Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4670


bb2

Rekomendowane odpowiedzi

kadzy kto kiedys jÂżdziÂł na gs wie Âże to jest cieniasek....
Cieniaskiem to jestes ty Nie masz zielonego pojecia jak widze o wsyztskim....Jakby GS to bylo takie gowno to by nie sptrzedawal sie tak dobrze od przeszlo 15 lat!Mysle, ze nie jedna osoba z tego forum na takim ,,cienkim'' sprzecie jakim jest GS objedzie cie w zakrecie i nie tylko na twoim zajebistym olejaku :|Schowaj sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nigdy nie rozumiem co wy chcecie naprawiaĂŚ w japoĂącach????czĂŞsto czytam na tym forum tego typu posty: no nie kupuj 15 letniego sprzĂŞta bo bedziesz czĂŞÂściej naprawiaÂł niÂż jeÂździÂł,albo Âże po kupnie trzeba mieĂŚ kasĂŞ na naprawy,sÂą rĂłwnierz posty innego typu np wÂłaÂśnie : kup GSa bo jest tani w naprawie a np GSXR duÂżo wiĂŞcej czĂŞÂści kosztujÂą ale do rzeczy chodzi mi o to Âże nie mam pojĂŞcia co chcecie naprawiaĂŚ w atkich motocykjlach????? moÂże chodzi o serwis ale to nie naprawa ino wymiany i sÂą niezbĂŞdne,moÂżliwe Âże mĂłwicie o rozbitych motocyklach, nie wiem ,w kaÂżdym bÂądz razie mi siĂŞ wydaje jak ktoÂś ma gÂłowe przy kupnie motorka,i nie oszczĂŞdza na serwisie to nie ma co naprawiaĂŚ (ktoÂś powie Âże jest sprzĂŞgÂło ale sprzĂŞgÂło trzeba wymieniaĂŚ co jakiÂś czas wiĂŞc jo to traktuje jako nie awarie ino normalnÂą wymiane co jakiÂś czas) a w motocyklach japoĂąskich nie ma takich napraw jak szlify,regeneracje siĂŞ nie wykonuje...........w kaÂżdym razie przysÂłowie "nie jest dobre to co jest Âłatwo(tanio) naprawiĂŚ ino to co siĂŞ Âżadko psuje" pochodzi wÂłaÂśnie z japonii.........P.S. moÂże Was Âźle rozumie ale nie mam pojĂŞcia co chcecie naprawiaĂŚ w japoĂąskim motocyklu poza normalnymi wymianami i serwisem...a co do min to jak wiemy lepiej jÂą zostawiĂŚ w stodole i niech rdzewieje niÂż naprawiaĂŚ bo pochÂłonie duÂżo kaski PZDRSorry za offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniaskiem to jestes ty  Nie masz zielonego pojecia jak widze o wsyztskim....Jakby GS to bylo takie gowno to by nie sptrzedawal sie tak dobrze od przeszlo 15 lat!Mysle, ze nie jedna osoba z tego forum na takim ,,cienkim'' sprzecie jakim jest GS objedzie cie w zakrecie i nie tylko na twoim zajebistym olejaku :|Schowaj sie
heheh no moze i cienieskem jestem bo najlepszy napewno nie ale GS nadaje sie tylko na pierwszy motor i nic innego.....stary gs`y sprzedaj¹s ie tak od 15 lat poniewarza s¹ stosunkow tanie i bezawaryjne..mia³eœ ten sprzêt i wiesz ze do mocnych ona nie nale¿y....nie podoba mi sie w nim eama silink 2 cylindrowy i wogóle jak bym mia³ kupÌ pierwszy motor to bym kupi³ gsf 400........a co do dynamiki jawy to wspomne ¿e moja jest niece podkrêcona i zamyka licznik bez wiêkszych problemów......Tomcio jeœli to bei sie gs podoba to nie mam ¿adnych aluzji do tego ale prosze ci nie nazywaj mnei cieiease bo nei wiesz jak je¿dze i c potrafie....jeœli masz jakieœ w¹tpliwoœci to mo¿emy sie kiedyœ sprawdziÌ na s1 albo gdzieœ indziej jeœli twierdzisz ¿e ja niew mam zielonaego pojêcia o wszystkim to jestes w wielkim b³êdzie i mam nadzieje ¿ew jak najszyszym czasie sam do tego dojdziesz...niechce sie k³uciac bo jestesmyh braÌmi <paliwa>ale i tak ka¿dy wie sowoje......spotkamy sie na trasie........ jêœli kogos urazi³em moimi pogl¹dami to przepraszam alke pisze tylko i wy³¹cznie co myœlePozdrwienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam rundkĂŞ TwojÂą JawÂą Komandosie przy najbliÂższej okazji A czy warto kupowaĂŚ coÂś za taka kase, to siĂŞ przekonasz dopiero, gdy kupisz...moÂżesz trafiĂŚ na padakĂŞ, a moÂżesz nawinÂąc sporo kilometĂłw jeszcze...i weÂź sobie "do serca" co napisal Mario i Leo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam rundkĂŞ TwojÂą JawÂą Komandosie przy najbliÂższej okazji A czy warto kupowaĂŚ coÂś za taka kase, to siĂŞ przekonasz dopiero, gdy kupisz...moÂżesz trafiĂŚ na padakĂŞ, a moÂżesz nawinÂąc sporo kilometĂłw  jeszcze...i weÂź sobie "do serca" co napisal Mario i Leo....
Bardzo sxzanuje ich rady i wiem czym grozi kupienie sprzĂŞta w takiej cenie.......faktycznie mozna trafiĂŚ na trupa a moÂżna trafiĂŚ na caÂłkiem fajny motorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿na trafiÌ na trupa a mo¿na trafiÌ na wporzo stuff...No nie wiem ale ja zanim moto kupiê to patrzê ogl¹dam co i jak nas³uchujê silniczek,Wszystko sprawdzam.A mojego nie kupi³em za 2tyœ tylko za 1970 Ju¿ jest do odebrania w przysz³ym tygodniu z serwisu.Serwis tj wymiana oleju z filtrem,pe³ny serwisk gaŸników, reg zaworków, wymiana rozrz¹du i wymiana sprzêgie³ka jednokierunkowego na rozruszniku kosztowa³y coœ ko³o 1tyœ nie wiem nawet dok³¹dnie ile. Teraz zmieni³em ju¿ owiewkê z przodu tj. 250z³ trzeba jeszcze u tapicera zostawiÌ jakieœ 150z³ na siedzonko godne zrobiÌ konsolê na liczniki i dokupiÌ licznik.I to co okazyjnie kupi³em okazuje siê ¿e siê rónowa¿y. Zawsze tak jest.Co prawda mo¿na go by³o na sztukê zrobiÌ i sprzedaÌ ale ja chcê nim siê trochê pokulaÌ i sprzedaÌ na koniec sezonu albo na nastêpny sezon.Acha przy okazji serwisu dowiedzia³em siê ¿e mam zaadoptowane gaŸniki z GSXR' 1100albo bandita 1200. Bo gaŸniki w 750 maj¹ tendencjê do zacierania siê iglic.Pewnie ktoœ mia³ taki problem i pokombinowa³.I wysz³o mu to bo moto idzie równo na wolnych i piêknie siê wkrêca(oczywiœcie ju¿ po regulacjach;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieÂżko co kolwiek kupiĂŚ za ta cene a nie mĂłwÂąc juÂż o czymÂś na co siÂądziesz i pojedziesz (kup starÂą japonie -rece bedziesz mial po Âłokcie w smarach) nie jest to reguÂła ale za tÂą cene mozesz trafiĂŚ tylko bardzo stary rocznik jak wspomniano dalej samo przygotowanie do sezonu kosztuje lepiej doÂłuÂż do 5000pln to wtedy bedzie szansa nad czymÂś sie zastanawiac ja e ze nie mam kasy jeÂżdÂże jawa z 82 r i jestem zadowolony a co do GS to nie sÂą zÂłe ale teÂż nie jest to zadna rewelacjapost-1050-1140959541.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoleÂś w ÂŁodygowicach (naprawia moto) miaÂł ( albo nawet jeszcze ma) JawĂŞ 350 z silnikiem suzi 4-cylindy nie wiem dokÂładnie jaki ale zapinkalaÂł zdrowo. TarczĂŞ sobie z tyÂłu i z przodu zaadoptowaÂł i hasaÂł. Ale ja bym siĂŞ baÂł jawÂą wejÂś na kolanko w zakrĂŞct

