Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4391


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Macie jakies pomys³y na ten czas? Wszêdzie bia³o, zimno i za nic nie wiem co robiÌ w takie dni Motorek wstawi³em to takiego œmiesznego pokoju i tam go czyszcze, poleruje ale to za ma³o !! Co tu robiÌ jak monotonnoœÌ rzeczywistoœci zabija resztki radoœci? Granie w Moto GP ju¿ mnie znudzi³o bo ile¿ mo¿na... Jakie macie sposoby na te dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak masz motor w pokoju proponuje pojezdzic motorkiem po mieszkaniu.Napewno jakas odmiana
Tak jak jeden twister, ktory jezdziÂł po pokoju i dobiÂł do sciany...nic sie nie stalo jednak cos tamz przednim koÂłem byÂło nie teges. Timac jak to byÂło bo ja juz nie pamietam za dokÂładnie. Trzeba miec fantazje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu robiÌ jak monotonnoœÌ rzeczywistoœci zabija resztki radoœci? Granie w Moto GP ju¿ mnie znudzi³o bo ile¿ mo¿na... Jakie macie sposoby na te dni?
To jest sztuka, ktĂłrom nie wszyscy mogÂą opanowaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*czytanie motocyklowych lektur*rover*sanki,dupoloty,narty,ÂłyÂżwy...*garaÂż*spotkania ze znajomymi*basen*wycieczki krajoznawcze*komp(filmy) z druga poÂłowkÂą lub znajomymi*trenigi,treningi,treningi..........................tre...*czytanie ksiÂązek*kuchcikowanie ukochanej osobie*poszukiwanie w necie nowosci muzycznych i filmĂłw*........................itdJa se jakos radze i nie nazekam:) podobno czÂłowiek inteligĂŞtny sie nigdy nie nudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja poszedÂłem dziÂś z browarem do garaÂżu, odpaliÂłem sobie sprzĂŞta, posiedziaÂłem, pogadaÂłem sobie z nim, powdychaÂłem spalin troche, potem otwarÂłem kolejny browar, poczyÂściÂłem troche (choĂŚ nie wiem co bo nie byÂło nic do czyszczenia pogÂłaskaÂłem i przykryÂłem znĂłw pokrowcem gdzie jest ku..a wiosna ???????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decha ju¿ by³a... czytanie ksi¹¿ek, ogl¹danie filmów to robi ka¿dy przeciêtny zjadacz chleba Nawet gotowa³em jak nie by³o co robiÌ! Tylko ¿e jazda na moto jest nie zast¹piona, wiêc nie s¹ odpowiednikiem w/w rzeczy Nawet druga po³ówka nie da Ci tego co motorek Wniosek: MOTO JEST NIEZAST¥PIONE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAJEBICHO!! PojeŸdzi³em na moto Co prawda zrobi³em 12 kilometrów w ponad 2 godziny i tylko jedna ma³a gleba ale by³o W zime da sie pojeŸdzic tylko strasznie rêce bol¹ (zw³aszcza jak sie ma nisko kierownice:P). Tarczówka z przodu zamarza³a jak moto sta³o d³u¿ej ale i tak zabawa nieziemska Dla niewtajemniczonych: Dziœ na œl¹sku ma spaœÌ 30cm œniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.