Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4603


179274_1449834468

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego Âże zbliÂża sie sezon ( ), stwierdziÂłem ze przydaÂły by siĂŞ tak jakby "punkty" pomocy... o co chodzi - chodzi o to Âże jak ktĂłryÂś motoludek bĂŞdzie w trasie i nagle popsuje mu siĂŞ motor a byÂłby w pobliÂżu takiego miejsca mĂłgÂłby mu ktoÂś pomĂłc. Nie pisze tu o stacjach kontrolnych tylko o zwyczajnych garaÂżach forumowych ludkĂłw Wiadomo... jedziemy i nagle psuje siĂŞ motor, wiemy gdzie jesteÂśmy ale nie znamy tu nikogo. Gdy mamy kontakt z osobÂą mieszkajÂącÂą w pobliÂżu (forumowicz) to dajemy mu sygnaÂł co sie staÂło i on/ona w miarĂŞ moÂżliwoÂści podjeÂżdÂża i pomaga jak tylko moÂże Dam jako pierwszy przykÂład...JeÂżeli bĂŞdzie jechaÂł ktoÂś przez ÂŁazy (k. Zawiercia), np w celu zwiedzania gĂłrek niegowoĂąskich czy innych miejscowych atrakcji i staÂło by sie coÂś niespodziewanego (odpukaĂŚ) to w razie moÂżliwoÂści podjade i udziele pomocy potrzebujÂącemu Namiary na mnie: 506646171 - FredMyÂśle, Âże bĂŞdzie duÂżo chĂŞtnych ludzi i stworzymy ÂślÂąskÂą mapke pomocy motoludkÂą JeÂżeli macie jakieÂś uwagi to piszcie, Âżeby stworzyĂŚ coÂś co siĂŞ moÂże przydaĂŚ WYSYÂŁAJCIE SWOJE DANE (ImiĂŞ + Ksywa z forum, nr telefonu, miejsce pomocy)[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomys³ by³ lista by³a rozsy³ana na mailem, ja te¿ wspomina³em o dyplomie jki pisze i móg³ bym dla Was osobny modó³ zrobic z baz¹ danych, co by nie trzeba by³o woziÌ kartkiz numerami. wystarczy³o by tylko poprzez komórke po³¹czyc siê w technologii (WAP wiekszoœÌ zapeene ma ta opcje w telefonie;) ) wybraÌ miejce, a system sam wyszuka i wyœwietli najbli¿sze telefony.Jeœli byœcie chcieli aby takie coœ to porsze o telefony na PW, i dopiskiem ze wyra¿acie zgode na wykorzystanie waszego numeru w tym systemie.PozdrawiamSaint 606-515-339Oœwiêcim ( pe³na pomoc z mo¿liwoœci¹ przechowania motocykl)Bielsko-Bia³a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko³ów i okolice - jak ktoÂś bĂŞdzie w tarapatach dzwoniĂŚ bez obawy MoÂżliwa pomoc – bus transport nawet 4 moto naraz, pomoc techniczna, ( peÂłny zakres kluczy i moja znajomoœÌ mechaniki ) , ewentualne bezpieczne garaÂżowanie moto, teÂż w wiĂŞkszej iloÂści. 507114684 - browar teÂż siĂŞ znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wypadaÂło by to jakoÂś zebraĂŚ do kupy (Âże tak powiem ). ZrĂłbmy tak...Jak ja zacz¹³em pisaĂŚ o tym to piszcie do mnie na maila to co tu na forum. Tzn. TytuÂł maila "POMOC" i w mailu numer kontaktowy i imiĂŞ (ksywa itp). Ja to bĂŞdĂŞ zbieraÂł np do jakiegoÂś terminu (mo¿ê do MBS w Zabrzu) i potem dam link do strony z kontaktami osĂłb (po pobrania w postaci pliku txt lub coÂś innego - to sie jeszcze uzgodni). ÂŻeby nie byÂło wÂątpliwoÂści niech kaÂżdy napisze ze wyraÂża zgodĂŞ na przetwarzanie... ble ble (wiecie o co chodzi ). OczywiÂście te kontakty muszÂą byĂŚ pewne do tego stopnia, Âżeby dzwoniÂąc nie usÂłyszeĂŚ "pomyÂłka" Ten plik do pobrania bĂŞdzie udostĂŞpniony tylko na forum i tylko forumowicze bĂŞdÂą mieli moÂżliwoœÌ pomocy, bo wydaje mi siĂŞ Âże to bĂŞdzie wtedy uporzÂądkowane Jak coÂś nie tak to jeszcze piszcie to sie "ulepszy" plan MĂłj e-mail - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja siĂŞ dopisze :miaÂłem raz problem przebiÂłem opone jazdy za wulkanizatorem pó³ dnia i to w niedzieletrasa Trzebinia-OÂświĂŞsim-ChrzanĂłw-CheÂłmekw Trzebini jest saln ÂŚwiat dwĂłch kó³ek przy nim serwisi komis z motorkami problem tylko Âże od pon-sob, niedziele nieczynne,ulicy nie znam ale przy rondzie.zrobiÂłem wasz spis w jednej rubryce.komandos tsKatowice-PiotrowiceKomandos Ts-MichaÂł886205748SebasZabrze 606671333.moffi500 099 576 CIESZYN i okolice..joooker ZXR693 335 467 RafaÂł - Joooker Katowice - Bogucice erbeÂŁaziska i powiat mikoÂłowski, 693037187MANCIKMiko³ów i okolice 507114684TomcioSosnowiec-pol km od kompostwoni!509872414 fredmotoJeÂżeli bĂŞdzie jechaÂł ktoÂś przez ÂŁazy (k. Zawiercia), Namiary na mnie: 506646171 - Fredbogdan16Okolice Rybnika/Czerwionki 606396609Krzysztof "Chris" MÂłynarczykZABRZE i okolice- CHRIS... 695-174-066robherRuda ÂŚlÂąska tel. 0504642280 Robertbart bczestochowa i okolicebartek 502-173-286510-930-254695-120-411BogasChorzĂłw , Siemainowice ÂŚl.607-159-795pokemonhttp://bikepics.com/members/pokemoon/Gepardekhttp://bikepics.com/members/kotek/PITSTOP MOTOCYKLE sklep, komis, serwis, czĂŞÂściSosnowiec, ul. KukuÂłek 41GG: 6473632 tel: 269-59-30czarrnaGliwice- 609 265 519 KaÂśkaCebulokolice Zawiercia 606 780 699saintSaint 606-515-339OÂświĂŞcim ( peÂłna pomoc z moÂżliwoÂściÂą przechowania motocykl)Bielsko-BiaÂła DragonTychy i okolice.607 309 383.RuffiOkolice Warszawy dokÂładnie ÂŻyrardĂłw. Ruffi 502-154-952 MARIUSZ KAWABIELSKO I OKOLICE602346990fredmotoMĂłj e-mail - [email protected] ja dzubekmiĂŞdzy trasÂą Katowice-KrakĂłwTrzebinia-OÂświĂŞsim-ChrzanĂłw-CheÂłmek-Libi¹¿032 627 51 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.