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no moze i cienieskem jestem bo najlepszy napewno nie ale GS nadaje sie tylko na pierwszy motor i nic innego.....stary gs`y sprzedaj¹s ie tak od 15 lat poniewarza s¹ stosunkow tanie i bezawaryjne..mia³eœ ten sprzêt i wiesz ze do mocnych ona nie nale¿y....nie podoba mi sie w nim eama silink 2 cylindrowy i wogóle jak bym mia³ kupÌ pierwszy motor to bym kupi³ gsf 400........a co do dynamiki jawy to wspomne ¿e moja jest niece podkrêcona i zamyka licznik bez wiêkszych problemów......Tomcio jeœli to bei sie gs podoba to nie mam ¿adnych aluzji do tego ale prosze ci nie nazywaj mnei cieiease bo nei wiesz jak je¿dze i c potrafie....jeœli masz jakieœ w¹tpliwoœci to mo¿emy sie kiedyœ sprawdziÌ na s1 albo gdzieœ indziej jeœli twierdzisz ¿e ja niew mam zielonaego pojêcia o wszystkim to jestes w wielkim b³êdzie i mam nadzieje ¿ew jak najszyszym czasie sam do tego dojdziesz...niechce sie k³uciac bo jestesmyh braÌmi <paliwa>ale i tak ka¿dy wie sowoje......spotkamy sie na trasie........ jêœli kogos urazi³em moimi pogl¹dami to przepraszam alke pisze tylko i wy³¹cznie co myœlePozdrwienia
NapisaÂłeÂś ze Twoja Jawa zamyka licznik...pytam z czystej ciekawoÂści jaka to liczba zamykajÂąca licznik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej podstawowej rzeczy tu nikt nie napisal,a mianowicie kupno motocykla to nie wszytko. Wiec jeœ³i masz tylko 3000z³ to lepiej poczekaj, bo zawsze dochodzi rejestracja ubezpiecznie, ubiur itp. ale za³ózmy ¿ê te 300tyœ to tylko na motocykl to nie zgodze siê tu z tymi wypowiedzimi ¿e siê nic nie kupi bo pad³y tu dwa modele motocykli które s¹ warte uwagi cb i CBX ten drugi polecam bo konstrukcja mo¿e stara ale trwa³a i nie zawodna, podrugie gwarantuje CI ¿e mo¿na taki sprzêt kupiÌ w dobrym stanie z orginalnym lakierem silnik mo¿e bêdzie mia³ du¿y przebiek,ale jeszcze du¿o wytrzyma. jak poszukasz w gazetach to znajedziesz troche takiegosprzêtu.a teraz co do Komandosa to jeœli uwarzasz zê Gs ma slab¹ dynamike to musialeœ jeŸdziÌ wersj¹ zd³awion¹ to siê zgode ¿e jawa wypada niewiele gorzej od niego,ale jak jest wersja otwarta to nie wiem jak bardz ostuningowana jawcia by musiala byÌ ¿eby nad¹¿yÌ za takim GS który bez problemów leci sobie ponad 150km/h a przy tych prêdkoœciach ma³o znam odwaznych motocyklistów co by jaw¹ pojechali, ja osobiœcie kiedyœ moj¹ po zmianach zêbatek buj³em do oko³o 140 i przy tak malym rostawie osi ten motocykl robi siê brdzo nie stabilny. natomiast to co mówisz ¿e konstrukcja 2 w rzêdzie 4T Ci siê nie podoba to o gustach siê nie dyskutuje bo jedni lubia bl¹dynki drudy brunetki.no i na koniec to ja kja bym bykl w takiej sytuacji to bym siê zastanowi³ czy jak wydam te 3000tys na motocykl toczy bêd emial potem kase na paliwo ¿eby smigac itp. bo przeciez zawsze taki motocykl mo¿na potem sprzedaÌ,a za³wa¿y³em ¿e te stare roczniki w pewnym momêcie przestaj¹ traciÌ na wartoœci i utrzymuj¹ swoj¹ fcene d³uzej ni¿ nowsze ( choÌ nie jest to regu³¹)To tyle odemnie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ale ja bym siĂŞ baÂł jawÂą wejÂś na kolanko w zakrĂŞct
Zdarlem na mojej Jawie podnó¿ki na winklach, Jaw¹ wchodzi siê bardzo ³atwo w winkle. moja mia³a trochê twardsze zawiechy i nie by³o problemów. Jedynie Bercik-1 siê nie ba³ ze mn¹ œmigaÌ po winklach....
