Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

UWAG ANA PTASZKI.........


fajna koleshanka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nawiazujac do tematu ptaszkow, mala anegdotka :Ptasia grypa juÂż naciera Rada siĂŞ lekarska zbiera a z nia razem dziarskogwarzy prĂŞÂżny klub weterynarzy. Najpierw chÂłopcy biadolili potem zasiĂŞuradzili Âże najlepszy sposĂłb taki: trzeba wybiĂŚ wszystkie ptaki! GĂŞsi,kaczki i perliczki, kury oraz pstre indyczki, kuropatwy i przepiĂłrku,ibaÂżanty i cieciĂłrki, i perkozy i derkacze....sÂłowem- wszystkie! Nie inaczej!Ptasia grypa to nie fraszka.. ZAKAZ DOTYKANIA PTASZKA objaÂł wszystkich wiĂŞcjak leci: baby, chÂłopĂłw, starcĂłw, dzieci... Teraz rada napuszona do dom gna zadowolona. I tu wdraÂża prawa nowe: ciach- kanarek u tesciowej, przeznaczony do uspienia!Zaraz scichna jego pienia a tesciowa pÂłacze w gÂłos! biedny ptaszku, co za los! Dwie papuÂżki wuja Zdzicha zaraz teÂż przestana dychaĂŚ!(Nie pozyczyÂł kasy Zdzicho kiedy z forsa bylo licho) Gwarek, co miaÂł wredny dziĂłb i nim rĂłze rzeczy plĂłtÂł tez zapÂłaci za te plotki co wyklepaÂł byÂł do ciotki! SÂłowem- nastaÂł czas odwetu! Ptaszki spÂłukac do klozetu i juz nam niegrozi grypa! Dumny doktor okiem ÂłypaÂł czy nie Âłamie nikt ustawy. Ale nieprzewidziaÂł sprawy ktĂłra miaÂła miejsce noca. JuÂż mu zmysÂły siĂŞ ochoca juÂż wkaresach mknie do Âżony gdy wnet zostaÂł ... ostudzony! Nie ma mowy oigraszkach!ZAKAZ DOTYKANIA PTASZKA! Tak ze wzglĂŞdu ptasiej grypy maja powod znakomity panie, co nie maja checi,ktĂłrych z mĂŞÂżem seks nie nĂŞci... Oto powĂłd caÂłkiem nowy! Koniec durnych bĂłlĂłw gÂłowy! Teraz kaÂżda bĂŞdzie w prawie bo nie krzywi siĂŞ ustawie. MoraÂł z tego wiersza pÂłynie: jestes politykiem-czy nie, ale skoros DECYDENTEM musisz czuc z daleka miĂŞtĂŞ; i nim wydaĂŚchcesz ustawĂŞ, to dokÂładnie przemysl sprawĂŞ. Bo z pewnosia padnie ptaszekgdy odwyknie od igraszek. A bez ptaszka ZYC sie ne da. Z ptasiej grypywielka bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!ZAKAZ DOTYKANIA PTASZKA!  A bez ptaszka ZYC sie ne da.
agatko swiete sÂłowa hahahaha ale jajajorgus:mam cie ty to tylko dla postow robisz, nieÂładnie a wlasnie ze nie jak sie jest gdzie odezwac to zawsze mona wtracic swoje 3 grosze w koncu na tym to polega chyba cio nie:>???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do gadged'a to tobie tez sie literki poplataly hie hie widze kazdy se pisze jak chce  heheh
hehe co to za ró¿nica Gadged albo Gadget albo Gadzet albo Gadzed albo Gadzino jedno jest pewne Dawidzie wszyscy Ciê kochamy a i w ogóle nie znudzi³o Wam sie o Ptaszkach gadaÌ?oj Fajna Fajna widzê ¿e Tobie zosta³o po Chudowie "On nie gryzie" ale to przecie¿ Davki nie gryzie wiêc co Ty bijesz do wszystkich panów œwintuchu jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na Ciebie FAJNA najechaÂłam Âże kulde no wszystkich nam tu forumowiczĂłw podrywasz - zostaw coÂś dla innych cio Âłajzo moja kochana :*
JA NIKOGO NIE PODRYWAM SUZI BYNAJMNIEJ TAKIE JEST MOJE ZDANIE A ZE Z KIMS ROZMAWIAM I BYCMOZE MNIE KTOS LUBI.......PODKRESLAM LUBI TO JUZ NIE MOJA WINA JA TEZ WSZYSTKICH LUBIE I NIE MA WYJATKOW KAZDEGO TRAKTUJE NA ROWNI ..........................A CO DO PODRYWANIA TO NIE GADAJ TYLKO DZIALAJ A NIE MOW ZE JA PODRYWAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA NIKOGO NIE PODRYWAM SUZI BYNAJMNIEJ TAKIE JEST MOJE ZDANIE A ZE Z KIMS ROZMAWIAM I BYCMOZE MNIE KTOS LUBI.......PODKRESLAM LUBI TO JUZ NIE MOJA WINA JA TEZ WSZYSTKICH LUBIE I NIE MA WYJATKOW KAZDEGO TRAKTUJE NA ROWNI ..........................A CO DO PODRYWANIA TO NIE GADAJ TYLKO DZIALAJ A NIE MOW ZE JA PODRYWAM  
hehe no SÂłoĂące ja tylko Âżartuje oj AguÂś AguÂś a co do podrywania to obejdzie siĂŞ bez tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.