Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4391


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze, Âże powinienem daĂŚ temat "Co z tÂą pogodÂą", bo ludzie zmienili wÂątek Ale spoko... Nie wiem czy sÂłyszeliÂście o "modlitewnych patrolach" na ulicach ÂŁodzi (2-3 osobowe grupki chodzÂą i sie modlÂą z przechodniami ). Ja bym im daÂł jeszcze Âłopaty zeby odÂśnieÂżali bo sama modlitwa nic nie da W koĂącu teÂż to sposĂłb na nudnÂą zimĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma plastika niech sie martwi ,gdybym ja mial takie moto jak ty twix to bym nim nie wyjeÂżdzaÂł aÂż bĂŞdzie +20 i suchutko
i Ty mnie jeszcze doÂłujesz ...a tak na powaznie...to niema mowy zebym wyjechal..jak jeszcze bedzie snieg i na plusie z 10 stopni,dopiero jak bedzie bardzo suchutko i czysciutko no prawie bardzo suchutko i czysciutko ...zobaczymy jak to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pogody, to pamiĂŞam jak dziÂś, byÂła poÂłowa lutego 2004, czyli ten sam okres co teraz, byÂło sucho i +14 st. okoÂło godz. 17.00 jak wracaÂłem z pracy, tyle Âże wtedy moto nie miaÂłem, ale jeszcze po tym raz byÂł Âśnieg okoÂło koĂącĂłwki marca/poczÂątku kwietnia. No ale teraz zanim to biaÂłe dziadostwo stopnieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam snieg nie odstrasza wa¿ne zeby asfalt by³ czarny z placu musia³em go wypchaÌ bo sie nie ca³o wyjechaÌ ale na drogach by³o ok ale oczywiœcie dzisiaj w nocy nasza POJE*** pogoda musia³a wywin¹Ì wa³a i znów jest œnieg i chlapa na drogach :[ a wczoraj sie tak fajnie wiosna szykowa³a....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do mojego zimowania wszytsko wygl¹da tak samo ju¿ od kilku lat tzn. wszystko krêci sie tak samo ci¹g³e zebrania klubowe, piwo, przyjaciele, godzinka nienawiœci, praca na kompie tylko z tym, ¿e w gara¿u jestem ju¿ tylko 2 razy w tygodniu, a nie jak zawsze kilka razy w dniu. Jednak motor odpalam w garazu i czsami przejade sie po placu na œniegu. Tak po za tym po staremu ¿yje ca³y dzieù tematyk¹ motocyklow¹, oprócz budy ale tam da sie przezyc bo tam te¿ chodzi kilku ludzi z pod znaku dwóch kó³ek. Tyle, ¿e mo¿e tej wody ognistej wiêcej sie polewa, chocia¿ mo¿e tak mi sie tylko wydaje bo zapominam ile tego posz³o w sezonie. Niestety w ka¿d¹ zime czuje ten sam g³ód G³ód braku jazdy, dzielenia siê wolnoœci¹ z moja kochan¹. Kochan¹ maszyn¹ oczywiœcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.