Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

Skalar napisaÂł/a:to ja zaklepuje jakas fajna i przyjmna role z 4umowiczkaminie ma sprawy,tylko wiesz-bez obijania sie  ma byc czynna postawa  
Bez obaw, tylko czy 4umowiczki beda wstanie wytrzymac narzucone przeze mnie tempo :mrgreen:
wiesz nio to mozna sobie jakies sceny poĂŚwiczyc, zebyÂś sie nam nie marnowaÂł...Âżebys nam z wprawy niewyszedÂł ani nic  jak tak ci brakuje aktorstwa  
To kiedy trenujemy :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Marcinku...bez obaw  Czyzbys zaczoÂł powÂątpiewac w siÂłe forumowiczek    My to wam nazucimy takie tempo zeeeee ....hoooo  Ciekawe czy wy dacie rade, bo jesli chodzi o nas to sie nie martw  
Wy chyba nie wiecie jak wielkim potencjalem i energia dysponuje tygrys Ja tylko sie boje ze zbytnio przemecze aktorki i juz nie beda chcialy ze mna wystepowac :roll:
kiedy Ci tylko pasuje  Ja tam czas na trening zawsze znajde, wiec jak    
Aniu, obecnie odpowiada mi kazdy dzien tygodnia o kazdej porze a w weekendy to dopiero o 19 moge sie u pani zjawaic, pani trener :mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sie boje ze zbytnio przemecze aktorki i juz nie beda chcialy ze mna wystepowac
Juz o to sie nie boj.My zniesienmy kazde tempo..Przynajmniej jaTylko,ze nie wiem czy bede miala role swoja w tym filmie,wiec wole nie zapeszac.Zreszta ja nie lubie trojkacikow,wiec poczekam sobie ze spokojem na innego pana,ktory chetnie zagra w moim towarzystwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o mnie sie nie martw ...  Ja dam rady... napewno    
O tym to sie przekonamy na treningach kto szybciej bedzie miec dosc :mrgreen:
nio wiesz ja sie w ciagu tygodnia ucze, zreszta sam o tym dobrze wiesz  ale wiesz... w przerwie miedzy nauka mozna sobie potrenowac  czemu nie    a w weekendy mam ca³¹ dobe czas  Wiec wiesz tylko mi dajesz znac i sie dogadamy co do terminu  A na to czas to ja zawsze znajde, trening czyni mistrza
Ja preferuje raczej pozniejsze godziny napisz ktory dzien Ci odpowiada, zeby nie bylo pozniej ze przyjade a Ania w pizamie i juz wyjsc nie moze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz o to sie nie boj.My zniesienmy kazde tempo..Przynajmniej ja  Tylko,ze nie wiem czy bede miala role swoja w tym filmie,wiec wole nie zapeszac.Zreszta ja nie lubie trojkacikow,wiec poczekam sobie ze spokojem na innego pana,ktory chetnie zagra w moim towarzystwie
ykhm jest taki jeden pan :mrgreen: :wink:
Mi pasuje kazdy dzien tygodnia...  nio tak ja wiedziaÂłam ze coÂś napiszesz o pizamie, hehe ostatnio to byÂł przypadek ze juz byÂłam w niej i wyjsc nie mogÂłam  ale ciiii nie musi nikt o tym wiedziec, wiec to sie wytnie    
Nie bede dalej komentowac bo jak to sama powiedzialas znienawidzisz mnie, udusisz , zabijesz i takie inne codzienne czulosci :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.