrapaĂŚ
w jakich ty czasach zyjesz drapanie bylo modne w epoce kamieia Âłupanego tam sie drapali bo ich wszystki swedzialo dzis sie piesci tak dla twojej wiadomosci:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak!!!!!!!!!!!!!!!proszê niech mnie ktoœ nakarmi!!!!!!!!!!!!a tak na serio to chêtnie bym wpad³ do jakiejœ damy na obiadek,najlepiej dwudaniowy a na deser ja moge lody przynieœÌ,wiêc kto mnie zaprosi??? moge w zamian po plecach pogilaÌ :wink: hmmmm to naprawde dobry pomys³,obustronna przyjemnoœc,a ja serio g³odny jestemproszê mnie powa¿nie traktowaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leo, jezeli zamiast kilania bedzie dobry masaz
bra³em udzia³ w kursie masa¿u,a pó³ rodziny to fizjoterapeuci,tak¿e nie mów dwa razy
to ja zapraszam Cie na kolacje ze sniadaniem
musze mamy zapytaĂŚ czy pozwoli mi u koleÂżanki nocowaĂŚ(ale powiem Âże Âśpie u kolegi to bedzie ok) a na serio to wiesz Âże ja baaaardzo lubie spaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.