NapisaÂłeÂś ze Twoja Jawa zamyka licznik...pytam z czystej ciekawoÂści jaka to liczba zamykajÂąca licznik?
Jawa350 ma 180 na blacie, przekÂłamanie licznika miaÂłem ok 8km w porĂłwnaniu z peugeotem 405. Max z mojej byÂło 160km/h licznikowe...nie widziaÂłem Jawy na seryjnym silniku, ktora by jechala wiĂŞcej.Napisz Komandos, co przerabialeÂś w moto, bo jestem bardzo ciekawy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze pitstop mia³ fajn¹ cebulê do wyrwania za 3500, ale nie wiem jak teraz sprawy stoj¹ - przedzwoù lub napisz maila. Za 3 tysi¹ce mo¿na coœ ju¿ ustrzeliÌ. Ale nawet je¿eli sezon pojeŸdzisz, to musisz siê przygotowaÌ na mocne przetrz¹œniêcie kieszeni na sezon nastêpny. postów wczeœniej nie czyta³em. jakby by³o ju¿ po temacie, to przepraszam.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarlem na mojej Jawie podnó¿ki na winklach, JawÂą wchodzi siĂŞ bardzo Âłatwo w winkle. moja miaÂła trochĂŞ twardsze zawiechy i nie byÂło problemĂłw. Jedynie Bercik-1 siĂŞ nie baÂł ze mnÂą ÂśmigaĂŚ po winklach....Jawa350 ma 180 na blacie, przekÂłamanie licznika miaÂłem ok 8km w porĂłwnaniu z peugeotem 405. Max z mojej byÂło 160km/h  licznikowe...nie widziaÂłem Jawy na seryjnym silniku, ktora by jechala wiĂŞcej.Napisz Komandos, co przerabialeÂś w moto, bo jestem bardzo ciekawy!
160km/h no to niezÂły wynik ..tak mi sie wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano byÂła to juz walka o utrzymanie siĂŞ na drodze, a nie jazda....ale wiadomo-korbi choĂŚ raz sprawdziĂŚ ile to poleci...standardowo to 120-140 jak jeÂździÂłem do gliwic autobanÂą. SprzedÂąlem JÂą w zle rĂŞce...nie wytrzymaÂła sezonu, zakatowali jÂą na amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarlem na mojej Jawie podnó¿ki na winklach, JawÂą wchodzi siĂŞ bardzo Âłatwo w winkle. moja miaÂła trochĂŞ twardsze zawiechy i nie byÂło problemĂłw. Jedynie Bercik-1 siĂŞ nie baÂł ze mnÂą ÂśmigaĂŚ po winklach....Jawa350 ma 180 na blacie, przekÂłamanie licznika miaÂłem ok 8km w porĂłwnaniu z peugeotem 405. Max z mojej byÂło 160km/h  licznikowe...nie widziaÂłem Jawy na seryjnym silniku, ktora by jechala wiĂŞcej.Napisz Komandos, co przerabialeÂś w moto, bo jestem bardzo ciekawy!
PrzerĂłbki:Ostatni slif cylindrĂłw,planowane gÂłwice,polerowane i odchudzone korbowody,podciĂŞte i odchudzone tÂłoki,rozwiercone i wypolerowane kanaÂły i okienka,wiĂŞksze dysze,zmiana zĂŞbatek,chromowane pierÂścienie,powiĂŞkszone i wypolerwoane gardziele gaÂżnika:Dw efekcie jawa fajnie sie zbiera ale spala okoÂło 10 l w zleznoiÂści od jazdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.